WIDEO VIVY.PL

Czy córka Natalii Kukulskiej chce być częścią show-biznesu? Zapytaliśmy! „Idę w kierunku…”

Podczas narodzin Ani jej sławna mama miała problem z paparazzi

Rafał Kowalski 13 października 2021 13:54

Urodzona w maju 2005 roku Ania Dąbrówka ma dziś 16 lat i od czas do czasu budzi w mediach tak duże zainteresowanie jak jej mama. Podczas sesji do VIVY! mieliśmy po raz pierwszy okazję porozmawiać nie tylko z Natalią Kukulską, ale właśnie i jej nastoletnią córką. Jakie plany ma Ania? Przed kamerą VIVY.pl pytał Rafał Kowalski.

Natalia Kukulska o porodzie córki. Paparazzi nie odpuszczali

Zanim Anna Dąbrówka wyjawiła nam, z czym chce związać swoją przyszłość, Natalia Kukulska powspominała okładki VIVY!, na których w przeszłości była z Anią. Piosenkarka chciała tego rodzaju zdjęć, ponieważ szukający sensacji paparazzi nie dawali jej tuż po porodzie spokoju. „Był wtedy wokół Ani pewien rodzaj sensacji, choć przecież nie różniła się od innych noworodków. Miałam np. problemy z paparazzi w szpitalu. To były sytuacje bardzo nerwowe, traumatyczne wręcz. Niedługo później zrobiliśmy więc rodzinną sesję do VIVY!”, mówiła VIVIE.pl wokalistka.

Nasz reporter przypomniał jej jeszcze okładkę, na której była w ciąży z Anią, a do zdjęć partnerował jej kilkuletni wtedy syn Janek. „A rzeczywiście! Zrobiliśmy zdjęcia w Hiszpanii, już zegar tykał. Zaraz po przyjeździe stamtąd, Ania się urodziła”, dopowiedziała Natalia.

Zobacz także: Nazywała ją babcio-mamą. Oto historia niezwykłej relacji Natalii Kukulskiej z babcią, Haliną Szmeterling

Kilka tygodni temu odbyła się kolejne wspólna sesja mamy i córki. Pierwsza, przy której nastolatka mogła podjąć świadomą decyzję, czy chce być na fotografiach. „To dla mnie fajna pamiątka. Nie trzeba było mnie namawiać”, powiedziała przed kamerą VIVY.pl Ania Dąbrówka.

Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka, VIVA! 19/2021
Fot. Marta Wojtal

Ania Dąbrówka pójdzie w ślady mamy?

Na przestrzeni lat portale i fani obserwowali, jak dorasta i czym interesuje się córka Natalii Kukulskiej. Wiele osób pamięta jej piosenkę nagraną do reklamy czy inne muzyczne aktywności. Czy Ania powtórzy drogę zawodową mamy? Czy udziałem w naszej sesji daje znak, że jest gotowa na popularność? „Czy chcę być częścią mediów? I nie chcę być, i trochę chcę. Jest mi to obojętne. Bo ja nie oddzielam swojego świata i świata mediów. […] Co stanie się potem? Zobaczymy, bo to na razie początek”, podkreśliła w rozmowie z VIVĄ.pl Ania.

Zobacz też: Natalia Kukulska: „Poznałam różne kolory życia. Były też trudne i bolesne. […] Wyzwania, załamania, straty…”

Jej plany na przyszłość są już dość sprecyzowane, choć też pozostawiają kilku dziedzinom otwartą furtkę. „Chcę jak najbardziej poznać cały świat, ale przede wszystkim moją pasją jest muzyka. Wydaje mi się jednak, że odchodzę od tego, co robi mama. Chcę iść w kierunku musicalu. Ale też mam ochotę spróbować innych rzeczy np. nauki filozofii”, zaskoczyła nas przed kamerą Ania Dąbrówka.

Co jeszcze powiedziały nam uwielbiające się mama i córka? Zobaczcie pierwszą część wywiadu wideo. 

Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka, Natalia Kukulska z córką, VIVA! 19/2021 okładka
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.