WIDEO VIVY.PL

Natalia Kukulska chroni prywatność swoją i dzieci. W przeszłości popełniała jednak błędy

„Miałam kilka oparzeń. Powiedziałam za dużo...”

Rafał Kowalski 15 października 2021 09:59

Natalia Kukulska i Anna Dąbrówka to bohaterki naszej najnowszej okładki. Piosenkarka nigdy wcześniej nie zdecydowała się na sesję i wywiad z dorastającą córką. Chroniła prywatność swoją i dzieci, nawet jeśli nie zawsze było to łatwe. Artystka opowiedziała nam więcej na ten temat.

Natalia Kukulska o błędach w karierze

Natalia Kukulska jest świetnym przykładem na to, że jeśli chce zostawić się pewne sprawy dla siebie, to jest to możliwe. Jednocześnie nie tracąc fanów tworzonej przez siebie muzyki.

Gwiazda jest obecna niemal od dziecka. Pierwsze wywiadu nauczyły ją powściągliwości. „Zauważyłam już dawno, że jak bardzo dziennikarz nie byłby miły dla mnie to jednak on spełnia swoją rolę, wykonuje swój zawód. Jestem osobą bardzo otwartą, ale to nie znaczy, że powinnam mu publicznie opowiadać o wszystkich sekretach. Jako młoda dziewczyna miałam kilka oparzeń, bo powiedziałam za dużo. Później zobaczyłam, o co za dużo. […] A na pewno nikt nie idzie na koncert z powodu jakiejś historii z życia prywatnego opisanego w gazecie”, wyznała VIVIE.pl przed kamerą.

Zobacz też: Natalia Kukulska: „Poznałam różne kolory życia. Były też trudne i bolesne. […] Wyzwania, załamania, straty…”

Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka, VIVA! 19/2021
Fot. Marta Wojtal

Dzieci Natalii Kukulskiej. Chroniła je przed mediami

W tej samej części rozmowy piosenkarka wyjawiła, że dziś równie mocno dba o anonimowość najmłodszego z dzieci. Jeszcze niedawno starała się też nie pokazywać publicznie starszej córki i syna. „Chroniłam dzieci w wieku, który był dla nich dość niewygodny. Jeździły np. komunikacją miejską, a nie chciałam, by były rozpoznawalne. Ukrywałam do pewnego momentu wizerunek Ani, teraz robię tak z ochroną wizerunku małej Laury”, powiedziała Rafałowi Kowalskiemu Natalia Kukulska.

Ania Dąbrówka zastanawia się jeszcze, co dokładnie chce robić zawodowo w przyszłości, jednak sesją do VIVY! udowadnia, że nie będzie unikać mediów. „Ania ma swój Instagram, próbuje w wielu dziedzinach swoich sił… Ta sesja jest dla nas przełomowa”, powiedziała jej sławna mama przed naszą kamerą.

A jak muzyka gra w duszy 16-latki? Zobacz nasz wywiad do końca i dowiedz się.

CZYTAJ TEŻ: Syn Natalii Kukulskiej ma już 21 lat! Jak wygląda dziś Jan Dąbrówka?

Ostatnia część rozmowy z Natalią i jej córką dostępna jest na naszym YouTubie. 

Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka, VIVA! 19/2021
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.