Z ŻYCIA GWIAZD

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel świętują dziś 12. rocznicę ślubu!

Co mówili nam o szczegółach ceremonii i sesji zdjęciowej?

Katarzyna Piątkowska 20 września 2020 10:13

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel dwanaście lat temu stanęli na ślubnym kobiercu! Nie bez powodu uważani są za jedną z najbardziej zgodnych par show biznesu – wydaje się, że są nierozłączni. Mają wspólną pasję, uwielbiają to, czym się zajmują i wychowują dwójkę cudownych dzieci. „12 lat lat minęło! Dzięki za każdy dzień”, napisała aktorka na swoim Instagramie, dodając piękne zdjęcie z mężem. „Dzięki, że ze mną wytrzymałaś”, odparł żartobliwie Marcin Hakiel pod fotografią na swoim profilu.

Ślub w Zakopanem

W maju gościliśmy Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela na naszym live na Instagramie. Okazało się, że w tym roku świętują dwie ważne rocznice! Minęło piętnaście lat, odkąd się poznali, a przypomnijmy, że zatańczyli razem w drugiej edycji programu Taniec z gwiazdami i wygrali ją. Para, która na łamach VIVY! gościła wielokrotnie, podczas czatu na żywo zdradziła nam szczegóły ze swojego ślubu i ze ślubnej sesji zdjęciowej do VIVY!.

Czy wiecie, że do ślubu nakłonili ich górale, i że oboje byli zaskoczeni tempem w jakim zorganizowano wesele? Zdradzili nam również do kogo podobny był ksiądz, który udzielał im ślubu i przed kim chowali się za kosodrzewiną w Dolinie Pięciu Stawów – to wszystko w naszym wideo!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Wywiad z Kasią Cichopek i Marcinem Hakielem

Jedna z ulubionych polskich par w ubiegłym roku znów stanęła przed obiektywem VIVY! Udzielili wtedy też szczerego wywiadu Katarzynie Sielickiej. Co mówili o swojej relacji, która zrodziła się podczas pierwszej próby do drugiego sezonu programu Taniec z gwiazdami?

Marcin, powiedziałeś, że przez te lata nic się nie zmieniło. Wciąż jesteście romantyczną zakochaną parą? Marcin przynosi kwiaty?

Katarzyna: Tak, on zawsze dba o takie rzeczy i uczy ich Adasia. Nad romantyzmem musimy pracować bo czasem łapiemy się na tym, że funkcjonujemy jak domowe roboty. Zwłaszcza, kiedy zaczyna się rok szkolny. Teraz mieliśmy taki boski tydzień bez dzieci. Mieliśmy takie „love”, że o rany! Byliśmy w kinie na nowym Tarantino. Trzy godziny i nie miałam ciśnienia, że trzeba iść do dzieci!

Marcin: Niedużo się zmieniło, mimo, że dużo przeżyliśmy razem. Były momenty chwały i glorii, były trochę inne momenty, trudniejsze. Ale wciąż mam przed oczami Kasię, jak weszła pierwszy raz na salę prób do programu w którym tańczyliśmy razem w takich dwóch kucykach...

Katarzyna: Miałam takie.

Marcin: Nie byłem pewien czy to ona, nie było wtedy Doktora Google w telefonie, nie wszystko można było sprawdzić.

Ale Kasia była wielką gwiazdą!

Marcin: Nie oglądałem telewizji. Gwiazdy kojarzyły mi się się z kimś na obcasach, spodziewałem się tapiru na włosach, tabunu osób towarzyszących. A tu weszła taka skromna dziewczynka. Pamiętam to. Dla mnie ta relacja, którą zbudowaliśmy w programie trwa do dzisiaj.

Rodziła się na oczach całej Polski. Pokazywano jak karmisz Marcina domowymi obiadkami na sali prób.

Katarzyna: Bo Marcin jest z Gdyni i w Warszawie był sam, a ja mam mamusię zaraz za rogiem. I mamusia gotowała obiady i pakowała w pudełeczka dla Marcina żeby nie był głodny. Normalnie obiadki od mamusi!

Dość szybko zostaliście parą nie tylko na parkiecie. Od kiedy to się zrobiło na serio?

Katarzyna: Trudno powiedzieć, nie było jednej daty. Nasz związek zaczął się od przyjaźni, a ja wreszcie znalazłam w Marcinie taką ostoję, opokę, kogoś przy kim się czułam bezpiecznie

Marcin: Budda normalnie. Nie, wolę Cezar.

Katarzyna: Będę ci mówiła “ave” codziennie rano (śmiech). Pamiętam, że przed finałem podeszła do mnie Małgosia Foremniak, dała mi taką małą kuleczkę i powiedziała “Kasia, mam nadzieję, że wygrasz. Bo ja już to co chciałam z tego programu wyjęłam. Teraz czas na Ciebie”. Otworzyła się tak, jak kobieta do kobiety. Dało mi to wiele do myślenia.  

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, ślub, sesja VIVA!
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
Ka

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?