antoni krolikowski i joanna opozda razem w gorach
Fot. Kurnikowski/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Antek Królikowski i Joanna Opozda znów razem? Para wybrała się na narty

Wspólnie szusują - ona na desce, on na nartach

Aleksandra Andrzejak 23 lutego 2021 14:57
antoni krolikowski i joanna opozda razem w gorach
Fot. Kurnikowski/AKPA

Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się w grudniu zeszłego roku. Jakiś czas temu w mediach krążyły informacje, że aktor próbuje przeprosić Joannę, wystając pod jej blokiem z bukietem czerwonych róż. Przeprosimy prawdopodobnie przyniosły pozytywny skutek, bo parę przyłapano na stoku w Zakopanem. Czy znów są razem? 

Antek Królikowski i Joanna Opozda - związek

Antek Królikowski i Joanna Opozda zaczęli spotykać się w zeszłym roku. Nie ukrywali faktu, że są razem. Pojawiali się na imprezach branżowych i publikowali wspólne zdjęcia w social mediach. W grudniu zeszłego roku Joanna poinformowała na swoim Instagramie, że rozstała się z Antkiem. „W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku” - napisała na swoim profilu. 

Aktor również skomentował rozstanie w social mediach: „Rozstanie z Asią to nasza prywatna sprawa i nie chcę komentować tego w żaden sposób poza tym, że jestem wdzięczny Asi za te miesiące i dziękuję za wszystko. Proszę o uszanowanie naszej decyzji nie wciąganie w to osób trzecich w tym i tak trudnym dla nas momencie... Niech ten nadchodzący rok 2021 pozytywnie nas wszystkich zaskoczy, czego sobie i Wam z całego serca życzę!” - napisał.

Antek Królikowski przeprasza Joannę Opozdę

Antek Królikowski jakiś czas temu został przyłapany pod blokiem, w którym mieszka Asia. Podobno chciał nakłonić ją, by dała mu drugą szansę. „Przyjeżdża do Asi z kwiatami. Wygląda na zgaszonego i skruszonego. Widać, że błaga ją o wybaczenie” - zdradził w rozmowie z Pudelkiem informator z otoczenia byłej pary. Informator twierdził także, że Joanna jest sceptyczna i podchodzi do byłego partnera z dystansem. Czy coś się zmieniło?

Antek Królikowski i Joanna Opozda wrócili do siebie?

Antek Królikowski i Joanna Opozda widziani podczas wspólnej zabawy na stoku. Wybrali się do Zakopanego i razem szusowali. Ona na desce snowboardowej, on na nartach. Internet obiegły ich wspólne zdjęcia podczas wypoczynku w górach. Fotografie ukazują jak para darzy się czułymi spojrzeniami podczas jazdy na wyciągu, oraz jak aktorka podpiera się na ramieniu Antka zsiadając z ławeczki. 

Antoni Królikowski zapytany o powrót do byłej dziewczyny odpowiada „Nie komentuje tego”. Zapytana przez Twoje Imperium Asia zareagowała podobnie „Pozostawię to bez komentarza”. Chociaż para nie przyznaje się do powrotu, Super Express donosi, że w ten weekend Antek był widziany, gdy wychodził z mieszkania aktorki. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.