Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Cichopek pokazała twarz córeczki. Dziewczynka to cała mama?!

Helenka zostanie aktorką? Zadebiutowała na deskach teatru

Olga Figaszewska 21 czerwca 2021 09:51
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel doczekali się dwójki wspaniałych pociech: Adama i Heleny. Małżonkowie strzegą ich prywatności. Starannie dobierają rodzinne zdjęcia, które publikują w sieci. Tym razem Katarzyna Cichopek zrobiła wyjątek i pokazała twarz córeczki. Dziewczynka idzie w ślady mamy i właśnie zadebiutowała w jednym ze spektakli w Teatrze Roma. Rodzice nie kryją swojej dumy!

Córeczka Katarzyny Cichopek zostanie aktorką?

Dzieci Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela są niezwykle utalentowane. Syn pary kocha sport, a córeczka interesuje się gimnastyką, tańcem i aktorstwem. Okazuje się, że Helenka stawia już swoje pierwsze kroki na scenie i uwielbia występować. Świetnie czuje się przed publicznością. Cała rodzina wspierała dziewczynkę podczas jednego z ostatnich spektakli, w których brała udział. Katarzyna Cichopek nie kryła emocji i na Instagramie podzieliła się z fanami sukcesem córki.

„Za nami weekend pełen wrażeń, wczoraj mecz syna pokaz gimnastyczny córki, a dzisiaj Helenka debiutowała na deskach Teatru Muzycznego Roma. Jestem dumną, wzruszoną i najszczęśliwszą mamą na świecie! Moje dzieci są THE BEST!!!”, wyznała gwiazda.

ZOBACZ: „Jesteśmy z tego gatunku ludzi, którzy kiedy coś się zepsuje, wolą naprawić, a nie wymienić”

Do kogo podobna jest córka Kasi Cichopek i Marcina Hakiela?

W rozmowie z fanami wyjaśniła, że chodzi o występy podczas w pokazach na zakończenie szkoły musicalowej.

W komentarzach zaroiło się od gratulacji. Fani aktorki i prowadzącej Pytanie na śniadanie nie mogli przejść obojętnie obok tej informacji i rodzinnego zdjęcia, które pokazała Kasia Cichopek. Zauważyli także, że córeczka gwiazdy to wykapana mama!

„Nie widać całej buźki ale córeczka to chyba cała mama😊 oczka śliczne jak mamusi”, „Widziałam . Super przedstawienie”, „Brawo i gratulacje Kasiu Wspaniala Mamo”, czytamy.

Również serdecznie gratulujemy!  

SPRAWDŹ: Katarzyna Cichopek pokazała na Instagramie pokój swojej córeczki Helenki!

Córka Katarzyny Cichopek zostanie aktorką?
Fot. Instagram Katarzyna Cichopek, @katarzynacichopek

Kasia Cichopek z córeczką, Heleną

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.