Joanna-przetakiewicz-la-mania-bangladesz-komentarz-chiny-la-mania-home-afera-2
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creatives dla Viva!Moda
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Przetakiewicz opowiedziała o szczegółach ślubu?

O co poprosiła swoich gości?

Olga Figaszewska 26 września 2020 14:51
Joanna-przetakiewicz-la-mania-bangladesz-komentarz-chiny-la-mania-home-afera-2
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creatives dla Viva!Moda

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wkrótce staną na ślubnym kobiercu! Od dziewięciu lat tworzą szczęśliwy związek. Teraz przygotowują się do swojego wielkiego dnia. „Razem z Rinke chcemy się z Wami podzielić naszą radością. Kochani, już niedługo zostaniemy mężem i żoną, bo miłość jest najważniejsza”, oznajmiła w połowie września właścicielka La Manii.

Ślub Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pobiorą się w na początku października. Uroczystość ma odbyć się w Grecji! Party.pl podawało, że zakochani zamierzają świętować przez trzy dni. W tym wyjątkowych chwilach będą im towarzyszyć rodzina, przyjaciele i znajomi. Nie zabraknie gorących nazwisk polskiego show-biznesu! Wśród gości nalazła się także była żona Rinke Rooyensa. Obecność Kayah potwierdził informator Pudelka. 

Joanna Przetakiewicz nie zdradziła listy gości. W rozmowie z JastrząbPost gwiazda wyjawiła, dlaczego.

„Nie chcę ujawniać listy gości, tym bardziej, że ona może się zmienić. Dlatego, że wiele się wydarzyło przez ostatnie dni. Dzisiaj jest uznane, że jest kolejna fala COVID-u i nastąpiły pewne obostrzenia. W związku z tym osoby, które stoją na czele ogromnych firm czy korporacji, lub pełnią w nich bardzo ważną rolę, dostały apel, żeby nie spotykać się w większych gronach”, wyjawiła właścicielka La Manii.

Joanna Przetakeiwicz nie ukrywa, że z względu na pandemię koronawirusa wraz z ukochanym postanowili zorganizować ślub w plenerze. ,,Dlatego my też całe wesele zdecydowaliśmy się zorganizować tylko i wyłącznie na zewnątrz. Chcieliśmy być sami, w odosobnionym miejscu. I co najważniejsze – na początku października mamy gwarantowaną dobrą pogodę. Na tym nam bardzo zależało, żeby przedłużyć lato. I żeby w naszych gościach pozostawić niezapomniane wrażenie. I niezapomniane momenty”, dodała w rozmowie z JastrząbPost.

Zakochani zaapelowali także do gości, by nie przynoszenie prezentów i kwiatów. Dla Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa liczy się coś innego. „Dla nas najważniejsza jest obecność naszych gości. I nic poza tym się dla nas nie liczy. Oprócz tego, że naszym największym marzeniem jest stworzyć taki czas, który wszyscy, do końca życia będziemy pamiętać”, wyjaśniła.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

♥️♥️

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.