Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela skończył  12 lat. Do kogo bardziej jest podobny? 

Dumna mama złożyła mu wyjątkowe życzenia

Olga Figaszewska 9 lipca 2021 15:01
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel doczekali się dwójki wspaniałych pociech: Adama i Heleny. Rodzice wspierają swoje dzieci w spełnianiu marzeń i rozwoju zainteresowań. Na profilu prowadzącej Pytanie na śniadanie pojawiła się teraz wyjątkowa fotografia z okazji urodzin syna gwiazdorskiej pary. Adam skończył 12 lat!

Syn Kasi Cichopek i Marcina Hakiela obchodzi urodziny

Aż trudno uwierzyć, że ten czas tak szybko płynie. W czwartek, syn Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela obchodził 12. urodziny! Małżonkowie starają się chronić prywatność swoich dzieci. Od czasu do czasu w sieci pojawiają się zdjęcia Adama i Heleny, na których pozują tak, by nie widać było ich twarzy. To nie przeszkadza internautom, którzy są zgodni, że córeczka pary odziedziczyła urodę po mamie, a chłopczyk to cały tata. 

Zobacz też: Katarzyna Cichopek pokazała twarz córeczki. Dziewczynka to cała mama?!

Tym razem aktorka zrobiła wyjątek i opublikowała zdjęcie z najstarszą pociechą. Kasia Cichopek postanowiła złożyć Adamowi życzenia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na profilu gwiazdy pojawiła się urocza fotografia, opatrzona poruszającym wpisem. 

,,Synku mój najdroższy! Dziś kończysz 12 lat! 🥳🥳🥳 Jak? Kiedy? Przecież chwile temu się urodziłeś 🤱🏻Jesteś najlepszym, co mnie w życiu spotkało, moim cudem ❤️ Bądź zawsze szczęśliwy, zdrowy, realizuj swoje marzenia. Zawsze będę Cię wspierać i kochać. 😘 sto lat Adasiu ( ups sorry, Adamie 😉)", napisała aktorka.

Sprawdź też: Kasia Cichopek rzadko pokazuje twarze dzieci. Z okazji ważnego święta zrobiła wyjątek

Pod postem nie zabrakło życzeń od wielbicieli aktorki. „Wszystkiego najlepszego dla Adama”, „Najlepszego dla synka. Dużo zdrowia i uśmiechu”, „Dzieci tak szybko rosną dla mnie będzie zawsze Adasiem😍 ”, czytamy. 

Życzymy wszystkiego najlepszego! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.