Ślub Ewy Wachowicz
Fot. instagram: ewawachowicz
o tym się mówi!

Na swoim ślubie Ewa Wachowicz olśniła kreacją

Wiemy, kto stoi za projektem jej sukni!

Redakcja VIVA! 4 września 2023 15:00
Ślub Ewy Wachowicz
Fot. instagram: ewawachowicz

Ślub Ewy Wachowicz i Sławomira Kowalewskiego wywołał niemałe emocje wśród fanów celebrytki. 52-letnia dziennikarka podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z bajkowej uroczystości. Cieżko było oderwać wzrok od jej kreacji. Za jej zjawiskową stylizacją stoi krakowska marka. 

Ślub Ewy Wachowicz w krakowskim zamku

Niedawno gwiazda programu "Ewa Gotuje" pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z wyjątkowej uroczystości. Po ślubie w kościele św. Piotra i Pawła w Krakowie, para wraz z gośćmi przeniosła się nieopodal, do malowniczego zamku Zinar Castle, z niezwykłym tarasem widokowym, by dalej świętować ten specjalny dzień.

Zjawiskowa kreacja ślubna Ewy Wachowicz

Ewa Wachowicz uchyliła rąbka tajemnicy, co do swojej kreacji ślubnej. Jej model zachwycił przede wszystkim prostotą i niezwykłą elegancją. W jej stylizacji nie znajdziemy przepychu i zbędnych ozdób. Odkryte ramiona i majestatyczny tren wystarczyły, by osiągnąć efekt wow. Model idealnie podkreślał kobiecą figurę prezenterki. Ta suknia to indywidualny projekt wykonany przez krakowski salon ślubny Fulara&Żywczyk. 

Jak podoba Wam się stylizacja ślubna Ewy Wachowicz?  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.