Książę Harry i Meghan Markle
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Meghan i książę Harry otrzymali ukrytą wiadomość od Elżbiety II!

Królowa zawarła ją w swojej biżuterii

Sabina Zięba 9 kwietnia 2020 20:00
Książę Harry i Meghan Markle
Fot. East News

W niedzielne popołudnie królowa Elżbieta II, po raz czwarty w przeciągu trwającego 68 lat panowania, przemówiła do poddanych. W dobie pandemii koronawirusa, władczyni wygłosiła przejmujące orędzie prosto z zamku Windsor. Choć już od kilku dni do mediów wypływają wiadomości ukryte w wystąpieniu, dopiero teraz wyszło na jaw, że w subtelny sposób zwróciła się także do Meghan i Harry'ego. Jej przekaz zawarty był w biżuterii!

Ukryta wiadomość królowej do Meghan i Harry'ego

5 kwietnia królowa Elżbieta II w specjalnym wystąpieniu m. in. podziękowała służbie zdrowia za walkę z koronawirusem, a także podniosła obywateli na duchu mówiąc: „Razem stawimy czoła tej chorobie. (...) Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli powiedzieć, że właściwie poradziliśmy sobie z tą sytuacją. A ci, którzy przyjdą po nas, będą mogli powiedzieć, że Brytyjczycy tego pokolenia byli silni, tak jak zwykle. (...) Lepsza przyszłość nadejdzie. Spotkamy się ponownie z naszymi rodzinami, przyjaciółmi. Będziemy znowu razem”. Tych słów słuchało 24 miliony osób, którym zielona barwa jej sukienki dodawała nadziei. Uwagę mediów zwróciła jednak spektakularna broszka królowej.

Biżuteria ta pochodziła z kolekcji Królowej Marii, czyli tej samej, z której Meghan miała tiarę podczas ślubu z księciem Harrym. Według królewskich ekspertów i magazynu Hello, ten bardzo subtelny gest miał być znakiem porozumiewawczym dla wnuka Elżbiety i jego żony. Pokazywał, że swoje słowa królowa adresowała również do przebywających w USA bliskich.

Podobno owy czyn niezwykle wzruszył parę Sussex. Źródło Harper's Bazaar podaje: „Dla nich była to nie tylko przemowa doświadczonego przywódcy, ale także kojące słowa ciepłego wsparcia”. Myślicie, że w obliczu panującej pandemii ich relacje w końcu się ocieplą?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.