WIDEO VIVY.PL

Izabela Małysz po Tańcu z gwiazdami znika z mediów: „Na razie mam dość kamer!”

Show-biznes to ostatnie, o czym marzy. Co będzie więc robić?

Rafał Kowalski 27 października 2021 18:50

Siódme miejsce w Tańcu z gwiazdami było w przypadku Izabeli Małysz okupione wieloma wyrzeczeniami. Mieszkająca na co dzień w Wiśle żona Adama Małysza musiała przeprowadzić się do stolicy, trenować po kilka godzin dziennie i walczyć ze stresem przed nagraniami na żywo. Czy bohaterka show zniknie teraz z mediów?

Czytaj także:  Są dla siebie ogromnym wsparciem. Oto niezwykła historia miłości Piotra Mroza i Agnieszki Wasilewskiej 

Izabela Małysz o porzuceniu show-biznesu

Ostatni odcinek Tańca z gwiazdami to wielkie emocje ze względu na poznanie zwycięzcy, ale też okazja do spotkania na planie wszystkich uczestników hitu Polsatu. Zaraz po zakończeniu nagrań poprosiliśmy o wywiad Izę Małysz.

Podczas rozmowy zapytaliśmy, czy żona skoczka narciarskiego cieszy się z decyzji o udziale w programie. „Na pewno nie żałuję, bo to była nowa przygoda w moim życiu. Gdybym nie spróbowała, to bym miała do siebie pretensje. A tak wiem z czym to się wiążę i było to fajne doświadczenie”, powiedziała VIVIE.pl i dodała, jak wyglądały pierwsze chwile po tym, jak odpadła z show i wróciła do Wisły. „Najpierw musiała odpocząć głowa i ciało, a potem trzeba było od razu wrócić do przyziemnych spraw, czyli obowiązków służbowych i domowych”. Przypomnijmy, że Izabela Małysz między innymi prowadzi sklep.

Zobacz także: Taniec z gwiazdami: Oliwia Bieniuk w stroju policjantki wyglądała jak mama. Czy czuła się wykorzystana?

Udział w Tańcu z gwiazdami to dla wielu osób początek wielkiej kariery. Nam udało się dowiedzieć, że dalsza obecność w mediach to ostatnie, o czym marzy ukochana Adama Małysza. Wszystko przez nerwy. „Można było po poszczególnych odcinkach zauważyć, że kamera mnie stresuje. Może gdyby chodziło o inną formę obecności w mediach, to kto wie. Ale na razie mam dość kamer”, wyznała VIVIE.pl Iza Małysz. „Jedynie wywiady z sympatycznymi dziennikarzami zapamiętam jako bardzo przyjemne”, dodała.

Życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

Adam Małysz, Iza Małysz o ślubie córki
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.