Roksana Węgiel o mamie
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
O tym się mówi!

Wiemy, kiedy Roksana Węgiel wzięła ślub. Wcale tego nie ukrywała, jednak nikt nie zwrócił uwagi na ten szczegół

Dowód można było zobaczyć podczas "Tańca z Gwiazdami"

Aleksandra Frankowska 10 kwietnia 2024 08:21
Roksana Węgiel o mamie
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

O tym, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej planują ślub mówiło się od dawna. Sami zainteresowani również potwierdzili doniesienia, jednak nie zdradzili, kiedy padnie sakramentalne tak. Jak się okazuje, para najpewniej jest już po ślubie cywilnym. Co ciekawe, Roksana Węgiel wcale tego nie ukrywała, a dowodu na jej zmianę stanu cywilnego można było zobaczyć podczas dwóch odcinków "Tańca z Gwiazdami". O co dokładnie chodzi?

ZOBACZ TEŻ: Włodzimierz Czarzasty był oskarżany o romans z posłanką. Od wielu lat pozostaje jednak wierny ukochanej żonie

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie

Pierwsze sygnały dotyczące ślubu pary pojawiły się kilka dni temu, kiedy to fani dopatrzyli się, że Roksana Węgiel zmieniła nazwisko z Węgiel na Węgiel-Mglej. Zmiana ta została odnotowana w CEiDG, przy firmie zarejestrowanej na artystę, a data to 29 marca 2024. Spodziewamy się więc, że właśnie wtedy para mogła wziąć ślub cywilny. Był to Wielki Piątek. Do tej pory żadne z nich nie skomentowało plotek, a ojciec Roksany, który jako jedyny odpowiedział na zadane mu w tej kwestii pytanie, dodał, że nic mu na ten temat nie wiadomo. Ślub kościelny pary ma odbyć się w sierpniu.

Roksana Węgiel, Kevin Mglej, Gala Marki Roku
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Roksana Węgiel nie ukrywała małżeństwa

Okazuje się, że dowodu na zamążpójście Roksany Węgiel można było dopatrywać się w dwóch poprzednich odcinkach "Tańca z Gwiazdami". Wokalistka na palcu z pierścionkiem zaręczynowym, zaczęła również nosić obrączkę. Wcześniej jej nie miała, dlatego też można twierdzić, że jest to wystarczający dowód na ślub pary. Roksana więc wcale nie ukrywała ślubu, ale od razu po ceremonii założyła symboliczną biżuterię, która świadczy o zmianie stanu cywilnego.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Daria Trafankowska gasła na oczach całej Polski, odeszła 20 lat temu. „Naj­więk­szy strach odczuwam, gdy mnie nic nie bo­li"

Roksana Węgiel
Fot. Roksana Węgiel

Zakochani zostawili jednak szczegóły dla siebie, wiedząc, że ich relacja budzi spore zainteresowanie. My życzymy im wszystkiego najpiękniejszego i ogromnej miłości! 

Roksana Węgiel, Kevin Mglej, Wiosenna Ramówka Polsatu, 1.02.24
Fot. Paweł Wrzecion/AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.