Wśród nich Beyonce i Jay-Z oraz książę William

Paulina Filipowicz 6 lutego 2022 14:31

Dla większości par ślub wiąże się z ważnym zakupem obrączek. Chociaż moment wymiany pierścionków podczas ceremonii ślubnej jest kluczowy i każdy zapamięta go do końca życia, jak się okazuję później, obrączki nie zawsze odgrywają tak ważną rolę.

ZOBACZ TEŻ: Tego księżna Kate nie zapomni nigdy. Dzień jej 40. urodzin książę William zamienił w bajkę

Postanowiliśmy przyjrzeć się gwiazdom, które mimo tego, że są od kilku czy kilkunastu lat w związkach małżeńskich, nie noszą obrączek! Wśród nich znalazły się najważniejsze pary show-biznesu, jak Beyonce i Jay-Z, Will Smith i Jada Pinkett, a nawet...Kate i William! Zobaczcie, kto jeszcze postanowił odejść od tradycji i zdjąć obrączkę z palca, mimo udanego małżeństwa.  

1/7
beyonce
Copyright @Getty Images
1/7

Najsłynniejsza para branży muzycznej nie nosi obrączek! Beyonce i Jay-Z mają za to takie same tatuaże na palcach wskazujących, symbolizujące datę swojego ślubu.

2/7
Dior gala
Copyright @Getty Images
2/7

Olivia Palermo nie nosi obrączki, natomiast często widywana jest zjawiskowym pierścionku zaręczynowym. Może uważa go za ładniejszy dodatek niż tradycyjna obrączka?

3/7
stylizacje, Ivanka Trump,  Glamour's 25th Anniversary Women Of The Year Awards, 2015
Copyright @Getty Images
3/7

Ivanka Trump zwróciła uwagę mediów nie nosząc obrączki. Jak się okazało, gwiazda często ma ją na sobie, jednak... na prawej dłoni zamiast na lewej!

4/7
Małgorzata Socha z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim na pokazie Gosi Baczyńskiej
Copyright @ Kamil Piklikiewicz/East News
4/7

Małgorzata Socha tworzy szczęśliwe małżeństwo z Krzysztofem Wiśniewskim, ale często widuje się ją bez obrączki. Dlaczego? Aktorka tłumaczy, że jej zawód i napięty grafik wymagają częstych zmian kostiumu i ról, a cenny pierścionek mógłby się przez to zagubić. 

5/7
Książę William, księżna Kate, William i Kate
Copyright @East News
5/7

Okazuje się, że książę William nie nosi obrączki, ponieważ... nie lubi nosić biżuterii! rzecznik pary książęcej przyznał, że William uprzedził Kate, że nie będzie nosił obrączki jeszcze zanim się pobrali. 

6/7
Will Smith rozwodzi się
Copyright @
6/7

Will Smith i jego żona Jada Pinkett Smith nie noszą obrączek, chociaż tworzą udane małżeństwo od 1997 roku!

7/7
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Copyright @Olga Majrowska
7/7

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel są szęśliwym małżeństwem od 11 lat, jednak na dłoni aktorki często nie widać obrączki.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.