Wśród nich Beyonce i Jay-Z oraz książę William

Paulina Filipowicz 18 grudnia 2019 15:31

Dla większości par ślub wiąże się z ważnym zakupem obrączek. Chociaż moment wymiany pierścionków podczas ceremonii ślubnej jest kluczowy i każdy zapamięta go do końca życia, jak się okazuję później, obrączki nie zawsze odgrywają tak ważną rolę. Postanowiliśmy przyjrzeć się gwiazdom, które mimo tego, że są od kilku czy kilkunastu lat w związkach małżeńskich, nie noszą obrączek! Wśród nich znalazły się najważniejsze pary show-biznesu, jak Beyonce i Jay-Z, Will Smith i Jada Pinkett, a nawet...Kate i William! Zobaczcie, kto jeszcze postanowił odejść od tradycji i zdjąć obrączkę z palca, mimo udanego małżeństwa.  

1/7
beyonce
Copyright @Getty Images
1/7

Najsłynniejsza para branży muzycznej nie nosi obrączek! Beyonce i Jay-Z mają za to takie same tatuaże na palcach wskazujących, symbolizujące datę swojego ślubu.

2/7
Dior gala
Copyright @Getty Images
2/7

Olivia Palermo nie nosi obrączki, natomiast często widywana jest zjawiskowym pierścionku zaręczynowym. Może uważa go za ładniejszy dodatek niż tradycyjna obrączka?

3/7
stylizacje, Ivanka Trump,  Glamour's 25th Anniversary Women Of The Year Awards, 2015
Copyright @Getty Images
3/7

Ivanka Trump zwróciła uwagę mediów nie nosząc obrączki. Jak się okazało, gwiazda często ma ją na sobie, jednak... na prawej dłoni zamiast na lewej!

4/7
Małgorzata Socha z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim na pokazie Gosi Baczyńskiej
Copyright @ Kamil Piklikiewicz/East News
4/7

Małgorzata Socha tworzy szczęśliwe małżeństwo z Krzysztofem Wiśniewskim, ale często widuje się ją bez obrączki. Dlaczego? Aktorka tłumaczy, że jej zawód i napięty grafik wymagają częstych zmian kostiumu i ról, a cenny pierścionek mógłby się przez to zagubić. 

5/7
Książę William, księżna Kate, William i Kate
Copyright @East News
5/7

Okazuje się, że książę William nie nosi obrączki, ponieważ... nie lubi nosić biżuterii! rzecznik pary książęcej przyznał, że William uprzedził Kate, że nie będzie nosił obrączki jeszcze zanim się pobrali. 

6/7
Will Smith rozwodzi się
Copyright @
6/7

Will Smith i jego żona Jada Pinkett Smith nie noszą obrączek, chociaż tworzą udane małżeństwo od 1997 roku!

7/7
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Copyright @Olga Majrowska
7/7

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel są szęśliwym małżeństwem od 11 lat, jednak na dłoni aktorki często nie widać obrączki.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.