Joanna Opozda, Antek Królikowski
Fot. Krzemiński Jordan/AKPA
o tym SIĘ MÓWI

Joanna Opozda o zdradzie Antka Królikowskiego: „Był to dla nas bardzo trudny czas, pełen łez i cierpienia”

Jak parze udało się pokonać kryzys w związku?

Gabriela Czernecka 19 lipca 2021 11:33
Joanna Opozda, Antek Królikowski
Fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Joanna Opozda i Antek Królikowski, jeśli wierzyć doniesieniom mediów, powoli szykują się do ślubu. Para jeszcze kilka miesięcy temu publikowała oficjalne oświadczenie o rozstaniu, a dziś zdają się być sobie bliżsi niż kiedykolwiek. Joanna Opozda wywołana do odpowiedzi przez jednego ze swoich fanów mówi wprost, co było przyczyną ich rozstania i jak poradzili sobie z kryzysem w związku. Poznajcie szczegóły.

Joanna Opozda o rozstaniu z Antkiem Królikowskim

Z dnia na dzień stali się jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Joanna Opozda i Antek Królikowski, bo o nich mowa, szybko podbili serca polskiej publiczności. Oboje zdolni, piękni i utalentowani. Stworzyli zgodny i szczęśliwy związek. Niestety pod koniec 2020 roku na profilu na Instagramie Joanny Opozdy pojawił się wpis, w którym ujawniła, że nie jest już z Antkiem Królikowskim. Co wydarzyło się między zakochanymi? Tego para nie chciała komentować, ale jak pisała wówczas Joanna Opozda: „Mam nadzieję, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku”, mogliśmy przeczytać.

Zobacz: Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się! Aktorka wydała oświadczenie

Wśród fali spekulacji na temat tego, co nie udało się w związku artystów, pojawiła się wypowiedź anonimowego informatora Pudelka. „Antek kocha inną, swoją byłą. [...] Rzucił Opozdę dwa dni przed Wigilią. Joanna zabrała wszystkie swoje rzeczy z nowego domku Królikowskiego w Konstancinie”, miało twierdzić źródło portalu. 

Joanna Opozda, Antek Królikowski
Fot. Kurnikowski /AKPA

Joanna Opozda i Antek Królikowski planują ślub

Chwilę później para postanowiła jednak dać sobie drugą szansę i zakochani znów potwierdzili, że są razem. Wydaje się, że teraz ich relacja jest silniejsza niż kiedykolwiek, bowiem według doniesień mediów para niebawem stanie na ślubnym kobiercu. 

Zobacz również: Antoni Królikowski i Joanna Opozda biorą ślub?! Ujawniono szczegółyceremonii

Jak donosi Pudelek, powołując się na jednego ze swoich informatorów: „Asia świętowała urodziny, jak i wieczór panieński w klubie w Warszawie z najbliższymi koleżankami. Jako jedyna była ubrana na biało. Na torcie była jej figurka w białej sukni”, przekazała jedna z osób. Na Instastories modelka oznaczyła koleżanki, które towarzyszyły jej w tym dniu, a jedna z nich zaznaczyła w swojej relacji, że wybiera się na panieński.

Faktycznie, sama Joanna Opozda również udostępniła kilka zdjęć z tego wieczoru, na których rzeczywiście prezentuje się w białej stylizacji. Portal Pudelek opublikował też treść zaproszenia na ślub, które – według Pudelka – „zostało sformułowane jak zapowiedź spektaklu”. „Teatr umyślnie straconej wolności ma zaszczyt zaprosić... na przedstawienie pod tytułem „A potem żyli długo i szczęśliwie”. Ceremonia zaplanowana jest na początek sierpnia.

Joanna Opozda o zdradzie Antka Królikowskiego

Sama para nie skomentowała jak dotychczas doniesień mediów. Internauci za to chętnie komentują związek pary. Jedna z internautek napisała pod zdjęciem na Instagramie Joanny Opozdy: „Ja się trochę boję o panią Joannę. Jest za dobra i za ładna. Bawidamek... Nie wiadomo, czy potrafi się zmienić i zostać wiernym i dobrym mężem. Tworzą ładną parę. Ale kto raz zdradzi..”, czytamy.

Zobacz również: Antek Królikowski i Joanna Opozda znów razem? Para wybrała się na narty

Na ten komentarz postanowiła odpowiedzieć sama zainteresowana: „Dziękuję za troskę. Nie rozumiem jednak, skąd ta pewność, że zostałam przez Antka zdradzona? Czy taka informacja wynikała z mojego posta informującego o rozstaniu? Czy rozstaliśmy się, obrzucając oskarżeniami? Ostatecznie plotki to nie fakty, tylko czyjeś donosy i zgadywanki. Tylko my wiemy, dlaczego się rozstaliśmy. Powody oczywiście były, ale nie chcemy już do tego wracać. Nie ukrywam, że był to dla nas bardzo trudny czas, pełen stresu, łez i cierpienia. Wierzę jednak, że w życiu wszystko dzieje się po coś. Ostatecznie pokonaliśmy kryzys. Kosztowało to wiele pracy zarówno mnie, jak i Antka. Dziś jesteśmy szczęśliwi i to jest najważniejsze”, napisała Joanna Opozda. 

Wygląda na to, że para najgorsze ma już za sobą. Pozostaje nam życzyć im wszystkiego, co najlepsze! 

Joanna Opozda, Antek Królikowski
Fot. Piętka Mieszko/Akpa
 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.