Ujawniła ją Joanna Szczepkowska

Konrad Szczęsny 26 października 2021 07:09

Tajemnica łączącego ich romansu do dziś elektryzuje media i fanów Klanu. Paweł Wawrzecki i Agnieszka Kotulanka zapałali do siebie płomiennym uczuciem pod koniec lat 90. Po różnych perturbacjach rozstali się w 2005 roku. Mówiło się, że to aktor zdecydował się zakończyć związek z serialową Krystyną Lubicz. Jednak prawdę o tej znajomości po latach ujawniła Joanna Szczepkowska.

Joanna Szczepkowska o romansie Agnieszki Kotulanki i Pawła Wawrzeckiego

Po pogrzebie Agnieszki Kotulanki, który odbył się 27 lutego 2018 roku w Legionowie, Joanna Szczepkowska na swoim profilu na Facebooku opublikowała zagadkowy wpis następującej treści:

„W pewnych smutnych i ostatecznych okolicznościach dotyczących Agnieszki, myślę o moim koledze Pawle. Już zaczynają go dopadać spekulacje plotkarskiej prasy. A przecież to wszystko było inaczej. Całkiem odwrotnie. Całe życie los Pawła nie oszczędza”, stwierdziła wyraźnie poruszona aktorka.

Dziennikarze postanowili skontaktować się z gwiazdą i zapytać ją, co miała na myśli, publikując tak mocne i zagadkowe słowa.

„Nie wdaję się w żadne tematy plotkarskie, ale mogę powiedzieć jedno, że Paweł poświęcił Agnieszce wielką część życia z pełnym oddaniem, a dostał bardzo niewiele”, dodała Joanna Szczepkowska w rozmowie z Super Expressem, nie rozwiewając wątpliwości dziennikarzy.

Jednak bardziej wylewna była osoba z otoczenia pary.

Agnieszka Kotulanka rzuciła Pawła Wawrzeckiego?

Znajomy serialowej Krystyny Lubicz i Pawła Wawrzeckiego wyjawił, że ich relacja pełna była wzlotów i upadków. Ostatecznie to... Agnieszka Kotulanka miała podjąć decyzję o rozstaniu!

„Agnieszka była dla niego okropna, wymagała, a nie dawała nic. Kiedy już Paweł zdecydował się wrócić do Basi, to wtedy Agnieszka zaprosiła go na wakacje. I na tych wakacjach się rozstali. On był Agnieszką udręczony. To jest straszna krzywda dla tego chłopaka, który strasznie dużo poświęcił tej kobiecie”, wyjawił w rozmowie z tabloidem.

To o tyle zaskakujące, że do tej pory mówiło się, iż Paweł Wawrzecki był wielką miłością aktorki Klanu i  zakończenie związku z nim podawano jako główną przyczynę jej popadnięcia w nałóg.

„Ona ma momenty, że jej miłość do Pawła wraca i wtedy stara się znów zdobyć jego względy. W ubiegłym roku Paweł ponownie odrzucił jej zaloty i powiedział przy tym kilka gorzkich słów. To spowodowało jej problemy. Tego dla niej było za dużo”, zdradził znajomy aktorki w Fakcie w 2014 roku.

Jak się jednak okazuje, prawda o ich związku mogła wyglądać zupełnie inaczej. Jednak tego, jak było naprawdę, już nigdy się nie dowiemy...  

1/5
Czy Agnieszka Kotulanka zaczęła pić przez Pawła Wawrzeckiego?
Copyright @East News
1/5

Agnieszka Kotulanka i Paweł Wawrzecki zakochali się w sobie pod koniec lat 90. XX wieku. Aktor był wtedy żonaty z Barbarą Winiarską i nie zdecydował się dla serialowej Krystyny Lubicz zakończyć swojego małżeństwa.

(na zdjęciu para ze Zbigniewem Buczkowskim Krzysztofem Jaroszyńskim, czerwiec 2005)

2/5
Czy Agnieszka Kotulanka zaczęła pić przez Pawła Wawrzeckiego?
Copyright @East News
2/5

Jednak żona Pawła Wawrzeckiego zmarła nagle w 2002 roku. Wówczas aktor zdecydował się dać szansę miłości do Agnieszki Kotulanki. Jednak już trzy lata później ich związek zakończył się.

(na zdjęciu para z Izabelą Trojanowską, marzec 2001)

3/5
Agnieszka Kotulanka „Klan”
Copyright @East News
3/5

Do tej pory mówiło się, że to Paweł Wawrzecki podjął decyzję o rozstaniu z Agnieszką Kotulanką. Jednak Joanna Szczepkowska twierdzi, że prawda o zakończeniu tego związku wyglądała zgoła inaczej...

(powyższe zdjęcie wykonano na planie Klanu 17 listopada 1997 roku)

4/5
Pogrzeb Agnieszki Kotulanki 27 lutego 2018 roku w Legionowie
Copyright @East News
4/5

Paweł Wawrzecki i Agnieszka Kotulanka tworzyli podobno bardzo burzliwy związek. Koniec końców to aktorka Klanu podjęła decyzję o rozstaniu - taką wersję podał znajomy pary. 

(powyższe zdjęcie wykonano na pogrzebie aktorki 27 lutego 2018 roku)

5/5
Agnieszka Kotulanka nie żyje
Copyright @East News
5/5

Agnieszka Kotulanka zmarła z powodu wylewu 20 lutego 2018 roku. Aktorka cały dzień czuła się źle, jednak zlekceważyła objawy. Gdy przyjechało po nią pogotowie, było już za późno na podjęcie akcji ratowniczej.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.