Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub
Fot. Zuza Krajewska/Laf AM / VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Edward Miszczak i Anna Cieślak są jedną z najbardziej tajemniczych par show-biznesu

Długo ukrywali swoją miłość... Oto jej historia

Ksenia Krasko 8 czerwca 2022 11:10
Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub
Fot. Zuza Krajewska/Laf AM / VIPHOTO/East News

Okrzyknięci „najbardziej tajemniczą parą polskiego show-biznesu" Anna Cieślak i Edward Miszczak nie bez powodu doczekali się takiego tytułu. Swoją miłość długo ukrywali przed mediami i natrętnymi gapiami, cenią sobie spokój oraz prywatność. Wkrótce obchodzić będą pierwszą rocznicę ślubu... O którym do dziś niewiele wiadomo. Uroczystość odbyła się w kameralnym i osobistym gronie. Tak kochają się Anna Cieślak i Edward Miszczak. Oto historia ich pięknej miłości.

Edward Miszczak i Anna Cieślak - jak się poznali? Historia miłości

Kiedy pojawiły się plotki o tym, że Anna Cieślak spotyka się z Edwardem Miszczakiem, nie wszyscy wierzyli, że ta relacja przetrwa. Przede wszystkim komentowano dość dużą różnicę wieku, jaka dzieli parę, ale dla nich to nie ma znaczenia. Poznali się w 2019 roku na zamknięciu festiwalu Off Camera, kiedy przedstawił ich sobie Piotr Woźniak-Starak.

W 2020 roku Edward Miszczak przyznał, że jest zakochany, ale nie zdradził, kim jest jego wybranka. „Teraz mam okres prywatnej radości. Po śmierci żony mam nową partnerkę i jestem bardzo szczęśliwy. To zmienia życie”, tłumaczył w rozmowie z „Newsweekiem”.

Zobacz: „25 lat w telewizji to cała epoka”. Edward Miszczak odchodzi z TVN

41-letnia aktorka, znana widzom z filmu „Dlaczego nie!” i seriali „Na Wspólnej” oraz „Szadź”, ma na koncie kilka nieudanych relacji, między innymi z Czesławem Mozilem. 66-letni dyrektor programowy TVN miał żonę Małgorzatę, z którą doczekał się dwóch synów.

Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub
Fot. Mateusz Jagielski/East News

W jednym z wywiadów Anna Cieślak po raz pierwszy zabrała głos nie tylko w temacie związku, ale też ujawniła, co myśli o różnicy wieku, jaka dzieli ją z partnerem. „Jeśli chodzi o moją obecną sytuację życiową, to wiele osób zadaje sobie pytanie „Jak to możliwe?”, ale już z tym nie walczę i nie tłumaczę, bo w sumie wiem, że nic z tym nie zrobię. „To się po prostu dobrze klika” – mówią mi. Cóż, jeśli ktoś żyje tylko w ten sposób, że podgląda innych, zamiast zrobić coś konstruktywnego dla siebie, to ja mogę mu tylko współczuć”, podkreśliła aktorka w rozmowie z portalem kobieta.pl.

„To jest mezalians, że duża różnica wieku? [...] Oczywiście łatwiej jest oceniać innych, niż zająć się własnym życiem. Jeśli ludzie mają taką potrzebę, proszę bardzo. Nie jestem w stanie powiedzieć nic poza tym, że jestem szczęśliwa. To inni mają z tym problem, nie ja”, dodała żona Edwarda Miszczaka.

Edward Miszczak został wdowcem 20 lutego 2019 roku. Synowie dziennikarza - Szymon i Szczepan - nie byli z początku zachwyceni nową partnerką swojego ojca, lecz z czasem zaakceptowali ich związek. Anna Cieślak zachwyciła całą rodzinę ukochanego. Zaręczyny Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka miały miejsce w Paryżu. Wkrótce potem przyszedł czas na ślub... Nie mniej tajemniczy, niż relacja tej dwójki.

Czytaj także: Keanu Reeves doświadczył najgorszego. Z czasem na nowo odnalazł miłość....

Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub

Zakochani sformalizowali swój związek w sierpniu 2021 roku. Jak informował wówczas „Super Express”, w krakowskim kościele pojawiło się wiele znanych osób – Monika Olejnik, Dominika Kulczyk, Daniel Olbrychski, Krystyna Demska-Olbrychska, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Agnieszka Woźniak-Starak, Kuba Wojewódzki, Marcin Prokop, Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, Mariusz Walter, Krzysztof Materna, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula, Ewa Drzyzga, Piotr Kraśko... Lista gości była imponująca! 

Sprawdź również: Władysław Kowalski i Monika Sołubianka: po bolesnym rozstaniu i wielkiej tragedii dali sobie drugą szansę

Małżeństwo zadbało o to, by ceremonia odbyła się jedynie w gronie najbliższych im osób, zachowana w tajemnicy podobnie, jak ich niezwykła miłość. Od samego początku stronią od nadmiernego zainteresowania mediów, nie pokazują się razem na ściankach, nie lubią o sobie mówić w wywiadach i nie dają się złapać paparazzi. 

Życzymy im wszystkiego, co najlepsze!  

Edward Miszczak, VIVA! 21/2017, VIVA! październik 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.