Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooynes na weselu w Grecji, październik 2020
Fot. Instagram @rinkerooyens
O NIM JEST GŁOŚNO

Rinke Rooyens o ślubie z Joanną Przetakiewicz. „Wszystko u nas będzie w miłości”

Padły wyjątkowo wzruszające słowa...

Konrad Szczęsny 4 października 2020 19:14
Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooynes na weselu w Grecji, październik 2020
Fot. Instagram @rinkerooyens

Dwa lata intensywnej znajomości, cichy ślub w warszawskim mieszkaniu projektantki oraz... huczne wesele w Grecji z osobistościami ze świata mediów i biznesu! Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są już małżeństwem. Para na swoich profilach na Instagramie zamieściła wyjątkowe, intymne zdjęcia, dokumentujące tę szczególną chwilę. Producent opatrzył je płomiennym wyznaniem, w którym deklaruje, że dyrektor kreatywna marki La Mania jest miłością jego życia!

Wesele Rinke Rooyensa i Joanny Przetakiewicz w Grecji

We wtorek 29 września 2020 roku w obecności urzędniczki zawarli związek małżeński w mieszkaniu Joanny Przetakiewicz w Warszawie. Otoczeni byli jedynie rodziną i najbliższymi. Jednak już od kilku tygodni było wiadomo, że projektantka oraz Rinke Rooyens planują huczne wesele na południu Europy w pierwszy weekend października.

Wybrali popularną i niezwykle malowniczą Grecję a dokładniej luksusowy kurort Amanzoe niedaleko Porto Heli na południu kraju. Jak zdradzała w wywiadach projektantka chcieli, aby uroczystość miała prywatny charakter. Wiadomo było jednak, że zaproszeni na nią zostaną znamienici goście, m.in. dyrektor programowy TVN Edward Miszczak oraz była żona producenta, Kayah, którzy na miejsce zostali przetransportowani prywatnym samolotem. Przyjęcie miało trwać trzy dni, biesiadnicy raczyli się najlepszymi specjałami kuchni śródziemnomorskiej i mogli liczyć na wspaniałą pogodę.

Mimo że szczegóły owiane są tajemnicą, zakochani uchylili jej rąbka, publikując serię trzech zdjęć na swoich profilach na Instagramie. Stąd wiadomo, jak tego dnia wyglądali oraz na jakie dekoracje postawiono. Królowały narodowe barwy Grecji: biel oraz błękit.

Rinke Rooyens o ślubie z Joanną Przetakiewicz. Tak wyznał jej miłość

Rinke Rooyens przy okazji zdobył się na romantyczne wyznanie. Jak można wywnioskować z hasztagów, była to treść przysięgi małżeńskiej, którą złożył Joannie Przetakiewicz. 

„Mówię do Ciebie zawsze: moja Wonder Woman. Ty jeszcze nie znałaś mnie, a ja Cię już kochałem. Moim marzeniem było Cię spotkać i poznać. Byłaś na plakacie w moim pokoju. Od momentu, jak myśmy przypadkowo - można tak powiedzieć - zaczęli ze sobą pisać, bo byłem zaproszony na Twoje urodziny i zaczęliśmy ze sobą flirtować... i nigdy nie myśleliśmy o tym, bo ten flirt był ustawiony tak, żeby się spotkać tylko raz... i od tego momentu, ta magiczna noc, otworzyła przed nami 1001 dni i nocy, i jeszcze więcej”, rozpoczął.

Dodał, że Joanna Przetakiewicz jest kobietą, bez której nie wyobraża sobie życia...

„I wiedziałem, że ja nie mogę bez Ciebie być. Dlatego do Ciebie pisałem, żeby spotkać się znowu, a kiedy spotkamy się znowu, już nigdy nie odejdę. Bo codziennie jesteś dla mnie prezentem. Codziennie Cię rozpakowuję i codziennie znowu tam jesteś, kolejnym prezentem”, podkreślił.

Twierdzi, że uczucie, jakim pała do projektantki, jest niezwykle silne i stanowi najlepsze, co mu się kiedykolwiek przytrafiło.

