Z ŻYCIA GWIAZD

Sekret romansu Agnieszki Kotulanki i Pawła Wawrzeckiego wyszedł na jaw

Ujawniła go Joanna Szczepkowska

Konrad Szczęsny 14 marca 2018 12:00

Tajemnica łączącego ich romansu do dziś elektryzuje media i fanów Klanu. Paweł Wawrzecki i Agnieszka Kotulanka zapałali do siebie płomiennym uczuciem niemal dwie dekady tematu. Po różnych perturbacjach rozstali się w 2005 roku. Mówiło się, że to aktor zdecydował się zakończyć związek z serialową Krystyną Lubicz. Jednak prawdę o tej znajomości po latach ujawniła Joanna Szczepkowska.

Joanna Szczepkowska o romansie Agnieszki Kotulanki i Pawła Wawrzeckiego

Po pogrzebie Agnieszki Kotulanki, który odbył się 27 lutego 2018 roku w Legionowie, Joanna Szczepkowska na swoim profilu na Facebooku opublikowała zagadkowy wpis następującej treści:

„W pewnych smutnych i ostatecznych okolicznościach dotyczących Agnieszki, myślę o moim koledze Pawle. Już zaczynają go dopadać spekulacje plotkarskiej prasy. A przecież to wszystko było inaczej. Całkiem odwrotnie. Całe życie los Pawła nie oszczędza”, stwierdziła wyraźnie poruszona aktorka.

Dziennikarze postanowili skontaktować się z gwiazdą i zapytać ją, co miała na myśli, publikując tak mocne i zagadkowe słowa.

„Nie wdaję się w żadne tematy plotkarskie, ale mogę powiedzieć jedno, że Paweł poświęcił Agnieszce wielką część życia z pełnym oddaniem, a dostał bardzo niewiele”, dodała Joanna Szczepkowska w rozmowie z Super Expressem, nie rozwiewając wątpliwości dziennikarzy.

Jednak bardziej wylewna była osoba z otoczenia pary.

Agnieszka Kotulanka rzuciła Pawła Wawrzeckiego?

Znajomy serialowej Krystyny Lubicz i Pawła Wawrzeckiego wyjawił, że ich relacja pełna była wzlotów i upadków. Ostatecznie to... Agnieszka Kotulanka miała podjąć decyzję o rozstaniu!

„Agnieszka była dla niego okropna, wymagała, a nie dawała nic. Kiedy już Paweł zdecydował się wrócić do Basi, to wtedy Agnieszka zaprosiła go na wakacje. I na tych wakacjach się rozstali. On był Agnieszką udręczony. To jest straszna krzywda dla tego chłopaka, który strasznie dużo poświęcił tej kobiecie”, wyjawił w rozmowie z tabloidem.

To o tyle zaskakujące, że do tej pory mówiło się, iż Paweł Wawrzecki był wielką miłością aktorki Klanu i  zakończenie związku z nim podawano jako główną przyczynę jej popadnięcia w nałóg.

„Ona ma momenty, że jej miłość do Pawła wraca i wtedy stara się znów zdobyć jego względy. W ubiegłym roku Paweł ponownie odrzucił jej zaloty i powiedział przy tym kilka gorzkich słów. To spowodowało jej problemy. Tego dla niej było za dużo”, zdradził znajomy aktorki w Fakcie w 2014 roku.

Jak się jednak okazuje, prawda o ich związku mogła wyglądać zupełnie inaczej. Jednak tego, jak było naprawdę, już nigdy się nie dowiemy...  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.