WIDEO VIVY!

Gabi Drzewiecka szczerze o prowadzeniu Big Brothera: „Okoliczności są po prostu straszne”

Dziennikarka zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak

Rafał Kowalski 5 września 2019 18:00

Druga edycja programu Big Brother rozpocznie się dokładnie 13 września. To właśnie wtedy na antenie TVN7 kilkunastu śmiałków wejdzie do domu Wielkiego Brata, by spróbować przetrwać 90 dni i wygrać główną nagrodę. Zmagania uczestników podglądać będzie przede wszystkim Gabi Drzewiecka, która zastąpi w roli prowadzącej Agnieszkę Woźniak-Starak. Czy dziennikarka boi się nowego wyzwania?

Gabi Drzewiecka o Agnieszka Woźniak-Starak i prowadzeniu Big Brothera

Przy okazji konferencji prasowej programu Big Brother zapytaliśmy Gabi Drzewiecką, czy ma w sobie strach przed pierwszym odcinkiem show. Prezenterka nie uniknie bowiem zapewne porównań do poprzedniczki. „Strachu może nie mam, ale mam ogromny szacunek i pozytywne uczucie, którymi darzę Agnieszkę Woźniak-Starak. Znamy się sprzed 9 albo 10 lat, kiedy zaczynałam karierę. A teraz wchodzę w jej buty i mam świadomość, że ona kochała ten program i cieszyła się na nową edycję. A zdarzyło się, jak się zdarzyło. Te okoliczności są po prostu straszne. Moja radość była więc bardzo ograniczona”, wyznała nam Gabi Drzewiecka.

Okazuje się, że gwiazda TVN7 nie zna jeszcze uczestników, ale jest już gotowa, by przez 90 dni ich losy stały się dla niej codzienną rozrywką. „Potraktowałam to jako zadanie, biorę je na klatę. Mam nadzieję, że widzowie mnie zaakceptują. Zrobię wszystko! Mam nadzieję i obiecuję, że będę śledziła losy uczestników. Będę zaangażowana i moi domownicy również. Już nie mogę się doczekać”, powiedziała VIVIE.pl Gabi Drzewiecka.

Dziennikarka, która na co dzień związana jest z tematami muzycznymi, obiecała nam, że przemyci swoją pasję do show TVN7. Jak? Posłuchajcie naszej rozmowy wideo do końca. Gabi Drzewiecka ma bardzo ciekawy pomysł!

Czekamy na pierwszy odcinek, a Gabi życzymy mnóstwo powodzenia. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.