WIDEO VIVY!

Gabi Drzewiecka szczerze o prowadzeniu Big Brothera: „Okoliczności są po prostu straszne”

Dziennikarka zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak

Rafał Kowalski 5 września 2019 18:00

Druga edycja programu Big Brother rozpocznie się dokładnie 13 września. To właśnie wtedy na antenie TVN7 kilkunastu śmiałków wejdzie do domu Wielkiego Brata, by spróbować przetrwać 90 dni i wygrać główną nagrodę. Zmagania uczestników podglądać będzie przede wszystkim Gabi Drzewiecka, która zastąpi w roli prowadzącej Agnieszkę Woźniak-Starak. Czy dziennikarka boi się nowego wyzwania?

Gabi Drzewiecka o Agnieszka Woźniak-Starak i prowadzeniu Big Brothera

Przy okazji konferencji prasowej programu Big Brother zapytaliśmy Gabi Drzewiecką, czy ma w sobie strach przed pierwszym odcinkiem show. Prezenterka nie uniknie bowiem zapewne porównań do poprzedniczki. „Strachu może nie mam, ale mam ogromny szacunek i pozytywne uczucie, którymi darzę Agnieszkę Woźniak-Starak. Znamy się sprzed 9 albo 10 lat, kiedy zaczynałam karierę. A teraz wchodzę w jej buty i mam świadomość, że ona kochała ten program i cieszyła się na nową edycję. A zdarzyło się, jak się zdarzyło. Te okoliczności są po prostu straszne. Moja radość była więc bardzo ograniczona”, wyznała nam Gabi Drzewiecka.

Okazuje się, że gwiazda TVN7 nie zna jeszcze uczestników, ale jest już gotowa, by przez 90 dni ich losy stały się dla niej codzienną rozrywką. „Potraktowałam to jako zadanie, biorę je na klatę. Mam nadzieję, że widzowie mnie zaakceptują. Zrobię wszystko! Mam nadzieję i obiecuję, że będę śledziła losy uczestników. Będę zaangażowana i moi domownicy również. Już nie mogę się doczekać”, powiedziała VIVIE.pl Gabi Drzewiecka.

Dziennikarka, która na co dzień związana jest z tematami muzycznymi, obiecała nam, że przemyci swoją pasję do show TVN7. Jak? Posłuchajcie naszej rozmowy wideo do końca. Gabi Drzewiecka ma bardzo ciekawy pomysł!

Czekamy na pierwszy odcinek, a Gabi życzymy mnóstwo powodzenia. 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.