„Kiedy piszę do Ciebie listy, piszę w nich „I love to love you”. I to jest naprawdę to! Ja kocham Ciebie kochać! Nie mogłem dotąd spełnić swoich marzeń, bo moim marzeniem byłaś Ty. Każdy ma marzenia. O domu, o różnych rzeczach. Ale kiedy emocjonalne marzenia się spełniają, to to jest bezcenne. To jest na zawsze. To jest rzecz, która na zawsze będzie. I ja teraz chyba muszę ślubować! To ślubuję! Moja kochana, ślubuję, że wszystko u nas będzie w miłości. Że będę o Ciebie dbał, o naszą rodzinę będę dbał a najbardziej o naszą miłość. Będziemy tworzyć skarbonkę „przypomnień”, gdzie my cały czas coś pięknego wkładamy. Ślubuję, że cały ja, całego siebie daję Tobie”, zakończył.

Pod wpisem zaroiło się od pełnych uznania komentarzy internautów. Podkreślają, że to niezwykle romantyczny gest ze strony Rinke Rooyensa. Wśród tych, którzy docenili te słowa, znaleźli się m.in. Cleo, Ewa Chodakowska, Borys Szyc, Łukasz Jemioł, Agustin Egurrola, Ania Karwan i Akop Szostak.

„Piękna miłość, piękne życie przed wami, piękni wy„, „Taka miłość jak wasza rzadko się zdarza”, „Joanno, przepiękna sukienka! Oboje wyglądacie na 20 lat mniej”, „Jak kochać to tylko tak !!! Szczęścia i miłości ❤️❤️❤️”, „PIĘKNIE KOCHANI! Szczęścia w zdrowiu i miłości FOREVER ❤️”, „Gratulacje! ❤️❤️duuuużo szczęścia, zdrowia i uśmiechu dla Was”, „Rinke ❤️ piekna miłość . Gratulacje dla Was”, podkreślili.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mówię do Ciebie zawsze: moja Wonder Woman 🤍 Ty jeszcze nie znałaś mnie, a ja Cię już kochałem. Moim marzeniem było Cię spotkać i poznać. Byłaś na plakacie w moim pokoju. Od momentu, jak myśmy przypadkowo - można tak powiedzieć - zaczęli ze sobą pisać, bo byłem zaproszony na Twoje urodziny i zaczęliśmy ze sobą flirtować... i nigdy nie myśleliśmy o tym, bo ten flirt był ustawiony tak, żeby się spotkać tylko raz... i od tego momentu, ta magiczna noc, otworzyła przed nami 1001 dni i nocy i jeszcze więcej. I wiedziałem, że ja nie mogę bez Ciebie być. Dlatego do Ciebie pisałem, żeby spotkać się znowu, a kiedy spotkany się znowu, już nigdy nie odejdę. Bo codziennie jesteś dla mnie prezentem. Codziennie Cię rozpakowuję, i codziennie znowu tam jesteś, kolejnym prezentem. Kiedy piszę do Ciebie listy, piszę w nich „I love to love you”. I to jest naprawdę to! Ja kocham Ciebie kochać! Nie mogłem dotąd spełnić swoich marzeń, bo moim marzeniem byłaś Ty. Każdy ma marzenia. O domu, o różnych rzeczach. Ale kiedy emocjonalne marzenia się spełniają , to to jest bezcenne. To jest na zawsze. To jest rzecz, która na zawsze będzie. I ja teraz chyba muszę ślubować! To ślubuję! Moja kochana, ślubuję, że wszystko u nas będzie w miłości. Że będę o Ciebie dbał, o naszą rodzinę będę dbał a najbardziej o naszą miłość. Będziemy tworzyć skarbonkę „przypomnień”, gdzie my cały czas coś pięknego wkładamy. Ślubuję, że cały ja, całego siebie daję Tobie. #vows #wedding #lovetoloveyou #justmarried

Post udostępniony przez Rinke Rooyens (@rinkerooyens)

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są parą od 2018 roku:

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.