Krzysztof Ibisz
Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News
O tym się mówi!

Ukochana Krzysztofa Ibisz przygotowała dla niego dietę! Efekty są już widoczne!

Wcale nie jest skomplikowana!

Aleksandra Frankowska 25 czerwca 2021 12:27
Krzysztof Ibisz
Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Już dziś w Sopocie rozpocznie się SuperHit Festiwal, którego głównym prowadzącym będzie Krzysztof Ibisz. Dziennikarz przed tym wydarzeniem, za namową swojej narzeczonej przeszedł na dietę, którą sama dla niego przygotowała. Efekty są widoczne gołym okiem! Jak teraz wygląda Krzysztof Ibisz?

Czytaj też: Krzysztof Ibisz po raz pierwszy o zaręczynach: „Chcieliśmy się cieszyć swoim szczęściem sami”

Krzysztof Ibisz przeszedł na dietę

Prezenter, który skończył 56 lat, w świecie show biznesu ma niezwykle ugruntowaną pozycję. Wygląda doskonale i świetnie się czuje, a najlepsze jeszcze przed nim. Jedno narzeczona, Joanna Kudzbalska, młodsza od Ibisza o 27 lat przygotowała dla niego specjalną dietę. Przeszedł na nią przed SuperHit Festiwal, aby efekty były widoczne już podczas wydarzenia. Udało się!

Zgodnie z prośbą Joanny, Ibisz porzucił fast foody i postawił na zdrowe odżywianie. Wszystko doskonale wpłynęło na jego sylwetkę.

Zobacz też: Kim jest Joanna Kudzbalska? Oto wszystko, co wiemy o narzeczonej Krzysztofa Ibisza

Jeszcze dwa tygodnie temu pozwolił sobie na kebaba, którego łapczywie pochłaniał na ulicy, w ukryciu przed narzeczoną, która zmuszała go do jedzenia samych warzyw. Wystarczyły jednak dwa tygodnie, by pozbył się brzuszka i był gotowy do występu na scenie – czytamy w jednym z wywiadów.

Jak Wam się podoba Krzysztof Ibisz w nowej wersji? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.