Książę William i książę Harry odsłonili pomnik księżnej Diany, 1.07.2021
Fot. Yui Mok/WPA Pool/Shutterstock/Rex Features/East News
Królewskie życie

Według tabloidów książę William i książę Harry mają przyrodniego brata. Kim jest Simon?

Rodzina królewska obawia się kolejnego skandalu

Marta Nawacka 12 stycznia 2022 16:43
Książę William i książę Harry odsłonili pomnik księżnej Diany, 1.07.2021
Fot. Yui Mok/WPA Pool/Shutterstock/Rex Features/East News

W nagłówkach tabloidów pojawia się szokujące doniesienie o rzekomym synu księcia Karola i księżnej Camilli. Simon Dorante-Day twierdzi, że jest nieślubnym dzieckiem pary, a co za tym idzie: przyrodnim bratem książąt Williama i Harry'ego. Ku zaniepokojeniu rodziny królewskiej sprawą zainteresował się młodszy z synów księcia Karola i księżnej Diany. Podobno pałac obawia się, że książę Harry może ujawnić skrywaną tajemnicę...

Książę Karol i księżna Camilla mają nieślubne dziecko?

W zagranicznych tabloidach znów zrobiło się głośno o rzekomym synu księcia Karola i księżnej Camilli. Simon Dorante-Day ma być ich nieślubnym dzieckiem, które w 1966 roku zostało adoptowane przez rodzinę bliską brytyjskiej monarchii. Mężczyzna uważa, że syn królowej Elżbiety II i jego druga żona byli ze sobą bardzo blisko już w 1965 roku, a następnie obecna księżna Kornwalii „zniknęła” na dziewięć miesięcy. Książę Walii chodził wówczas do szkoły w Australii.

Simon Dorante-Day jest przekonany, że gdy miał półtora roku zaadoptowała go babcia, która była także jedną z zaufanych opiekunek królowej Elżbiety II. „Moja babcia, która pracowała dla królowej, wielokrotnie mówiła mi wprost, że jestem synem Camilli i Karola”, twierdzi mężczyzna. Napisał nawet otwarty list do monarchini, w którym prosi ją o wsparcie w swoich działaniach i pomoc w uzyskaniu odpowiedzi na zarzuty. Przez trzy lata Simon Dorante-Day próbował w sądzie poddać księcia Karola i księżną Camillę testom DNA. Rodzina królewska nigdy nie odniosła się do tych zarzutów.

Czytaj też: To przełom w relacjach księcia Harry’ego z ojcem?!

Książe Karol i księżna Camilla w Devon i Kornwalii, 19.07.2021
Fot. Tim Rooke/Shutterstock/Rex Features/East News

Książe Karol i księżna Camilla w Devon i Kornwalii, 19.07.2021

Książę Harry zainteresował się sprawą potencjalnego przyrodniego brata

Tabloidy donoszą, że sprawą Simona Dorante-Day bliżej zainteresował się książę Harry. Według New Idea młodszy z synów księcia Karola i księżnej Diany zastanawia się nad nawiązaniem kontaktu z mężczyzną. Przez lata ignorował tę sprawę, ale odkąd oficjalnie wycofał się z rodziny królewskiej może już nie mieć oporów, jak twierdzą informatorzy. „Harry jest w 99 procentach pewien, że nic w tym nie ma, ale niewielka jego część bez wątpienia chce, aby jego ojciec zmierzył się z twierdzeniami Simona”, donosi jeden z nich.

W ostatnim czasie relacja księcia Karola z młodszym synem uległa pogorszeniu, na co spory wpływ miał wywiad księcia Harry'ego i jego żony, księżnej Meghan, z Oprah Winfrey. To wtedy brat księcia Williama obwinił ojca o swoje cierpienie w dzieciństwie i zaznaczył, że książę Walli sam został w taki sposób wychowany. Książę Karol ma zasiąść na tronie po królowej Elżbiecie II, a skandal z nieślubnym synem z pewnością naraziłby wizerunek jego i księżnej Camilli. Istnieje więc obawa, że książę Harry przyglądając się sprawie mógłby ujawnić skrywane tajemnice...  

Zobacz także: Miłość w cieniu skandalu... Oto skomplikowana historia relacji księcia Karola i księżnej Camilli

Screen jastrzabpost.pl, 14:11

Screen jastrzabpost.pl, 14:11

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?