Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel po raz pierwszy pokazali twarze swoich dzieci!

Fani nie kryją zachwytu ich rodzinną fotografią

Gabriela Czernecka 15 marca 2020 09:22
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska

Zdjęcia dzieci Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela rzadko pojawiają się w ich social mediach. Małżeństwo stara się nie pokazywać zbyt często twarzy swoich pociech, ale tym razem, ku ogromnemu zaskoczeniu swoich fanów, aktorka zrobiła wyjątek!

Dzieci Kasi Cichopek i Marcina Hakiela - jak wyglądają?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel to jedna z ulubionych par Polaków.  Choć niewielu wróżyło im sukces, twierdząc, że ich związek to tani chwyt marketingowy, dziś są jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Są parą od 14 lat i jak każde małżeństwo, mają za sobą dobre i złe chwile. Mimo to zgodnie twierdzą, że żyją według prostej zasady: „Jesteśmy z tego gatunku ludzi, którzy kiedy coś się zepsuje, wolą naprawić, a nie wymienić”, mówili Katarzynie Sielickiej w wywiadzie dla magazynu VIVA!. Nic dziwnego, że przez wielu stawiani są za wzór. W końcu historia ich miłości to gotowy scenariusz na film. 

Para wychowuje razem dwójkę dzieci: 10-letniego Adama i 6-letnią Helenkę. Aktorka w wywiadzie dla magazynu VIVA! zdradziła, dlaczego wraz z mężem, Marcinem Hakielem, zdecydowali, że nie będą pokazywali podobizn swoich dzieci w social mediach: „Dużo piszę o rodzinie i nie pokazuję dzieci, bo to są niezależne jednostki. Ja nie wiem, jaką będą miały konstrukcję psychiczną i czy sobie poradzą właśnie z hejtem czy z fejmem. Oni jeszcze mają czas na to, żeby określić siebie jako osoby. Więc my tę przestrzeń właśnie im dajemy. Chcemy, żeby sami zdecydowali, kim chcą w życiu być. My im tylko kibicujemy i będziemy ich wspierać na każdym kroku”, zapewniła. 

Tym razem para zrobiła wyjątek. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poszli w ślady tysięcy Polaków i w miarę możliwości, starają się spędzać czas w domu. Jak mówiła w wywiadzie aktorka: „Obserwujemy wiele rodzin, gdzie partnerzy albo się rozchodzą, albo jedno pracuje cały dzień, a drugie jest z dzieckiem. My się tym dzielimy i kładziemy duży nacisk na to, żeby przynajmniej kilka popołudni w tygodniu spędzić razem”. Wygląda na to, że teraz okazji do wspólnego spędzania czasu jest jeszcze więcej.

By zachęcić do wzięcia udziału w akcji #zostańwdomu, Kasia Cichopek wraz z mężem i dziećmi postanowili tańczyć: „Na profilu Hakiel Akademia Tańca opublikowaliśmy pierwszą choreografię do tańczenia na dywanie, dla dzieci. My tańczymy. Zapraszamy i Was. Nagrywacie swoje tance i nas oznaczajcie”, napisała aktorka pod zdjęciem, na którym po raz pierwszy widać jej dzieci. Co prawda, syn i córka Kasi Cichopek i Marcina Hakiela ukrywają twarz pod okularami słonecznymi albo kapturem, to fani i tak nie kryją zachwytu!   To wyjątkowy rodzinny portret, prawda?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska
 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.