Jennifer Lopez Ben Affleck mn
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Dwa pierścionki zaręczynowe  - jedna miłość! Tak Ben Affleck oświadczał się Jennifer Lopez

Czym różni się nowy pierścionek od tego, który dostała 20 lat temu? 

Redakcja VIVA! 18 lipca 2022 13:30
Jennifer Lopez Ben Affleck mn
Fot. Getty Images

Jennifer Lopez wyszła za mąż za Bena Afflecka! Możemy powiedzieć - wreszcie, bo dotarcie na ślubny kobierzec zajęło parze ponad 20 lat. Jennifer ma za sobą wiele związków i romansów, w tym trzy małżeństwa i zaręczyny. W sumie została obdarowana sześcioma pierścionkami zaręczynowymi od swoich byłych chłopaków i obecnego męża – Bena Afflecka. Wokalistka i aktor przez lata byli w różnych związkach, a niemal po dwudziestu latach postanowili do siebie wrócić. Czy kolor kamienia w jednym z pierścionków ma szczególne znaczenie? Ile kosztowały oba pierścionki? 

CZYTAJ TEŻ: Historia ich miłości to gotowy scenariusz na film. Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczyli się

Jennifer Lopez Ben Affleck
Fot. Getty Images

Historia związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka 

Zaczęli spotykać się w 2002 roku, gdy gwiazda była po drugim rozwodzie. Ich związek był jednym z najbardziej publicznych w historii show-biznesu. W listopadzie 2002 roku para ogłosiła zaręczyny. Aktor dał piosenkarce sześciokaratowy różowy pierścionek, wart 2,5 miliona dolarów! Para planowała ślub 12 września 2003 roku, jednak uroczystość została odwołana cztery dni przed ceremonią, a kilka miesięcy później para się rozstała. Zaczęli układać sobie życie z innymi. On ożenił się z Jennifer Garner, a potem na chwilę związał się z Aną de Armas, ona wyszła za Marca Anthony’ego, była już o krok od stania się panią Rodriguez – w 2020 roku przyjęła oświadczyny futbolisty i prezentera Alexa Rodriguez, ale ten związek też się rozpadł. Na dowód tego, że Hollywood to miejsce pełne pięknych, miłosnych historii, w 2021 roku Ben Affleck i Jennifer Lopez dali sobie drugą szansę.  

Jennifer Lopez Ben Affleck
Fot. Getty Images

Zaręczyny Jennifer Lopez i Bena Afflecka 

O ich zaręczynach plotkowano odkąd tylko ponownie zaczęli się spotykać - ktoś wypatrzył pierścionek na palcu piosenkarki, kiedy indziej paparazzi przyłapali aktora na wizycie u jubilera. Ekscytującą wieścią Jennifer podzieliła się z fanami za pośrednictwem swojej strony internetowej w kwietniu 2022. Krótko po tym radosne wieści potwierdziła też jej siostra oraz oficjalny przedstawiciel gwiazdy w rozmowie z magazynem People. 

Pierścionki zaręczynowe Jennifer Lopez

Pierwszy pierścionek zaręczynowy, który piosenkarka otrzymała od Bena Afflecka zawierał 6,1-karatowy różowy diament, a wykonała go firma jubilerska Harry Winston, określana także jako król diamentów. Pierscionek kosztował aż 2,5 miliona dolarów! Natomiast drugi pierścionek posiada sześciokaratowy zielony diament o szlifie o szlifie poduszkowym z białymi diamentowymi kamieniami bocznymi. W rzeczywistości jest to pierścień w bardzo podobnym stylu do pierwszego, którym Affleck oświadczył się ukochanej. W wiadomości udostępnionej fanom Jennifer mówi, że jest przepiękny oraz że jego kolor nie jest przypadkowy: „Zawsze mówię, że kolor zielony jest moim szczęśliwym kolorem. Zdałam sobie sprawę, że jest wiele momentów w moim życiu, w których wydarzyły się niesamowite rzeczy, kiedy miałam na sobie właśnie kolor zielony”. Pierścionek prezentuje się przepięknie, idealnie pasuje do urody piosenkarki, która wręcz promienieje szczęściem związanym z zaręczynami i szczęśliwym związkiem.

ZOBACZ TEŻ: Jennifer Lopez i Ben Affleck całują się w maseczkach na MET Gali 2021. Wow!

 

Historia związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka to prawdziwa baśń z happy endem - pokazuje, że przeznaczenie istnieje i jeśli jest nam ktoś pisany, to nasze drogi na pewno będą się przeplatać, bez znaczenia na okoliczności i przeciwności losu.  

Jennifer Lopez Ben Affleck
Fot. Getty Images

Tekst: Aleksandra Trendak

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…