Joanna Opozda, Antek Królikowski
Fot. ONS
O TYM SIĘ MÓWI

Antek Królikowski chce wrócić do Joanny Opozdy. Prosi ją o wybaczenie

Aktor jest podobno bardzo wytrwały w staraniach!

Konrad Szczęsny 12 lutego 2021 13:16
Joanna Opozda, Antek Królikowski
Fot. ONS

Było głośne rozstanie a teraz... szykuje się wielki powrót! Jak wynika z medialnych informacji, Antoni Królikowski intensywnie zabiega o względy Joanny Opozdy. Czy aktorka ulegnie ponownie jego namowom?

Rozstanie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy

Wiadomość o tym, że się spotykają, wywołała nie lada sensację. Antoni Królikowski i Joanna Opozda szybko zaczęli pojawiać się razem publicznie. Zamieszczali również czułe zdjęcia w mediach społecznościowych. Wydawało się, że są w sobie szaleńczo zakochani. Niestety, pod koniec grudnia 2020 roku media obiegła informacja o ich rozstaniu. Potwierdziła ją za pośrednictwem Instagrama sama zainteresowana.

„W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku”, napisała wówczas Joanna Opozda, ucinając wszelkie spekulacje.

Co było powodem decyzji o zakończeniu związku? Podobno aktor chciał wrócić do jednej ze swoich byłych dziewczyn, Katarzyny Dąbrowskiej, z którą rozstał się w czerwcu 2020 roku. W całej sprawie nastąpił teraz nieoczekiwany zwrot, ponieważ Antoni Królikowski podobno... ponownie stara się o względy Joanny Opozdy!

Antoni Królikowski pod blokiem Joanny Opozdy. Tak zabiega o jej względy

Podobno sytuacja trwa od miesiąca! Antoni Królikowski ma regularnie pojawiać się pod blokiem, w którym mieszka jego była dziewczyna i w ten sposób chce nakłonić ją, by dała mu drugą szansę...

„Przyjeżdża do Asi z kwiatami. Wygląda na zgaszonego i skruszonego. Widać, że błaga ją o wybaczenie”, zdradził w rozmowie z Pudelkiem informator z otoczenia byłej pary.

Twierdzi również, że Joanna Opozda póki co jest sceptyczna i podchodzi do byłego partnera z rezerwą, jednak w całej sytuacji istnieje światełko w tunelu. Aktorka pozwala Antoniemu Królikowskiemu... wyprowadzać swojego psa.

„Antek jest widywany na osiedlu z psem Joasi, którą sąsiedzi wręcz uwielbiają. To bardzo miła dziewczyna, zawsze mówi „dzień dobry”. No i sprząta kupy po swoim psie, czego nie można powiedzieć o Antku”, ujawnia znajomy Joanny Opozdy.

Czy i tym razem prawdziwe okaże się powiedzenie, że „stara miłość nie rdzewieje”? Czas pokaże...  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.