Kto jeszcze pojawił się na ekskluzywnej ceremonii?

Aleksandra Frankowska 12 listopada 2021 15:27

Paris Hilton wyszła za mąż! Dziedziczka hotelarskiej fortuny nie informowała wcześniej o wydarzeniu w mediach. Aż do dziś, kiedy to udostępniła zdjęcie w zjawiskowej sukni ślubnej. Hilton i jej narzeczony Carter Reum są już oficjalnie małżeństwem. Para zaręczyła się w 40 urodziny celebrytki na egzotycznej plaży. 

ZOBACZ TEZ: Paris Hilton wyszła za mąż! Pokazała zdjęcie w olśniewającej sukni ślubnej

Paris Hilton powiedziała TAK 

Relacja pary jest naprawdę poważna. Paris, która znana była przede wszystkim z szalonych imprez i przyjaźni z Nicole Richi czy Kim Kardashian, w momencie nawiązania znajomości z biznesmanem zmieniła również swoje życie. Odrzuciła imprezy, zaczęła dbać też o swoją prywatność. Po dwóch latach związku para w końcu stanęła na ślubnym kobiercu. Paris nigdy nie ukrywała, że chciałaby wyjść za mąż za tego jedynego. W końcu udało jej się spotkać wymarzonego mężczyznę.

Goście na ślubie Paris Hilton

Wśród weselnych gości nie zabrakło również gwiazd. Pojawiły się między innymi Bebe RexhaPaula Abdul, a także Rachel Zoe z mężem. Według informacji płynących z amerykańskich mediów, uroczystości weselne maja trwać aż 3 dni, a sama panna młoda przewidziała na całe wydarzenie aż 10 sukni ślubnych!

Nie da się ukryć, że rozmach, z którym przygotowano wesele Paris Hilton sprawi, że z pewnością o tym wydarzeniu będzie mówiło się głośno nie tylko w Stanach Zjednoczonych! W naszej galerii znajdziecie zdjęcia gwiazd, które jako pierwsze zaszczyciły Paris i jej wybranka obecnością na ich ceremonii ślubnej.  

1/6
Bebe Rexha
Copyright @Backgrid/East News
1/6

Bebe Rexha

2/6
Rachel Zoe
Copyright @Backgrid/East News
2/6

Rachel Zoe

3/6
Paula Abdul
Copyright @SplashNews.com/East News
3/6

Paula Abdul

4/6
Nicolle Williams
Copyright @Backgrid/East News
4/6

Nicolle Williams

5/6
Ashley Benson
Copyright @Backgrid/East News
5/6

Ashley Benson

6/6
Christine Chaui
Copyright @Backgrid/East News
6/6

Christine Chaui

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?