Hailey Bieber, suknia ślubna
Fot. Instagram @haileybieber
O TYM SIĘ MÓWI

Hailey Bieber miała drugą suknię ślubną! Była skromna, ale niezwykle kobieca

Zobacz jej zdjęcia

Konrad Szczęsny 13 października 2019 19:58
Hailey Bieber, suknia ślubna
Fot. Instagram @haileybieber

Mimo że od drugiego ślubu Justina i Hailey Bieberów minęły prawie dwa tygodnie (pobrali się 30 września 2019 roku), do mediów co jakiś czas docierają kolejne informacje na jego temat. Tym razem zagraniczne portale ujawniły, że małżonka Kanadyjczyka miała drugą suknię ślubną projektu uznanej na całym świecie Very Wang. Jednak to, co najbardziej zwraca uwagę, to buty, które dobrała do niej panna młoda...

Druga suknia ślubna Hailey Bieber

Internet obiegły zdjęcia z wesela państwa Bieberów. Widać na nich, że w pewnym momencie Hailey zmieniła suknię. Tę najbardziej spektakularną i widowiskową, z okazałym welonem, zamieniła na prostą, skromną, atłasową. Myliłby się jednak ten, który pomyślałby, że panna młoda wyglądała w niej niekorzystnie. Wręcz przeciwnie! Prezentowała się wyjątkowo kobieco: stylizacja świetnie podkreśliła jej kobiece kształty.

Jej autorką jest uznana na całym świecie projektantka sukien ślubnych, Vera Wang. Biorąc pod uwagę ceny, jakie widnieją na metkach stylizacji, za którymi stoi, model ten z pewnością kosztował fortunę.

Sportowe buty do sukni na ślubie Justina i Hailey Bieberów

To, co najbardziej zwróciło uwagę internautów, to buty, które do eleganckiej sukni dobrała Hailey Bieber. Nie były to szpilki z żadnego ekskluzywnego domu mody. Dla panny młodej najwidoczniej liczyła się wygoda, ponieważ założyła... zwykłe białe sportowe obuwie. 

Co ciekawe, na innym zdjęciu widać na jej nogach białe sandałki na obcasie. Okazuje się, że owszem, tańczyła w nich przez część wesela, ale w pewnym momencie Justin Bieber, ku uciesze zgromadzonych gości, ściągnął je z nóg żony. 

Zdjęcia drugiej sukni Hailey możesz zobaczyć poniżej  

Tak wyglądała druga suknia ślubna Hailey Bieber:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Bride X3 in Custom @ralphandrusso Gown @jimmychoo & @tiffanyandco #ProudStylist

Post udostępniony przez Maeve Reilly (@stylememaeve)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MRS BIEBER x OFF WHITE BY @virgilabloh

Post udostępniony przez Maeve Reilly (@stylememaeve)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.