Idealnie dopełnią świąteczny stół

Gabriela Łaskowska 1 grudnia 2018 15:32

Zapach piernika, smak lukru i kolory świąt… bożonarodzeniowe desery to prawdziwa uczta dla wszystkich zmysłów! Ciężko wyobrazić sobie święta bez pysznych słodkości na stole. W tym roku postaw na coś wyjątkowego! Świąteczne przysmaki zachwycają nie tylko swoim smakiem, ale również wyglądem. A dodatkowo rozchodzący się piękny zapach po domu zachwyci domowników i Twoich gości.

Święta, to szczególny czas. Co zrobić, by był jeszcze bardziej wyjątkowy? Sprawdź nasze propozycje najsmaczniejszych i jednocześnie najpiękniejszych świątecznych deserów i przygotuj któryś! Twoi goście z pewnością będą zachwyceni.  

1/5
świąteczne desery
Copyright @STOCK ADOBE
1/5

Świąteczne makaroniki są jeszcze pyszniejsze od ich tradycyjnej wersji!

2/5
świąteczne desery
Copyright @STOCK ADOBE
2/5

Pieczone jabłka z twarożkiem, migdałami i cynamonem

3/5
świąteczne desery
Copyright @STOCK ADOBE
3/5

A może świąteczny tort z piernikowym miasteczkiem?

4/5
świąteczne desery
Copyright @STOCK ADOBE
4/5

Pachnące, kolorowe, czekoladowe... choinki!

5/5
świąteczne desery
Copyright @STOCK ADOBE
5/5

Bombki na talerzu, zamiast na choince? Jesteśmy na tak!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.