Zaręczyny gwiazd
Fot. Instagram @qzdeba @asiaopozda
O tym się mówi!

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe polskich gwiazd!

Który brylant okazał się największy?

Aleksandra Frankowska 24 sierpnia 2021 15:27
Zaręczyny gwiazd
Fot. Instagram @qzdeba @asiaopozda

Lato to idealny moment na zaręczyny. Wykorzystują go często gwiazdy, które pokazują swoje okazałe diamenty w sieci. Pierścionki zaręczynowe to nie tylko piękny gest ze strony ukochanego i tradycja, która na stałe zapisała się nie tylko w Polsce, ale i na świecie. To również inwestycja – potrafią one kosztować naprawdę krocie. Zobaczcie, które polskie gwiazdy pokazały swoje pierścionki i wybierzcie, który z nich według Was zasługuje na miano najpiękniejszego!

Czytaj też: Zobaczcie najdroższe pierścionki zaręczynowe gwiazd!

Karolina Pisarek i Roger Salla

Zwyciężczyni Top Model niedawno dopiero pokazała wszystkim swojego nowego partnera, a kilka tygodni potem podczas urlopu na Malediwach, ukochany jej się oświadczył. Okazały pierścionek w stylu Tiffaniego Karolina Pisarek pokazała dziś na swoim Instagramie! Robi wrażenie!

Karolina Pisarek
Fot. Instagram @karolina_pisarek

Joanna Kudzbalska i Krzysztof Ibisz

Uczestniczka drugiej edycji programu Top Model skradła serce jednego z najlepszych prezenterów w Polsce. Starszy od niej o kilkanaście lat Krzysztof Ibisz oświadczył się w Sylwestra! Przepiękny brylant na złotej obrączce modelka zaprezentowała już następnego dnia, nie mogąc ukryć swojej radości.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Ich ślub z pewnością można uznać za ślub roku 2020! Cudowna oprawa, wszyscy w bieli i magiczna Grecja w tle.. kolejność była jednak inna, ponieważ pierścionek zaręczynowy Joanna otrzymała od ukochanego 3 miesiące po ślubie. Z uwagi na jego wyjątkowy kryształ, Rinke Rooyens musiał czekać, aż zostanie on sprowadzony z bardzo daleka.

Joanna Przetakiewicz
Fot. Instagram @joannaprzetakiewicz

Lara Gessler i Piotr Szeląg

Córka Magdy Gessler nie ukrywała swojego zamiłowania do rzeczy w stylu vintage. Taki też jest jej pierścionek – z rubinowym okiem, cudownie wpasowujący się w klimaty, które uwielbia Lara. Piotr Szeląg doskonale wiedział, co skradnie serce jego żony!

Lara Gessler
Fot. Instagram @lara_gessler

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Jakiś czas temu Joanna Opozda wyznała, że Antek oświadczył jej się w marcu. Aktor wybrał klasyczną biżuterię i delikatny brylant, który z pewnością trafił w gusta Joanny. Ich ślub miał miejsce 2 tygodnie temu, a wciąż nie milkną echa o tym, jak był niesamowity! 

Joanna Opozda
Fot. Instagram @asiaopozda

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.