Hailey Baldwin, Hailey Bieber
Fot. Instagram @haileybaldwin
O TYM SIĘ MÓWI

Hailey Baldwin już po wieczorze panieńskim! Kreacja panny młodej robi wrażenie

Przyszła pani Bieber wyglądała przepięknie!

Ksenia Krasko 27 września 2019 16:04
Hailey Baldwin, Hailey Bieber
Fot. Instagram @haileybaldwin

Już za kilka dni odbędzie się jedno z najgłośniejszych wydarzeń roku! Hailey Baldwin i Justin Bieber organizują drugą, iście bajkową ceremonię ślubną, na którą zaprosili wszystkich krewnych i przyjaciół. Modelka nie mogła więc zapomnieć o wieczorze panieńskim, na którym bawiła się m.in. Kendall Jenner!

Hailey Baldwin wieczór panieński

Hailey Baldwin zaprosiła przyjaciółki do klubu nocnego w Los Angeles. Zdjęcia i nagrania pojawiły się w sieci, i stąd wiemy, że modelka pojawiła się na imprezie w bardzo obcisłej białej sukience i... welonie. Szczęśliwa panna młoda i jej przyjaciółki bawiły się do rana!

Hailey Bieber, wieczór panieński
Fot. instagram.com/nataliemanuellee

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hailey Baldwin Bieber (@newsbaldwin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hailey Baldwin Bieber (@newsbaldwin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hailey Baldwin Bieber (@newsbaldwin)

Hailey Bieber, wieczór panieński
Fot. instagram.com/haileybieber

Jedną z organizatorek wieczoru panieńskiego Hailey była Kendall Jenner. Dzień wcześniej przyłapano ją na zakupach w sex shopie, gdzie z uśmiechem na twarzy kupowała rekwizyty na nadchodzące przyjęcie.

Hailey Baldwin i Justin Bieber zostali mężem i żoną rok temu, ale od razu zaplanowali drugą ceremonię, która odbędzie się już 30 września. Zorganizuje ją Mindy Weiss, która wcześniej pracowała z wieloma gwiazdami, w tym siostrami Kardashian-Jenner, Heidi Klum i Katy Perry. Szczegóły ślubu są utrzymywane w tajemnicy, wiadomo jednak, że będzie bardzo tradycyjny. 

Hailey Bieber i Justin Bieber
Fot. Instagram @haileybieber

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!