Gabi Drzewiecka
Fot. Bartosz KRUPA/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Gabi Drzewiecka emocjonalnie o nowej zawodowej roli: „Ta decyzja była dla mnie ciężka”

Prezenterka poprowadzi „Big Brothera” za Agnieszkę Woźniak-Starak

Rafał Kowalski 3 września 2019 11:26
Gabi Drzewiecka
Fot. Bartosz KRUPA/East News

Już 13 września rozpocznie się kolejna edycja programu Big Brother, który po raz drugi będzie emitowany przez stację TVN7. Dyrektor programowy TVN nie ukrywa, że znów liczy na sukces show, dzięki któremu kanał tematyczny zyskał ogromną popularność. W produkcji nastąpi jednak jedna poważna zmiana, która może mieć wpływ na oglądalność. To zamiana prowadzących. Widzów programu nie będzie już witać Agnieszka Woźniak-Starak, a Gabi Drzewiecka.

Gabi Drzewiecka o prowadzeniu Big Brothera

Ze względu na smutną okoliczność, czyli tragiczną śmierć męża, Agnieszka Woźniak-Starak musiała zrezygnować z prowadzenia show rozgrywającego się w Domu Wielkiego Brata. O tym, że zastąpi ją Gabi Drzewiecka, dziennikarka wiedziała najwcześniej. „Ona dowiedziała się jako pierwsza, że jej następczynią będzie Gabi Drzewiecka. To była trudna, ale fajna rozmowa, bo ja kochałem Agnieszkę za to, w jaki sposób podchodziła do tego programu. O uczestnikach wiedziała wszystko”, powiedział Edward Miszczak w Dzień Dobry TVN.

Gabi Drzewiecka, która do tej pory zawodowo trzymała się tematów muzycznych, w końcu skomentowała swój udział w programie. „Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa, które otrzymałam i otrzymuje od Was od wczoraj. Potwierdzam - będę miała przyjemność prowadzić drugą edycję @bigbrother.tvn7”, napisała na swoim Instagramie. „Ta decyzja była dla mnie ciężka ze względu na tragiczne okoliczności, które są powodem tej zmiany. Wiem tez, że @aga_wozniak_starak postawiła poprzeczkę naprawdę wysoko. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby nie zawieść fanów programu i sprawić, ze będzie się Wam go dobrze i przyjemnie oglądało. Trzymajcie kciuki”, dodała emocjonalnie.

Gabi Drzewieckiej życzymy przychylności publiczności! Będziecie oglądać program w nowej odsłonie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa, które otrzymałam i otrzymuje od Was od wczoraj. Potwierdzam - będę miała przyjemność prowadzić drugą edycję @bigbrother.tvn7 Ta decyzja była dla mnie ciężka ze względu na tragiczne okoliczności, które są powodem tej zmiany. Wiem tez, że @aga_wozniak_starak postawiła poprzeczkę naprawdę wysoko. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby nie zawieść fanów programu i sprawić, ze będzie się Wam go dobrze i przyjemnie oglądało. Trzymajcie kciuki ☺️ • • • Fot. @mj_photogp Mateusz Jagielski/East News • ___________________________________________________ #bigbrother #tvn7 #tvn #host #bigbrotherpoland #program #tvshow #wyzwanie #challenge

Post udostępniony przez Gabi Drzewiecka (@g_rulez)

Gabi Drzewiecka w neonowej sukience
Fot. East News

Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.