Joanna Opozda, Antek Królikowski
Fot. ONS
O TYM JEST GŁOŚNO

Antoni Królikowski zabrał głos w sprawie rozstania z Joanną Opozdą!

Aktor zaapelował do opinii publicznej...

Redakcja VIVA! 30 grudnia 2020 20:50
Joanna Opozda, Antek Królikowski
Fot. ONS

We wtorek, 29 grudnia Joanna Opozda jako pierwsza oficjalnie poinformowała o rozstaniu z Antonim Królikowskim. „W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem”, napisała w mediach społecznościowych. Para niecałe pół roku tworzyła zgodny i szczęśliwy związek. Jak się okazuje, w 2021 rok wejdą jednak osobno. Wypowiedzieć się publicznie w sprawie po raz pierwszy postanowił także syn Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Aktor stanowczo zaapelował do opinii publicznej!

Antoni Królikowski i Joanna Opozda się rozstali. Aktor po raz pierwszy zabrał głos w sprawie

„Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku”, kontynuowała swój wtorkowy wpis Joanna Opozda. Jak podaje Pudelek, do zerwania romantycznej relacji miało dojść tuż przed świętami. Co wydarzyło się między zakochanymi? 

Tego dokładnie nie wiadomo, choć była już partnerka Antoniego Królikowskiego sugerowała w poście, że musi on uporządkować pewne sprawy. Wśród fali spekulacji, co do powodu rozstania, pojawiła się wypowiedź anonimowego informatora Pudelka. „Antek kocha inną, swoją byłą. (...) Rzucił Opozdę dwa dni przed Wigilią. Joanna zabrała wszystkie swoje rzeczy z nowego domku Królikowskiego w Konstancinie”, miało twierdzić źródło portalu. Teoria ta nie spodobała się samego zainteresowanemu.

Antoni Królikowski po raz pierwszy zabrał głos w sprawie. „Rozstanie z Asią to nasza prywatna sprawa i nie chcę komentować tego w żaden sposób poza tym, że jestem wdzięczny Asi za te miesiące i dziękuje za wszystko”, napisał aktor na Instagramie. Stanowczo odniósł się ponadto do spekulacji na temat jego byłego związku z Joanną Opozdą. „Proszę o uszanowanie naszej decyzji i niewciąganie w to osób trzecich w tym i tak trudnym dla nas momencie”, zaapelował. Wypowiedź zakończył jednak pozytywnym akcentem. „Niech ten nadchodzący rok 2021 pozytywnie nas wszystkich zaskoczy, czego sobie i Wam z całego serca życzę”.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.