Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Cichopek pokazała twarz córeczki. Dziewczynka to cała mama?!

Helenka zostanie aktorką? Zadebiutowała na deskach teatru

Olga Figaszewska 21 czerwca 2021 09:51
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel doczekali się dwójki wspaniałych pociech: Adama i Heleny. Małżonkowie strzegą ich prywatności. Starannie dobierają rodzinne zdjęcia, które publikują w sieci. Tym razem Katarzyna Cichopek zrobiła wyjątek i pokazała twarz córeczki. Dziewczynka idzie w ślady mamy i właśnie zadebiutowała w jednym ze spektakli w Teatrze Roma. Rodzice nie kryją swojej dumy!

Córeczka Katarzyny Cichopek zostanie aktorką?

Dzieci Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela są niezwykle utalentowane. Syn pary kocha sport, a córeczka interesuje się gimnastyką, tańcem i aktorstwem. Okazuje się, że Helenka stawia już swoje pierwsze kroki na scenie i uwielbia występować. Świetnie czuje się przed publicznością. Cała rodzina wspierała dziewczynkę podczas jednego z ostatnich spektakli, w których brała udział. Katarzyna Cichopek nie kryła emocji i na Instagramie podzieliła się z fanami sukcesem córki.

„Za nami weekend pełen wrażeń, wczoraj mecz syna pokaz gimnastyczny córki, a dzisiaj Helenka debiutowała na deskach Teatru Muzycznego Roma. Jestem dumną, wzruszoną i najszczęśliwszą mamą na świecie! Moje dzieci są THE BEST!!!”, wyznała gwiazda.

ZOBACZ: „Jesteśmy z tego gatunku ludzi, którzy kiedy coś się zepsuje, wolą naprawić, a nie wymienić”

Do kogo podobna jest córka Kasi Cichopek i Marcina Hakiela?

W rozmowie z fanami wyjaśniła, że chodzi o występy podczas w pokazach na zakończenie szkoły musicalowej.

W komentarzach zaroiło się od gratulacji. Fani aktorki i prowadzącej Pytanie na śniadanie nie mogli przejść obojętnie obok tej informacji i rodzinnego zdjęcia, które pokazała Kasia Cichopek. Zauważyli także, że córeczka gwiazdy to wykapana mama!

„Nie widać całej buźki ale córeczka to chyba cała mama😊 oczka śliczne jak mamusi”, „Widziałam . Super przedstawienie”, „Brawo i gratulacje Kasiu Wspaniala Mamo”, czytamy.

Również serdecznie gratulujemy!  

SPRAWDŹ: Katarzyna Cichopek pokazała na Instagramie pokój swojej córeczki Helenki!

Córka Katarzyny Cichopek zostanie aktorką?
Fot. Instagram Katarzyna Cichopek, @katarzynacichopek

Kasia Cichopek z córeczką, Heleną

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.