Antoni Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Antek Królikowski potwierdził zaręczyny z Joanną Opozdą! Romantyczny gest aktora

„Pozdrawiam Asiu, kocham cię, do zobaczenia”

Ksenia Krasko 25 lipca 2021 17:15
Antoni Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Relacja tej dwójki wzbudza emocje od samego początku, a przez dłuższy czas panowało nawet przekonanie, że nic z tego nie będzie. Para rzeczywiście zmagała się z kłopotami, ale kryzys jedynie umocnił ich związek i szybko do siebie wrócili. Jakiś czas temu w mediach pojawiły się doniesienia, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski biorą ślub, a także ujawniono szczegóły ceremonii, którą zaplanowano na sierpień. Zakochani nie potwierdzili tego faktu, aż do teraz – a właściwie zrobił to aktor, w dość nieoczekiwany sposób.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda - historia związku

Kiedy pod koniec zeszłego roku paparazzi przyłapali Antka Królikowskiego i Joannę Opozdę na wspólnym wyjeździe, fani gwiazd odetchnęli z ulgą – para pokonała dość poważny kryzys, chociaż wydawało się, że ich drogi rozeszły się na dobre. Wkrótce na portalach społecznościowych aktora i modelki pojawiły się zdjęcia we dwoje, po czym nie ukrywali już, że do siebie wrócili i budują relację na nowo.

Zobacz też: Joanna Opozda o zdradzie Antka Królikowskiego: „Był to dla nas bardzo trudny czas, pełen łez i cierpienia”

Okazuje się, że nie tylko dali sobie drugą szansę, ale też postanowili rozpocząć zupełnie nowy etap. Portal Pudelek poinformował na początku lipca, że urodzinowa impreza Joanny Opozdy była jednocześnie jej wieczorem panieńskim. Jak wynika ze zdjęć, które trafiły do sieci, modelka rzeczywiście jako jedyna ubrała się na biało, a w tle niektórych fotografii był balon z napisem „Bride to be” (przyszła panna młoda).

Para nie komentowała tych doniesień, ale aktor właśnie oficjalnie potwierdził, że się oświadczył. I zrobił to – jak twierdzą internauci – w bardzo romantyczny sposób...

Antek Królikowski potwierdził zaręczyny z Joanną Opozdą
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Antek Królikowski potwierdził zaręczyny z Joanną Opozdą

Antek Królikowski pojawił się na Festiwalu CZ-PL im. Pawła Królikowskiego, swojego ojca. To rodzaj hołdu dla zmarłego, który był bardzo zaangażowany w to wydarzenie. Bliscy aktora, a przede wszystkim jego żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska i dzieci pary, obiecali, że będą kontynuować jego dzieło.

Zobacz też: Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Informację o zaręczynach Antoni wyjawił dość niespodziewanie. „Chciałbym jeszcze tylko troszkę prywaty na koniec. Chciałem zadedykować tę piosenkę mojej narzeczonej, która ogląda nas teraz, ale nie może być z nami. Pozdrawiam Asiu, kocham cię, do zobaczenia, oglądaj nas, nie śmiej się ze mnie za bardzo, będę się starał”, przekazał ze sceny, na której w duecie z Arturem Barcisiem zaśpiewał utwór „Ach te baby”. Joanna Opozda zareagowała na słowa ukochanego i opublikowała ten fragment na swoim Instagramie.

W sieci nie brakuje komentarzy, że takie wyznanie miłości jest bardzo romantyczne. I wygląda na to, że para rzeczywiście planuje ślub! Życzymy im wszystkiego dobrego. 

Joanna Opozda i Antoni Królikowski biorą ślub?
Fot. SCREEN INSTAGRAM

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?