Slub i wesele Krzysztofa Ibisza panna mloda pan mlody
Fot. Instagram: @krzysztof_ibisz_official
o tym się mówi

Ile kosztowało wesele Krzysztofa Ibisza? Kwota robi wrażenie…

Jak wyglądał ślub gwiazdora? Ile nowożeńcy wydali na uroczystość?

Redakcja VIVA! 17 sierpnia 2021 18:30
Slub i wesele Krzysztofa Ibisza panna mloda pan mlody
Fot. Instagram: @krzysztof_ibisz_official

Wiadomość o tym, że Krzysztof Ibisz wziął trzeci ślub błyskawicznie obiegła media po tym jak gwiazdor 13 sierpnia w piątek opublikował na swoim profilu na Instagramie romantyczne zdjęcie ze świeżo poślubioną żoną. Wybranką dziennikarza i prezentera jest Joanna Kudzbalska, znana widzom z programu „Top Model”. Ile kosztowało wesele? Jak wyglądał ślub i jakie przyjęcie zorganizowała para młoda?
 

Zobacz także: Chronią swoją prywatność, a ich relacja owiana jest tajemnicą. Oto historia miłości Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej

Jak wyglądał ślub i wesele Krzysztof Ibisza?
 

Krzysztof Ibisz informację o zawarciu związku małżeńskiego przekazał fanom na swoim profilu na Instagramie. Ibisz zamieścił ślubne zdjęcie z ukochaną i opatrzył je prostym, ale  romantycznym wpisem:

Szczęśliwi razem. Krzysztof i Joanna Ibisz

 

Jak wyglądał ślub? Jak zorganizowano wesele? Ślub odbył się w plenerze w urokliwie udekorowanej kwiatami i dywanem retro przestrzeni, a bezpośrednio po nim zorganizowano wesele. Uroczystość odbyła sią w podwarszawskich Markach, prawdopodobnie w obiekcie o nazwie Cicha 23. O tym, jak wyglądało wesele mogliśmy dowiedzieć się między innymi z relacji jego byłej żony Anny Zejdler. Wesele zostało zaaranżowane w modnym obecnie stylu boho, ale w unowocześnionym wydaniu. Wnętrza budynku-stodoły miały charakter industrialny. Udekorowane były paprociami, a nad stołami imponująco prezentował się żyrandol w klimacie glamour!

Wynajęcie tej sali weselnej to podobno koszt koszt około 18 000 zł. Oczywiście to nie koniec wydatków. Tak zwany „talerzyk”, czyli catering dla każdego z gości to ok. 300 zł/osobę. Krzysztof i Joanna zamówili też obsługę barmańską (na weselu serwowane były drinki) oraz zdecydowali się na bufet z sushi. Te elementy mogły być warte nawet kilkanaście tysięcy złotych. Usługi florysty, który udekorował salę weselną, suknia ślubna, garnitur, usługi kamerzysty i fotografa, samochód czy wreszcie obrączki to kolejne wysokie kwoty. Koszt całego przedsięwzięcia mógł wiec wynieść około 200 000 zł.


Zobacz także: Kim jest Joanna Kudzbalska? Oto wszystko, co wiemy o żonie Krzysztofa Ibisza!
 

Ile kosztowało wesele Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej?


Koszty wesela podliczył „Super Express”, a Krzystof Ibisz postanowił odnieść się do tego materiału, w którym tabloid doniósł, że wesele kosztowało 200 000 zł. Ibisz opublikował na swoim koncie na Instagramie okładkę tabloidu i opatrzył ją zabawnym komentarzem. Jak myślicie, czy gwiazdor rzeczywiście wydał na wesele 200 000 zł? Biorąc pod uwagę obecne realia, nie byłby jedyną osobą, która taką kwotę przeznaczyła na ślub i wesele.

„Czcigodny SuperExpress wyliczył właśnie ile wydałem na wesele. Niepotrzebne oburzenie. Pomylili się. Biorąc pod uwagę statystyki odnośnie długości życia, pożyję jeszcze 35 lat, a więc kosz wesela to niecałe 16 zł dziennie. Zakładając jednak , że będę żył 120 lat, tak jak się zaprogramowałem, koszt wyniesie jedynie 8,5 zł dziennie. Czy miłość nie jest warta takiej kwoty? Miłego dnia”, napisał Ibisz.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.