Paris Hilton, Carter Reum, 09.10.2021 rok
Fot. Todd Williamson/Peacock/NBCU Photo Bank via Getty Images
Z życia gwiazd

Paris Hilton wyszła za mąż! Pokazała zdjęcie w olśniewającej sukni ślubnej

„Moje na zawsze zaczęło się dziś”

Marta Nawacka 12 listopada 2021 11:05
Paris Hilton, Carter Reum, 09.10.2021 rok
Fot. Todd Williamson/Peacock/NBCU Photo Bank via Getty Images

W dniu swoich 40. urodzin dziedziczka fortuny zaręczyła się ze swoim ukochanym, Carterem Reum, a w ubiegły czwartek... zakochani powiedzieli sobie sakramentalne tak! Paris Hilton nie kryje swojego szczęścia, a na instagramowym profilu pochwaliła się fanom swoją olśniewającą suknią. „Znalazłam mojego księcia z bajki”, mówiła w rozmowie z Jimmym Fallonem.

Paris Hilton wzięła ślub

Słynna spadkobierczyni fortuny i jej ukochany zaręczyli się w dniu 40. urodzin gwiazdy. W czwartek, 11 listopada, Paris Hilton i Carter Reum stanęli na ślubnym kobiercu. Ceremonia odbyła się w prywatnej posiadłości zakochanych w Los Angeles. Wśród gości obecni byli rodzina i przyjaciele panny młodej, m.in.: Kim Kardashian West, Paula Abdul czy Kyle Richards.

Paris Hilton zapowiedziała też, że kolejne dwa nadchodzące wydarzenia zamierza uchwycić w swoim serialu „Paris in love”. „Chciałabym, aby moi fani zobaczyli, że znalazłam mojego księcia z bajki i wzięłam z nim magiczny ślub”, opowiadała szczęśliwa gwiazda w rozmowie z Jimmym Fallonem, gospodarzem amerykańskich programów telewizyjnych.

Czytaj też: Paris Hilton opowiedziała o traumatycznych wspomnieniach z dzieciństwa

Paris Hilton, Carter Reum, 09.10.2021 rok
Fot. Todd Williamson/Peacock/NBCU Photo Bank via Getty Images

Paris Hilton, Carter Reum, 09.10.2021 rok

Paris Hilton pokazała suknię ślubną

Paris Hilton postanowiła nie zostawiać swoich fanów w niewiedzy i na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w sukni ślubnej. Pod fotografią zamieściła romantyczny podpis: „Moje na zawsze zaczęło się dziś”. Pod jej wpisem nie zabrakło także gratulacji i komentarzy zachwyconych fanów. My również gratulujemy Paris Hilton i jej ukochanemu!  

Zobacz także: Straciła fortunę, ale stworzyła własne imperium. Niezwykła historia życia Paris Hilton

Paris Hilton i Carter Reum
Fot. Paris Hilton Instagram/@parishilton
 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.