Joanna Kudzbalska
Fot. Instagram
Z ŻYCIA GWIAZD

Kim jest Joanna Kudzbalska? Oto wszystko, co wiemy o żonie Krzysztofa Ibisza!

Kiedyś miała problemy z jąkaniem się, dziś podbija świat mody!

Gabriela Czernecka 13 sierpnia 2021 18:46
Joanna Kudzbalska
Fot. Instagram

Życie prywatne Krzysztofa Ibisza kwitnie! Kiedy w lutym pojawiły się doniesienia o zaręczynach prezentera Polsatu, dziennikarz przez jakiś czas milczał i nie potwierdzał tej informacji, aż ujawnił, że rzeczywiście jest zakochany. Szczegóły życia prywatnego konsekwentnie zachowywał dla siebie, ale właśnie przekazał fanom wspaniałe wieści – jest już po ślubie! Kim jest wybranka serca Krzysztofa Ibisza i co wiemy o ich relacji?

Kim jest narzeczona Krzysztofa Ibisza?

Krzysztof Ibisz był dwukrotnie żonaty – jego pierwszą żoną była dziennikarka Anna Zejdler, z którą ma syna Maksymiliana. Drugą żoną była Anna Nowak-Ibisz, aktorka i prowadząca programu „Pani Gadżet”, z którą dziennikarz wychowuje syna Vincenta. Przez lata gwiazdor Polsatu był łączony z wieloma kobietami, ale z żadną z nich nie zdecydował się zalegalizować związku. To właśnie się zmieniło!

Krzysztof Ibisz potwierdził na swoim Instagramie, że ożenił się z Joanną Kudzbalską! „Szczęśliwi razem. Krzysztof i Joanna Ibisz”, podpisał romantyczne fotografie ślubne. W komentarzach gęsto od gratulacji – do których się dołączamy! – a my sprawdzamy, kim jest ukochana lubianego prezentera. Co o niej wiemy?

Zobacz też: Krzysztof Ibisz wziął ślub po raz trzeci! Pokazał romantyczne zdjęcia

Kim jest Joanna Kudzbalska, żona Krzysztofa Ibisza?

Joanna Kudzbalska, narzeczona Krzysztofa Ibisza, pochodzi z Wrocławia. Popularność przyniósł jej udział w drugiej edycji programu „Top Model”, kiedy miała 19 lat. W programie wyjawiła, że w dzieciństwie zmagała się z jąkaniem, co mocno wpłynęło na jej poczucie własnej wartości. „To strasznie utrudnia życie. Widziałam jak odbierają mnie inni, że nie umiem się wysłowić. Jąkanie jest taką chorobą lęku przed ludźmi, bo jak się jest samemu, to się nie jąkasz do lustra jak rozmawiasz, tylko jak idziesz do innych”, wyznała wtedy.

W końcu przemogła się i poszła na terapię, która pomogła jej przełamać bariery. „Ciężko było mi się w ogóle do kogokolwiek odezwać. Mówiłam bardzo szybko, jąkałam się, połykałam wyrazy, sylaby”, przyznała w show „Top Model”. Terapia okazała się być wyjątkowo skuteczna, a Joanna Kudzbalska wraz z upływem czasu nauczyła się pokonywać wewnętrzne blokady. Modą zainteresowała się, kiedy była jeszcze nastolatką, więc po prostu zaczęła spełniać swoje marzenia. Okazało się, że świetnie poradziła sobie w świecie mody.

„Dziewczyna ma energię, to co powinna mieć modelka, osobowość”, mówił Dawid Woliński. „Z rozkoszą się Ciebie słucha”, wyznała Karolina Korwin-Piotrowska. Jurorów programu zachwyciła urodą, determinacją i osobowością. I choć nie wygrała show – odpadła tuż przed finałem, zajmując czwarte miejsce – to do dziś robi karierę w świecie modelingu. Po „Top Model” otrzymała wiele propozycji, wyjeżdżała do Niemiec, Chin in Tajlandii, miała sesje w Paryżu, Londynie czy Mediolanie.

Polecamy: Pamiętacie Zuzę Kołodziejczyk z Top Model? Teraz byście jej nie poznali!

Moda nie jest jednak jej jedyną pasją. 29-letnia żona Krzysztofa Ibisza równie mocno uwielbia podróże, a zdjęcia z wyjazdów do malowniczych zakątków świata pokazuje na Instagramie. Jak wynika z wirtualnej mapy Joanny Kudzbalskiej, zwiedziła wiele państw na różnych kontynentach, w tym Francję, Portugalię, Grecję, Meksyk, Włochy czy ZEA.

Czym zajmuje się Joanna Kudzbalska?

Odniosła sukces, ale modeling zawsze był dla Joanny Kudzbalskiej zajęciem dorywczym. Wraz z rozwojem kariery w tej branży, kończyła studia medyczne we Wrocławiu. Przez rok studiowała także w Barcelonie, w ramach wymiany międzynarodowej.

Dziś spełnia się dwutorowo – jest modelką znanej agencji, a także lekarką w jednym z warszawskich szpitali powiatowych. Od kilku tygodni prowadzi na Instagramie również swój zawodowy profil i dzieli się poradami, dotyczącymi zdrowia. Szczególnie pasjonuje się Medycyną Stylu Życia, która jest popularna na zachodzie.

Zobacz: Ukochana Krzysztofa Ibisz przygotowała dla niego dietę! Efekty są już widoczne

Joanna Kudzbalska i Krzysztof Ibisz - zaręczyny

To Joanna Kudzbalska w lutym ujawniła, że zaręczyła się Krzysztofem Ibiszem – na Instagramie zamieściła wtedy zdjęcie pierścionka zaręczynowego. I chociaż prezenter nie skomentował tej publikacji, to polubił wszystkie komentarze z gratulacjami, co dla fanów było jawnym dowodem na to, że parę łączy coś więcej.

Zakochani nie zamieszczali – i wciąż tego nie robią, z wyjątkiem fotografii ślubnej – w sieci wspólnych zdjęć, ale w rozmowie z portalem Pudelek Krzysztof Ibisz potwierdził informację o zaręczynach.

Zobacz też: Krzysztof Ibisz o zaręczynach: „Chcieliśmy się cieszyć swoim szczęściem sami”

Młodej parze życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.