Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Cichopek pokazała twarz córeczki. Dziewczynka to cała mama?!

Helenka zostanie aktorką? Zadebiutowała na deskach teatru

Olga Figaszewska 21 czerwca 2021 09:51
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel doczekali się dwójki wspaniałych pociech: Adama i Heleny. Małżonkowie strzegą ich prywatności. Starannie dobierają rodzinne zdjęcia, które publikują w sieci. Tym razem Katarzyna Cichopek zrobiła wyjątek i pokazała twarz córeczki. Dziewczynka idzie w ślady mamy i właśnie zadebiutowała w jednym ze spektakli w Teatrze Roma. Rodzice nie kryją swojej dumy!

Córeczka Katarzyny Cichopek zostanie aktorką?

Dzieci Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela są niezwykle utalentowane. Syn pary kocha sport, a córeczka interesuje się gimnastyką, tańcem i aktorstwem. Okazuje się, że Helenka stawia już swoje pierwsze kroki na scenie i uwielbia występować. Świetnie czuje się przed publicznością. Cała rodzina wspierała dziewczynkę podczas jednego z ostatnich spektakli, w których brała udział. Katarzyna Cichopek nie kryła emocji i na Instagramie podzieliła się z fanami sukcesem córki.

„Za nami weekend pełen wrażeń, wczoraj mecz syna pokaz gimnastyczny córki, a dzisiaj Helenka debiutowała na deskach Teatru Muzycznego Roma. Jestem dumną, wzruszoną i najszczęśliwszą mamą na świecie! Moje dzieci są THE BEST!!!”, wyznała gwiazda.

ZOBACZ: „Jesteśmy z tego gatunku ludzi, którzy kiedy coś się zepsuje, wolą naprawić, a nie wymienić”

Do kogo podobna jest córka Kasi Cichopek i Marcina Hakiela?

W rozmowie z fanami wyjaśniła, że chodzi o występy podczas w pokazach na zakończenie szkoły musicalowej.

W komentarzach zaroiło się od gratulacji. Fani aktorki i prowadzącej Pytanie na śniadanie nie mogli przejść obojętnie obok tej informacji i rodzinnego zdjęcia, które pokazała Kasia Cichopek. Zauważyli także, że córeczka gwiazdy to wykapana mama!

„Nie widać całej buźki ale córeczka to chyba cała mama😊 oczka śliczne jak mamusi”, „Widziałam . Super przedstawienie”, „Brawo i gratulacje Kasiu Wspaniala Mamo”, czytamy.

Również serdecznie gratulujemy!  

SPRAWDŹ: Katarzyna Cichopek pokazała na Instagramie pokój swojej córeczki Helenki!

Córka Katarzyny Cichopek zostanie aktorką?
Fot. Instagram Katarzyna Cichopek, @katarzynacichopek

Kasia Cichopek z córeczką, Heleną

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.