Joanna Opozda, Antek Królikowski
Fot. ONS
O TYM SIĘ MÓWI

Antek Królikowski chce wrócić do Joanny Opozdy. Prosi ją o wybaczenie

Aktor jest podobno bardzo wytrwały w staraniach!

Konrad Szczęsny 12 lutego 2021 13:16
Joanna Opozda, Antek Królikowski
Fot. ONS

Było głośne rozstanie a teraz... szykuje się wielki powrót! Jak wynika z medialnych informacji, Antoni Królikowski intensywnie zabiega o względy Joanny Opozdy. Czy aktorka ulegnie ponownie jego namowom?

Rozstanie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy

Wiadomość o tym, że się spotykają, wywołała nie lada sensację. Antoni Królikowski i Joanna Opozda szybko zaczęli pojawiać się razem publicznie. Zamieszczali również czułe zdjęcia w mediach społecznościowych. Wydawało się, że są w sobie szaleńczo zakochani. Niestety, pod koniec grudnia 2020 roku media obiegła informacja o ich rozstaniu. Potwierdziła ją za pośrednictwem Instagrama sama zainteresowana.

„W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku”, napisała wówczas Joanna Opozda, ucinając wszelkie spekulacje.

Co było powodem decyzji o zakończeniu związku? Podobno aktor chciał wrócić do jednej ze swoich byłych dziewczyn, Katarzyny Dąbrowskiej, z którą rozstał się w czerwcu 2020 roku. W całej sprawie nastąpił teraz nieoczekiwany zwrot, ponieważ Antoni Królikowski podobno... ponownie stara się o względy Joanny Opozdy!

Antoni Królikowski pod blokiem Joanny Opozdy. Tak zabiega o jej względy

Podobno sytuacja trwa od miesiąca! Antoni Królikowski ma regularnie pojawiać się pod blokiem, w którym mieszka jego była dziewczyna i w ten sposób chce nakłonić ją, by dała mu drugą szansę...

„Przyjeżdża do Asi z kwiatami. Wygląda na zgaszonego i skruszonego. Widać, że błaga ją o wybaczenie”, zdradził w rozmowie z Pudelkiem informator z otoczenia byłej pary.

Twierdzi również, że Joanna Opozda póki co jest sceptyczna i podchodzi do byłego partnera z rezerwą, jednak w całej sytuacji istnieje światełko w tunelu. Aktorka pozwala Antoniemu Królikowskiemu... wyprowadzać swojego psa.

„Antek jest widywany na osiedlu z psem Joasi, którą sąsiedzi wręcz uwielbiają. To bardzo miła dziewczyna, zawsze mówi „dzień dobry”. No i sprząta kupy po swoim psie, czego nie można powiedzieć o Antku”, ujawnia znajomy Joanny Opozdy.

Czy i tym razem prawdziwe okaże się powiedzenie, że „stara miłość nie rdzewieje”? Czas pokaże...  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…