O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Meghan utrzymuje księcia Harry'ego?!

Wnuk królowej nie może podjąć legalnej pracy

Sabina Zięba 11 kwietnia 2020 12:05

To szokująca informacja! Choć wiele osób nie ma pochlebnego zdania o Meghan, twierdząc, że związała się z Harrym wyłącznie dla jego pieniędzy, wiadomo, że teraz ich relacja przybrała całkiem inny obrót. Przeprowadzka pary Sussex do USA miała być końcem problemów, jednak okazuje się, że ich decyzja nie była dokładnie przemyślana. Przez własne niedopatrzenia była aktorka stała się teraz żywicielem rodziny!

Meghan utrzymuje Harry'ego w USA

Meghan i Harry utrzymywali, że odchodząc od brytyjskiej rodziny królewskiej, staną się finansowo niezależni. Nie wszystko jednak poszło po ich myśli. Przez królową Elżbietę II zostali odcięci od wszelkich środków pieniężnych. Ponadto musieli zwrócić koszty remontu brytyjskiej posiadłości, w której mieli zamieszkać po ślubie. Skąd jednak mają wziąć środki na życie? Zachodnie media podają, że księżna Meghan ma zamiar wrócić do swojej aktorskiej kariery, z jakiej musiała zrezygnować wychodząc za brata księcia Williama. Harry z kolei miał znaleźć pracę. Okazuje się jednak, że nie będzie to łatwe!

Relacja pary Sussex przybrała całkiem inny obrót. W Wielkiej Brytanii Meghan była bezrobotna, natomiast książę Harry spełniał rolę głowy rodziny. Po przeprowadzce za ocean, porzucił dotychczasowe życie i karierę w wojsku, lecz nie może dłużej utrzymywać najbliższych. Wszystko przez warunki związane z procesem starania się o wizę pracowniczą, który w Wielkiej Brytanii jest podobny do tego, jaki obowiązuje w Polsce.

Nie oznacza to jednak, że nie ma pieniędzy. Jak donosi celebritynetworth.com, Harry jest wart 40 milionów dolarów. Portal donosi, że książę posiada środki pozostawione mu przez księżną Dianę, dziedzictwo królowej matki, a także pensję, którą otrzymywał jako kapitan w armii brytyjskiej (według Forbesa zarabiał od 50 000 do 53 000 dolarów rocznie). Poza tym w dalszym ciągu otrzymuje kieszonkowe od swojego ojca, księcia Karola.

Wiadomo, że para początkowo chciała utrzymywać się z dochodów ze sprzedaży gadżetów z logo Sussex Royal, jednak po pozbawieniu przez Elżbietę II ich królewskich tytułów, nie mogli tego uzyskać. Teraz znawcy widzą kilka możliwych wersji ich przyszłości. Insynuują, że Meghan będzie utrzymywać męża z aktorskiej pensji z pomocą szczodrego teścia lub Harry, niczym syn marnotrawny, prędzej czy później wróci na królewski dwór i rozwiedzie się z ukochaną. Czy ich przypuszczenia się sprawdzą? Czas pokaże...  

Stylizacja księżnej Meghan, stylizacje Meghan, Meghan i Harry, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?