Hailey Bieber, suknia ślubna
Fot. Instagram @haileybieber
O TYM SIĘ MÓWI

Hailey Bieber miała drugą suknię ślubną! Była skromna, ale niezwykle kobieca

Zobacz jej zdjęcia

Konrad Szczęsny 13 października 2019 19:58
Hailey Bieber, suknia ślubna
Fot. Instagram @haileybieber

Mimo że od drugiego ślubu Justina i Hailey Bieberów minęły prawie dwa tygodnie (pobrali się 30 września 2019 roku), do mediów co jakiś czas docierają kolejne informacje na jego temat. Tym razem zagraniczne portale ujawniły, że małżonka Kanadyjczyka miała drugą suknię ślubną projektu uznanej na całym świecie Very Wang. Jednak to, co najbardziej zwraca uwagę, to buty, które dobrała do niej panna młoda...

Druga suknia ślubna Hailey Bieber

Internet obiegły zdjęcia z wesela państwa Bieberów. Widać na nich, że w pewnym momencie Hailey zmieniła suknię. Tę najbardziej spektakularną i widowiskową, z okazałym welonem, zamieniła na prostą, skromną, atłasową. Myliłby się jednak ten, który pomyślałby, że panna młoda wyglądała w niej niekorzystnie. Wręcz przeciwnie! Prezentowała się wyjątkowo kobieco: stylizacja świetnie podkreśliła jej kobiece kształty.

Jej autorką jest uznana na całym świecie projektantka sukien ślubnych, Vera Wang. Biorąc pod uwagę ceny, jakie widnieją na metkach stylizacji, za którymi stoi, model ten z pewnością kosztował fortunę.

Sportowe buty do sukni na ślubie Justina i Hailey Bieberów

To, co najbardziej zwróciło uwagę internautów, to buty, które do eleganckiej sukni dobrała Hailey Bieber. Nie były to szpilki z żadnego ekskluzywnego domu mody. Dla panny młodej najwidoczniej liczyła się wygoda, ponieważ założyła... zwykłe białe sportowe obuwie. 

Co ciekawe, na innym zdjęciu widać na jej nogach białe sandałki na obcasie. Okazuje się, że owszem, tańczyła w nich przez część wesela, ale w pewnym momencie Justin Bieber, ku uciesze zgromadzonych gości, ściągnął je z nóg żony. 

Zdjęcia drugiej sukni Hailey możesz zobaczyć poniżej  

Tak wyglądała druga suknia ślubna Hailey Bieber:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Bride X3 in Custom @ralphandrusso Gown @jimmychoo & @tiffanyandco #ProudStylist

Post udostępniony przez Maeve Reilly (@stylememaeve)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MRS BIEBER x OFF WHITE BY @virgilabloh

Post udostępniony przez Maeve Reilly (@stylememaeve)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!