EN_01495523_0002, księżna Kate, książę William
Fot. Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Tego księżna Kate nie zapomni nigdy. Dzień jej 40. urodzin książę William zamienił w bajkę

Pozostała po nim niezwykła pamiątka...

Rafał Kowalski 21 stycznia 2022 14:59
EN_01495523_0002, księżna Kate, książę William
Fot. Rex Features/East News

Księżna Kate obchodzi swoje urodziny 9 stycznia, ale już w listopadzie zeszłego roku ona i jej bliscy świętowali to niezwykłe wydarzenie po raz pierwszy. Wszystko dzięki niespodziance, którą mąż Brytyjki przygotował dla niej w tajemnicy. Mowa o sesji zdjęciowej, efektami której mama Louise'a, George'a i Charlotte podzieliła się niedawno…

Sesja zdjęciowa Kate była prezentem od księcia Williama

Fotograf Paolo Roversi wraz z całą ekipą zrobili wszystko, by księżna Kate była zadowolona ze zdjęć, których wykonanie opłacił jej w ramach prezentu mąż. William zadbał też o kreacje, w których wystąpiła ukochana. Postawił na projekty współpracującej niegdyś z Alexandrem McQueenem Sarah Burton, której projekty są według Kate Middleton dziełami sztuki. Na fotografiach widzimy też perłowe kolczyki – to z kolei przekazane partnerce przez Williama klejnoty należące kiedyś do Diany.

Podczas sesji w londyńskich Kew Gardens przyszły król dbał, według Woman’s Day, by jubilatka nie siedziała sama i by nie opuszczał jej dobry humor. Wiele uwagi poświęcił jej też po zakończonych zdjęciach. „William wraz z dziećmi pomógł jej wybrać ostateczne zdjęcia, które miały trafić do publikacji. Jest taki dumny z Kate… Powiedział swoim przyjaciołom, że wygląda niesamowicie”, czytamy.

Książę uważa, że wyszedł za prawdziwy skarb. Dlatego zasługiwała na sesję, nawet jeśli na początku nie była do niej przekonana. „William jest tak wdzięczny Kate za to, że jest niesamowitą żoną i matką. Była niechętna robieniu takiego zamieszania, ale on ją do tego namówił i sprawił, że dzień był bajkowy od początku do końca”, miał powiedzieć znajomy pary.

Zobacz także: Księżna Kate i księżna Diana: sytuacje, w których żona księcia Williama oddała hołd jego mamie

Udział królowej Elżbiety II w sesji Kate

Całe przedsięwzięcie nie udałoby się, gdyby nie dobroć królowej. To ona podarowała synowej niezwykłą biżuterię, którą widać na zdjęciach.

Najstarsza w rodzie Elżbieta II ma o Kate jak najlepsze zdanie. „W ostatnich latach Królowa zwróciła uwagę Williamowi, że Kate tak bardzo przypomina jej Królową Matkę w tym sensie, że jest niezawodna, bez większego zamieszania. To bardzo imponujące, sposób, w jaki wspierała swojego męża, ale także zapracowała na własną reputację”, miał mówić Woman’s Day jeden z dworzan.

Dobry pomysł na urodzinową niespodziankę? 

Czytaj także: Według tabloidów książę William i książę Harry mają przyrodniego brata. Kim jest Simon?

Księżna Kate, william prezent na 40
Fot. David Rowland - Pool/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?