Te pary połączyła nie tylko miłość do tańca...

Marta Nawacka 2 sierpnia 2021 18:46

Romanse, konflikty, ogromne emocje. „Taniec z Gwiazdami” to jeden z programów rozrywkowych, który od lat cieszy się ogromną popularnością. W każdej edycji możemy oglądać zmagania znanych i lubianych gwiazd, które próbują swoich sił na parkiecie. Poza wielkimi emocjami w walce o Kryształową Kulę, niektórych uczestników łączą także gorące uczucia... Tak było choćby w przypadku Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Które związki przetrwały do dziś?

Te pary odnalazły miłość w „Tańcu z Gwiazdami”!

Bez wątpienia „Taniec z Gwiazdami” to nie tylko taneczne zmagania. Wspólne próby oraz bliskość i intymność w trakcie treningów sprawiają, że między niektórymi uczestnikami rodzi się głębsze uczucie i zaczyna iskrzyć. Czasami obecnej między nimi chemii nie sposób ukryć! I choć nie wszystkie związki przetrwały próbę czasu, to z pewnością wywołały sporo emocji. Oto pary, które poznały się i zakochały w sobie na planie programu!  

Zobacz też: Andrzej Piaseczny nowym jurorem w Tańcu z gwiazdami?! „Nie wahał się ani chwili”

1/7
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, ślub, sesja VIVA!
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF Photo
1/7

Nie tylko zwyciężyli w programie w 2005 roku, ale także... zakochali się w sobie. Podczas ich występów nie dało się nie zauważyć, że między aktorką i jej partnerem iskrzy, co dodatkowo podsyciło ciekawość fanów. Para wzięła ślub i wspólnie wychowuje dzieci.

2/7
Piotr Gąsowski i Anna Głogowska, Taniec z Gwiazdami, 30.10.2005
Copyright @TRICOLORS/East News
2/7

Aktor i tancerka świetnie dogadywali się na scenie, a także poza nią. Chemia pomiędzy partnerami przeniosła się do codziennego życia, by w 2005 roku zapoczątkować ich związek. Niestety, nie odnieśli zwycięstwa w programie, a ich związek dobiegł końca. Jego owocem jest córka, która urodziła się w 2007 roku.

3/7
Klaudia Halejcio i Tomasz Barański, Taniec z Gwiazdami, 1.04.2016, Warszawa
Copyright @ADAM JANKOWSKI/REPORTER
3/7

Według widzów programu tworzyli jedną z najpiękniejszych par. Doskonale dogadywali się na parkiecie, jednak mimo to nie wygrali Kryształowej Kuli. Spędzili ze sobą kilka lat, ale ostatecznie ich związek nie przetrwał.

4/7
Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska, Taniec z Gwiazdami, 23.04.2006, Warszawa
Copyright @Wojciech OLSZANKA/East News
4/7

Jeden ze słynnych polskich bliźniaków w 2006 roku poznał na planie „Tańca z Gwiazdami” wielokrotnie wyróżnianą Anetę. W miarę jak uczucie między nimi rozkwitało stawali się coraz lepsi na parkiecie, by ostatecznie wygrać trzecią edycję show. Niedługo po programie ich związek się rozpadł.

5/7
Rafał Maserak i Małgorzata Foremniak, Taniec z Gwiazdami, 17.09.2009, Warszawa
Copyright @TRICOLORS/East News
5/7

W drugi sezonie programu partnerką tancerza była równie dobra na parkiecie aktorka. Ich występy wzbudzały zachwyt, ale także ciekawość. Widzowie nie przeoczyli rosnącej między partnerami chemii, jednak nie udało im się utrzymać związku zbyt długo.

6/7
Weronika Marczuk i Rafał Maserak, 10.03.2012, Warszawa
Copyright @VIPHOTO/East News
6/7

Po raz kolejny Rafał Maserak znalazł miłość w 13 edycji „Tańca z Gwiazdami”. Tym razem była nią... Weronika Marczuk, z konkurencyjnego duetu. Para starannie ukrywała swój związek aż do zakończenia tej edycji show w 2013 roku. Tym razem Rafał również nie miał szczęścia i jego relacja z Weroniką dobiegła końca.

7/7
Edyta Śliwińska i Alec Mazo, Instagram
Copyright @Edyta Śliwińska Instagram
7/7

W amerykańskiej wersji programu również nie brakowało gorących emocji. Polska tancerka i modelka na planie „Dancing with the stars” w 2005 roku poznała profesjonalnego tancerza, Aleca. Mimo, że byli konkurentami, to zakochali się w sobie, a w 2007 roku wzięli ślub.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.