Joanna Opozda pokazała pierścionek
Fot. Instagram @joannaopozda
O tym się mówi!

Joanna Opozda po raz pierwszy pokazała pierścionek zaręczynowy!

Antek Królikowski ma gest! Brylant jest ogromny!

Aleksandra Frankowska 29 lipca 2021 13:27
Joanna Opozda pokazała pierścionek
Fot. Instagram @joannaopozda

Związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego bez wątpienia jest jednym z najgorętszych tematów ostatnich miesięcy. Para, która jeszcze rok temu przed Bożym Narodzeniem potwierdziła rozstanie, teraz podobno planuje ślub! Antek Królikowski potwierdził zaręczyny na wizji, a jego narzeczona, Joanna Opozda pokazała niedawno po raz pierwszy pierścionek! Trzeba przyznać, że Królikowski ma gest!

Czytaj też: Antek Królikowski potwierdził zaręczyny z Joanną Opozdą! Romantyczny gest aktora

Burzliwy związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Aktorzy zaczęli spotykać się rok temu. Spędzili razem romantyczne wakacje i chętnie pozwoli na ściankach podczas branżowych eventów. Nie wiedzieć czemu, ich związek rozpadł się tuż przed świętami. Rozstanie ogłosiła aktorka, życząc Królikowskiemu, aby w nadchodzącym roku poukładał swoje sprawy. Okazuje się, że Antek wziął sprawy na poważnie.

Zobacz również: Joanna Opozda o zdradzie Antka Królikowskiego: „Był to dla nas bardzo trudny czas, pełen łez i cierpienia”

Krótko po rozstaniu, para wróciła do siebie, jednak bardzo długo nie ujawniała ponownego uczucia. Kiedy spekulacje sięgały zenitu, Królikowski podczas Festiwalu Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej imienia Pawła Królikowskiego, na wizji potwierdził zaręczyny z aktorką!

Chciałbym jeszcze tylko troszkę prywaty na koniec. Chciałem zadedykować tę piosenkę mojej narzeczonej, która ogląda nas teraz, ale nie może być z nami. Pozdrawiam Asiu, kocham cię, do zobaczenia, oglądaj nas, nie śmiej się ze mnie za bardzo, będę się starał - powiedział aktor.

Plotki o ich rychłym ślubie wciąż krążą, jednak w dalszym ciągu szczegóły trzymane są w tajemnicy. Podobno odbędzie się w sierpniu tego roku!

Joanna Opozda pokazała pierścionek zaręczynowy

Opozda, która jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, zupełnie nieświadomie pokazała pierścionek z ogromnym brylantem. Uwagę zwrócili na to fani, którzy nigdy wcześniej nie widzieli u niej ta okazałej błyskotki. Trzeba przyznać, że Królikowski ma gest! O takim kamieniu marzy z pewnością każda kobieta!

Jak Wam się podoba pierścionek zaręczynowy Opozdy? 

Zaręczynowy pierścionek Opozdy
Fot. Instagram @joannaopozda

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.