Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi Big Brothera 2. Już wiadomo, kto ją zastąpi

Informację ujawnił Edward Miszczak

Gabriela Czernecka 2 września 2019 07:24
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Druga edycja Big Brothera niebawem pojawi się na ekranach naszych telewizorów. Już we wrześniu w domu Wielkiego Brata zamieszkają nowi uczestnicy show. Do tej pory odcinki Big Brothera na żywo prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka w wyniku tragicznego wypadku, w którym zginął jej mąż, Piotr Woźniak-Starak postanowiła zrobić sobie przerwę od pracy. Informacją w imieniu gwiazdy podzielił się Edward Miszczak. Dyrektor programowy TVN zdradził także, kto zastąpi Agnieszkę. 

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi Big Brother 2

Jak poinformował Edward Miszczak, Agnieszka Woźniak-Starak podjęła decyzję, że tej jesieni nie pojawi się w żadnym programie telewizyjnym. „Znaleźliśmy się wszyscy w bardzo trudnej sytuacji. Agnieszka podjęła decyzję, że nie będzie prowadziła tej jesieni żadnego programu telewizyjnego”, podkreślił w Dzień Dobry TVN.

Kto więc zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w Big Brotherze?  Okazuje się, że nową prowadzącą Big Brother 2 będzie Gabi Drzewiecka. Jak zdradził Edward Miszczak, jako pierwsza o tej decyzji, dowiedziała się właśnie Agnieszka: „Ona dowiedziała się jako pierwsza, że jej następczynią będzie Gabi Drzewiecka. To była trudna, ale fajna rozmowa, bo ja kochałem Agnieszkę za to, w jaki sposób podchodziła do tego programu. O uczestnikach wiedziała wszystko”, wyznał.

Gabi Drzewiecka - kim jest nowa prowadząca Big Brother 2

Kim jest Gabi Drzewiecka? Dziennikarka, miłośniczka muzyki. Partnerem Gabi Drzewieckiej jest Łukasz Riedel. Dziennikarka na swoim instagramowym profilu często udostępnia wspólne zdjęcia. Wiele razy pojawiała się w roli prowadzącej imprezy medialne. Najczęściej przeprowadzała dla Dzień Dobry TVN wywiady z zagranicznymi gwiazdami. Gabi Drzewiecka to też jedna z prowadzących Top of the Top Sopot Festival. Teraz pojawi się w nowej roli - właśnie została prowadzącą Big Brother 2. Przypomnijmy, że nowe odcinki Big Brothera 2 pojawią się już 13 września.  

Top of the Top Sopot Festiwal 2019, Gabi Drzewiecka
Fot. ONS

Gabi Drzewiecka, Bal Dziennikarzy 2019
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?