Kto jeszcze pojawił się na ekskluzywnej ceremonii?

Aleksandra Frankowska 12 listopada 2021 15:27

Paris Hilton wyszła za mąż! Dziedziczka hotelarskiej fortuny nie informowała wcześniej o wydarzeniu w mediach. Aż do dziś, kiedy to udostępniła zdjęcie w zjawiskowej sukni ślubnej. Hilton i jej narzeczony Carter Reum są już oficjalnie małżeństwem. Para zaręczyła się w 40 urodziny celebrytki na egzotycznej plaży. 

ZOBACZ TEZ: Paris Hilton wyszła za mąż! Pokazała zdjęcie w olśniewającej sukni ślubnej

Paris Hilton powiedziała TAK 

Relacja pary jest naprawdę poważna. Paris, która znana była przede wszystkim z szalonych imprez i przyjaźni z Nicole Richi czy Kim Kardashian, w momencie nawiązania znajomości z biznesmanem zmieniła również swoje życie. Odrzuciła imprezy, zaczęła dbać też o swoją prywatność. Po dwóch latach związku para w końcu stanęła na ślubnym kobiercu. Paris nigdy nie ukrywała, że chciałaby wyjść za mąż za tego jedynego. W końcu udało jej się spotkać wymarzonego mężczyznę.

Goście na ślubie Paris Hilton

Wśród weselnych gości nie zabrakło również gwiazd. Pojawiły się między innymi Bebe RexhaPaula Abdul, a także Rachel Zoe z mężem. Według informacji płynących z amerykańskich mediów, uroczystości weselne maja trwać aż 3 dni, a sama panna młoda przewidziała na całe wydarzenie aż 10 sukni ślubnych!

Nie da się ukryć, że rozmach, z którym przygotowano wesele Paris Hilton sprawi, że z pewnością o tym wydarzeniu będzie mówiło się głośno nie tylko w Stanach Zjednoczonych! W naszej galerii znajdziecie zdjęcia gwiazd, które jako pierwsze zaszczyciły Paris i jej wybranka obecnością na ich ceremonii ślubnej.  

1/6
Bebe Rexha
Copyright @Backgrid/East News
1/6

Bebe Rexha

2/6
Rachel Zoe
Copyright @Backgrid/East News
2/6

Rachel Zoe

3/6
Paula Abdul
Copyright @SplashNews.com/East News
3/6

Paula Abdul

4/6
Nicolle Williams
Copyright @Backgrid/East News
4/6

Nicolle Williams

5/6
Ashley Benson
Copyright @Backgrid/East News
5/6

Ashley Benson

6/6
Christine Chaui
Copyright @Backgrid/East News
6/6

Christine Chaui

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.