Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub?
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Antoni Królikowski i Joanna Opozda biorą ślub?! Ujawniono szczegóły ceremonii

Zakochani mają stanąć na ślubnym kobiercu już za kilka tygodni

Ksenia Krasko 4 lipca 2021 12:45
Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub?
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Związek Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego od początku budził duże zainteresowanie mediów, a sami zakochani nie ukrywali swoich uczuć. Po jakimś czasie poinformowali jednak, że ich drogi się rozeszły, publikując oficjalne oświadczenia. Pod koniec zeszłego roku pojawiły się doniesienia, że znów są razem, co wkrótce potwierdzili sami zainteresowani. Wydaje się, że teraz ich relacja jest silniejsza niż kiedykolwiek –według ustaleń jednego z portali, para planuje... ślub.

Związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

„Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy”, pisała Joanna Opozda w odpowiedzi na liczne pytania fanów i mediów. „Rozstanie z Asią to nasza prywatna sprawa i nie chcę komentować tego w żaden sposób poza tym, że jestem wdzięczny Asi za te miesiące i dziękuję za wszystko”, wyznał na swoim Instagramie Antoni Królikowski.

Pod koniec zeszłego roku w sieci pojawiły się zdjęcia wskazujące na to, że para się pogodziła. Wybrali się wtedy razem do Zakopanego i nie szczędzili sobie uczuć... A według najnowszych doniesień, modelka i aktor już wkrótce rozpoczną zupełnie nowy etap swojej relacji – tym razem jako małżeństwo.

Zobacz też: Antek Królikowski i Joanna Opozda znów razem? Para wybrała się na narty

Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub?
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Joanna Opozda i Antoni Królikowski biorą ślub?

Jak donosi Pudelek, powołując się na informatorów, urodzinowa impreza Joanny Opozdy, która odbyła się w minioną sobotę, była jednocześnie jej wieczorem panieńskim. „Asia świętowała urodziny, jak i wieczór panieński w klubie w Warszawie z najbliższymi koleżankami. Jako jedyna była ubrana na biało. Na torcie była jej figurka w białej sukni”, przekazała jedna z osób. Na Instastories modelka oznaczyła koleżanki, które towarzyszyły jej w tym dniu, a jedna z nich zaznaczyła w swojej relacji, że wybiera się na panieński.

Sama Joanna Opozda również udostępniła kilka zdjęć z tego wieczoru, na których rzeczywiście prezentuje się w białej stylizacji. Na jednym z ujęć widać balon z napisem „Bride to be” (przyszła panna młoda), a na innym tort, udekorowany figurką solenizantki w białej sukni.

Joanna Opozda, wieczór panieński
Fot. INSTAGRAM/SCREEN ZA JASTRZĄBPOST.PL

Portal Pudelek opublikował też treść zaproszenia na ślub, które – według Pudelka – „zostało sformułowane jak zapowiedź spektaklu”. „Teatr umyślnie straconej wolności ma zaszczyt zaprosić... na przedstawienie pod tytułem „A potem żyli długo i szczęśliwie”. Adaptacja sztuki przez życie napisanej w trzech aktach. Panna młoda: Joanna Opozda, Pan młody: Antoni Królikowski. W pozostałych rolach udział biorą: ksiądz, świadkowie, rodzice, goście i gapie”, czytamy. Ceremonia zaplanowana jest na początek sierpnia.

Zakochani nie odnieśli się jeszcze do plotek, ale jeśli te doniesienia są prawdą – serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.