Wszystkie suknie slubne Joanny Przetakiewicz 2020
Fot. Instagram
Z życia gwiazd!

Oto wszystkie suknie ślubne Joanny Przetakiewicz. Były aż trzy!

W jakich kreacjach projektantka powiedziała sakramentalne tak?

Aleksandra Frankowska 8 października 2020 19:23
Wszystkie suknie slubne Joanny Przetakiewicz 2020
Fot. Instagram

Nie cichną informacje związane z jednym z ważniejszych wydarzeń w świecie show biznesu - ślubem projektantki, Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Para sakramentalne tak powiedziała sobie przed urzędnikiem stanu cywilnego jeszcze w Polsce, zaś huczne wesele miało miejsce w Grecji. Podczas minionego weekendu para celebrowała swoją miłość w towarzystwie rodziny i najbliższych przyjaciół. Wśród gości weselnych nie zabrakło również byłej żony Rooyensa, wokalistki Kayah. Joanna Przetakiewicz we wszystkich kreacjach wyglądała obłędnie!

Kreacja Przetakiewicz podczas ślubu cywilnego w Polsce

Dykrektor kreatywna domu mody La Mania ślub ze swoim wybrakiem wzięła w Polsce. Przed urzędnikiem stanu cywilnego para stanęła w domu projektantki, gdzie w otoczeniu najbliższych powiedzieli sobie sakramentalne TAK. Joanna Przetakiewicz miała na sobie długą, białą suknię z lejącego się materiału, bardzo klasyczną i delikatną projektu La Manii. Dopasowany fason jeszcze bardziej podkreślił jej zgrabną figurę. Projektantka zdecydowała się również na charakterystyczną dla niej fryzurę - wymodelowane na szczotce, rozpuszczone włosy. Trzeba przyznać, że wyglądała niezwykle naturalnie i pięknie!

Wszystkie suknie slubne Joanny Przetakiewicz 2020
Fot. Instagram

Grecka suknia ślubna Przetakiewicz

Największą furorę zrobiła jednak jej główna suknia, którą założyła podczas składania przysięgi w Grecji. Joanna Przetakiewicz doskonale wie, jak zrobić piorunujące wrażenie! Jej suknia była przezroczysta w kolorze bieli, bogato zdobiona ptasimi piórami i kwiatowymi motywami! Z jej rękawów gęsto zwisały frędzle w stylu boho. Kreację zaprojektował dom mody Valentino. To zdecydowanie fason jeden na milion i tylko Przetakiewicz mogła wystąpić w niej podczas swojego najważniejszego dnia! Całość dopełnił klasyczny kucyk! Nie mogło być piękniej! Kreacja na filmie zamieszczonym przed chwilą w sieci wygląda obłędnie!

Z naszych informacji wynika, że Joanna Przetakiewicz miała również trzecią suknię ślubną projektu Magdy Butrym. Mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy więcej zdjęć tych nieziemskich kreacji! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you @maisonvalentino for the dream dress ♥️ #wedding #weddingdress #lovebrand #love

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooynes na weselu w Grecji, październik 2020
Fot. Instagram @rinkerooyens

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mówię do Ciebie zawsze: moja Wonder Woman 🤍 Ty jeszcze nie znałaś mnie, a ja Cię już kochałem. Moim marzeniem było Cię spotkać i poznać. Byłaś na plakacie w moim pokoju. Od momentu, jak myśmy przypadkowo - można tak powiedzieć - zaczęli ze sobą pisać, bo byłem zaproszony na Twoje urodziny i zaczęliśmy ze sobą flirtować... i nigdy nie myśleliśmy o tym, bo ten flirt był ustawiony tak, żeby się spotkać tylko raz... i od tego momentu, ta magiczna noc, otworzyła przed nami 1001 dni i nocy i jeszcze więcej. I wiedziałem, że ja nie mogę bez Ciebie być. Dlatego do Ciebie pisałem, żeby spotkać się znowu, a kiedy spotkany się znowu, już nigdy nie odejdę. Bo codziennie jesteś dla mnie prezentem. Codziennie Cię rozpakowuję, i codziennie znowu tam jesteś, kolejnym prezentem. Kiedy piszę do Ciebie listy, piszę w nich „I love to love you”. I to jest naprawdę to! Ja kocham Ciebie kochać! Nie mogłem dotąd spełnić swoich marzeń, bo moim marzeniem byłaś Ty. Każdy ma marzenia. O domu, o różnych rzeczach. Ale kiedy emocjonalne marzenia się spełniają , to to jest bezcenne. To jest na zawsze. To jest rzecz, która na zawsze będzie. I ja teraz chyba muszę ślubować! To ślubuję! Moja kochana, ślubuję, że wszystko u nas będzie w miłości. Że będę o Ciebie dbał, o naszą rodzinę będę dbał a najbardziej o naszą miłość. Będziemy tworzyć skarbonkę „przypomnień”, gdzie my cały czas coś pięknego wkładamy. Ślubuję, że cały ja, całego siebie daję Tobie. #vows #wedding #lovetoloveyou #justmarried

Post udostępniony przez Rinke Rooyens (@rinkerooyens)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

♥️ SZCZĘŚCIA MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ. Podobieństwa się przyciągają‼️To działa jak cudowne zaklęcie rzeczywistości i przyszłości! Sprawdziłam nieraz. Wbrew pozorom to bardzo proste. Jeśli koncentrujemy się na czymś dobrym to się objawia w naszym życiu. Ja to robię tak: 🔴KOCHAM LUDZI. Myślę o sobie i o innych jak najlepiej. Gwarantuje Wam, że wtedy dzieją się CUDA. Przyciągam tych, przy których jestem szczęśliwa. Nie myśle o niczyich złych intencjach, zawiści itp. Ignoruję. Nie dotyczą mnie, więc nie cierpię z ich powodu. 🔴 MARZĘ. Często. Robię plany. Oczywiście dużo pracuję i bardzo się staram, ale przede wszystkim w nie WIERZĘ. To działa i stają się faktami. 🔴 Nie skupiam się na porażkach lub pretensjach. Ani do siebie ani do nikogo. Nie żałuję, nie zazdroszczę. To wielkie uczucie ULGI. Moje serce i mózg oddycha. ♥️ PRZYCIĄGAJMY SZCZĘŚCIE, RAZEM ZAWSZE NAJLEPIEJ. Jaki jest Twój sposób? Czy wiesz, że pisanie o tym też jest magiczne?

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.