Kaczorowska z mężem VIVA! Mama
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Kaczorowska pokazała ślubne zdjęcie! Wyglądała jak księżniczka

Ta suknia to marzenie każdej panny młodej

Paulina Filipowicz 9 kwietnia 2020 15:29
Kaczorowska z mężem VIVA! Mama
Fot. Olga Majrowska

Agnieszka Kaczorowska jest nie tylko utalentowaną aktorką i tancerką, ale również szczęśliwą żoną i mamą. Gwiazda we wrześniu 2018 roku wyszła za mąż za Macieja Pelę. Para chętnie udziela się wspólnie w mediach społecznościowych, a ostatnio postanowili przywołać wspomnienia i cofnęli się do zdjęć z bajecznego śluby. Nie bez powodu - wyjątkowa ceremonia odbyła się we Włoszech, które dziś zmagają się z pandemią.

Agnieszka Kaczorowska w zjawiskowej sukni ślubnej

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela szczególnie cenią sobie Włochy i uważają ten kraj za bardzo bliski ich sercom. To właśnie tam, Maciej zapytał aktorkę o rękę, a w bajkowej Toskanii odbył się uroczysty ślub i wesele. Dziś Agnieszka łączy się myślami z obywatelami Włoch, przesyłając słowa wsparcia i przywołując swoje wspomnienia związane z tym krajem.

"We Włoszech się zaręczyliśmy, we Włoszech wzięliśmy ślub. Do Włoch zabrałam Maćka na urodzinową niespodziankę. We Włoszech też obchodziliśmy pierwszą rocznicę ślubu. Kochamy Włochy, tęsknimy i jestem pewna, że jeszcze nieraz odwiedzimy! Przesyłamy Włochom dużo dobrej energii, aby to wszystko, co złe się skończyło, żeby znów czas nie do końca miał znaczenie, żeby znów można było napić się #ilcaffe w barze pełnym ludzi i żeby włoskie słońce ogrzewało tylko uśmiechnięte twarze! - napisała Agnieszka Kaczorowska.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#mimanchiitalia ❤️ We Włoszech się zaręczyliśmy, we Włoszech wzięliśmy ślub. Do Włoch zabrałam @maciek.pela na urodzinową niespodziankę. We Włoszech też obchodziliśmy pierwszą rocznicę ślubu.❤️ Kochamy Włochy, tęsknimy i jestem pewna, że jeszcze nie raz odwiedzimy! Przesyłamy Włochom dużo dobrej energii, aby to wszystko co złe się skończyło, żeby znów czas nie do końca miał znaczenie, żeby znów można było napić się #ilcaffè w barze pełnym ludzi i żeby to włoskie słońce ogrzewało tylko uśmiechnięte twarze!☀️💪🏻 ______________ 📷 @marek_podolczynski 👉🏻 wchodźcie na profil i korzystajcie z okazji na vouchery do mistrza aparatu 👌🏻 #Pelakowelove #Pelakiwpodróży

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Trzeba przyznać, że ślubna kreacja Agnieszki zachwyca i tworzy look niczym z bajki! Aktorka w kreacji od znanej polskiej projketantki, Violi Piekut, wygląda niczym prawdziwa księżniczka. Tiulowa kreacja z głębokim dekoltem w kształcie litery V, wysadzana jest drobnymi diamencikami, które połyskują w promieniach słońca. Agnieszka uzupełniła look złotymi sandałkami na obcasie oraz połyskującą biżuterią. Zachwyciliśmy się także stylizacją Maćka, który postawił na nowoczesny jasny garnitur i białe sneakersy. Młodej parze wdzięku nadaje również włoski krajobraz Toskanii w tle. Zobaczcie poniżej, jak wyglądała ta ceremonia i jak zjawiskowo prezentowała się panna młoda!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!