WIDEO VIVY.PL

Izabela Małysz po Tańcu z gwiazdami znika z mediów: „Na razie mam dość kamer!”

Show-biznes to ostatnie, o czym marzy. Co będzie więc robić?

Rafał Kowalski 27 października 2021 18:50

Siódme miejsce w Tańcu z gwiazdami było w przypadku Izabeli Małysz okupione wieloma wyrzeczeniami. Mieszkająca na co dzień w Wiśle żona Adama Małysza musiała przeprowadzić się do stolicy, trenować po kilka godzin dziennie i walczyć ze stresem przed nagraniami na żywo. Czy bohaterka show zniknie teraz z mediów?

Czytaj także:  Są dla siebie ogromnym wsparciem. Oto niezwykła historia miłości Piotra Mroza i Agnieszki Wasilewskiej 

Izabela Małysz o porzuceniu show-biznesu

Ostatni odcinek Tańca z gwiazdami to wielkie emocje ze względu na poznanie zwycięzcy, ale też okazja do spotkania na planie wszystkich uczestników hitu Polsatu. Zaraz po zakończeniu nagrań poprosiliśmy o wywiad Izę Małysz.

Podczas rozmowy zapytaliśmy, czy żona skoczka narciarskiego cieszy się z decyzji o udziale w programie. „Na pewno nie żałuję, bo to była nowa przygoda w moim życiu. Gdybym nie spróbowała, to bym miała do siebie pretensje. A tak wiem z czym to się wiążę i było to fajne doświadczenie”, powiedziała VIVIE.pl i dodała, jak wyglądały pierwsze chwile po tym, jak odpadła z show i wróciła do Wisły. „Najpierw musiała odpocząć głowa i ciało, a potem trzeba było od razu wrócić do przyziemnych spraw, czyli obowiązków służbowych i domowych”. Przypomnijmy, że Izabela Małysz między innymi prowadzi sklep.

Zobacz także: Taniec z gwiazdami: Oliwia Bieniuk w stroju policjantki wyglądała jak mama. Czy czuła się wykorzystana?

Udział w Tańcu z gwiazdami to dla wielu osób początek wielkiej kariery. Nam udało się dowiedzieć, że dalsza obecność w mediach to ostatnie, o czym marzy ukochana Adama Małysza. Wszystko przez nerwy. „Można było po poszczególnych odcinkach zauważyć, że kamera mnie stresuje. Może gdyby chodziło o inną formę obecności w mediach, to kto wie. Ale na razie mam dość kamer”, wyznała VIVIE.pl Iza Małysz. „Jedynie wywiady z sympatycznymi dziennikarzami zapamiętam jako bardzo przyjemne”, dodała.

Życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

Adam Małysz, Iza Małysz o ślubie córki
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.