Najmodniejsze bukiety ślubne 2024
Fot. Viktar Vysotski/Adobe Stock
ślub 2024

Ślub 2024: Jaki bukiet ślubny wybrać? Poznaj najmodniejsze kompozycje kwiatowe tego sezonu!

Oto wiązanki, które będą najpiękniejszym dodatkiem do sukni ślubnej

Wiktoria Oskroba 23 kwietnia 2024 17:35
Najmodniejsze bukiety ślubne 2024
Fot. Viktar Vysotski/Adobe Stock

Wiązanki ślubne już od starożytności towarzyszą pannom młodym na ślubnym kobiercu jako symbol szczęścia i płodności. Do dziś trudno nam sobie wyobrazić stylizację ślubną bez pięknego bukietu świeżych kwiatów. Jeśli zastanawiasz się jaką kompozycję kwiatową wybrać, poznaj najważniejsze trendy florystyczne na sezon ślubny 2024!

ZOBACZ TAKŻE: Ślub 2024: Wygodne buty do sukni ślubnej. Piękne, o dostosowanym designie

Najmodniejsze bukiety ślubne 2024

Bukiety ślubne 2024: minimalistyczny bukiet

Taka wiązanka ślubna to jedna z najbardziej eleganckich propozycji na 2024 rok. Najpiękniej prezentują się subtelne bukiety z jednego rodzaju kwiatów w jasnych kolorach. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nie przyćmią one ślubnej kreacji. Szczególny efekt uzyskamy z okazałych róż związanych w ścisłą formę.

Bukiety ślubne 2024: bukiet w wyrazistych kolorach

Żywa kolorystyka kwiatów to idealny sposób, by urozmaicić naszą ślubną stylizację. To propozycja dla odważnych - należy pamiętać, że kwiaty w kolorze fuksji czy czerwieni znacząco będą się wyróżniać na tle białej sukni. Niewątpliwie będzie stanowić energetyczny dodatek do kreacji.

Bukiety ślubne 2024: bukiet z polnych kwiatów

Fanki stylu boho niewątpliwie pokochają ten trend. Polne kwiaty w tym roku zyskują na elegancji, a floryści udowadniają, że pięknem wcale nie jest im daleko do szlachetnych róż. Rustykalne kompozycje niczym zebrane z łąki wprowadzą sielski, letni akcent.

CZYTAJ TEŻ: Najgorętsze trendy w modzie ślubnej na sezon 2024!

Bukiety ślubne 2024: romantyczny wielobarwny bukiet

Z roku na rok coraz bardziej indywidualnie podchodzimy do sposobu organizacji ślubu. Oznacza to, że chętniej rezygnujemy z formalizmu i drobiazgowości. Nic dziwnego, że wśród kwiatowych trendów ślubnych dominuje romantyczna swoboda. Nieregularnie ułożone kwiaty o różnych kolorach i gatunkach połączone w całość nadadzą stylizacjom lekkości i elegancji.

Który z najmodniejszych bukietów ślubnych 2024 wybierzesz na swój Wielki Dzień?  

Najmodniejsze bukiety ślubne 2024
Fot. Viktar Vysotski/Adobe Stock

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.