Joanna Kudzbalska
Fot. Instagram
Z ŻYCIA GWIAZD

Kim jest Joanna Kudzbalska? Oto wszystko, co wiemy o narzeczonej Krzysztofa Ibisza

Kiedyś miała problemy z jąkaniem się, dziś podbija świat mody!

Gabriela Czernecka 26 lutego 2021 11:58
Joanna Kudzbalska
Fot. Instagram

Wszystko wskazuje na to, że życie prywatne Krzysztofa Ibisza kwitnie! Jak donosi Pudelek, prezenter Polsatu właśnie się zaręczył. Kim jest wybranka serca Krzysztofa Ibisza i co wiemy o ich relacji? Poznajcie szczegóły!

Kim jest narzeczona Krzysztofa Ibisza?

Krzysztof Ibisz niechętnie zdradza szczegóły ze swojego życia prywatnego. Był dwukrotnie żonaty - Jego pierwszą żoną była dziennikarka Anna Zejdler, z którą ma syna Maksymiliana. Drugą żoną była Anna Nowak-Ibisz, aktorka znaną z programu Pani gadżet. Byli małżonkowie mają ze sobą dobre relacje, wspólnie wychowują czternastoletniego syna VInceta.  Przez lata Krzysztof Ibisz był łączony z wieloma kobietami, ale z żadną nie zdecydował się zalegalizować związku. Wszystko wskazuje na to, że właśnie się to zmieniło! W rozmowie z Pudelek.pl, Krzysztof Ibisz potwierdził, że zaręczył się z Joanną Kudzbalską. Co wiemy o partnerce prezentera? 

Kim jest Joanna Kudzbalska? 

Joanna Kudzbalska, narzeczona Krzysztofa Ibisza, pochodzi z Wrocławia. Widzowie mieli okazję poznać ją dzięki drugiej edycji programu Top Model, w którym wzięła udział. Miała wówczas zaledwie 19 lat. Podczas programu wyjawiła, że w dzieciństwie zmagała się z jąkaniem, co mocno podkopało w niej poczucie własnej wartości. „To strasznie utrudnia życie. Widziałam jak odbierają mnie inni, że no nie umiem się wysłowić. Bo jąkanie jest taką chorobą lęku przed ludźmi, bo jak się jest samemu to się nie jąkasz do lustra jak rozmawiasz, tylko jak idziesz do innych”, wyznała.

W końcu przemogła się i poszła na terapię jąkania, która pomogła jej przełamać bariery: „Ciężko było mi się w ogóle do kogokolwiek odezwać. Mówiłam bardzo szybko, jąkałam się, połykałam wyrazy, sylaby”, wyjawiła w programie Top Model. Terapia okazała się być wyjątkowo skuteczna, a Joanna Kudzbalska wraz z upływem czasu nauczyła się pokonywać wewnętrzne blokady i spełniała swoje marzenia, świetnie radząc sobie w świecie mody.

„Dziewczyna ma energię, to co powinna mieć modelka, osobowość”, powiedział Dawid Woliński. „Z rozkoszą się Ciebie słucha”, wyznała Karolina Korwin Piotrowska. Jurorów zachwyciła urodą, determinacją i osobowością. I choć programu nie wygrała, to do dziś robi karierę w świecie modelingu.  Po Top Model pracowała jako modelka w Niemczech, Chinach, Tajlandii, Paryżu, Londynie czy Mediolanie. Moda nie jest jednak jej jedynym zajęciem.

Modeling Joanna Kudzbalska traktowała jako zajęcie dorywcze, jednocześnie kończyła studia medyczne we Wrocławiu. Przez rok studiowała także na wymianie międzynarodowej w Barcelonie. Obecnie pracuje w jednej z warszawskich przychodni. Szczególnie pasjonuje się Medycyną Stylu Życia, która jest bardzo popularna na zachodzie. 

Joanna Kudzbalska i Krzysztof Ibisz zaręczeni?

Kilka tygodni temu Joanna Kudzbalska na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym pozuje z pierścionkiem zaręczynowym. WIelu wysnuło, że byłej modelce oświadczył się Krzysztof Ibisz. Skąd takie wnioski? Choć prezenter nie skomentował tego zdjęcia, to polubił wszystkie komentarze z gratulacjami, co zdaniem wielu sugeruje, że parę łączy coś więcej. Joanna Kudzbalska i Krzysztof Ibisz nie zamieścili w sieci wspólnych zdjęć, ale z ich instagramowych profili wynika, że chwilę wcześniej wspólnie wypoczywali na wyspie Mykonos. W rozmowie z portalem pudelek.pl Krzysztof Ibisz potwierdził informację o zaręczynach, przyjmując gratulacje.

Pozostaje nam życzyć młodej parze wszystkeigo, co najlepsze! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?