Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi Big Brothera 2. Już wiadomo, kto ją zastąpi

Informację ujawnił Edward Miszczak

Gabriela Czernecka 2 września 2019 07:24
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Druga edycja Big Brothera niebawem pojawi się na ekranach naszych telewizorów. Już we wrześniu w domu Wielkiego Brata zamieszkają nowi uczestnicy show. Do tej pory odcinki Big Brothera na żywo prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka w wyniku tragicznego wypadku, w którym zginął jej mąż, Piotr Woźniak-Starak postanowiła zrobić sobie przerwę od pracy. Informacją w imieniu gwiazdy podzielił się Edward Miszczak. Dyrektor programowy TVN zdradził także, kto zastąpi Agnieszkę. 

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi Big Brother 2

Jak poinformował Edward Miszczak, Agnieszka Woźniak-Starak podjęła decyzję, że tej jesieni nie pojawi się w żadnym programie telewizyjnym. „Znaleźliśmy się wszyscy w bardzo trudnej sytuacji. Agnieszka podjęła decyzję, że nie będzie prowadziła tej jesieni żadnego programu telewizyjnego”, podkreślił w Dzień Dobry TVN.

Kto więc zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w Big Brotherze?  Okazuje się, że nową prowadzącą Big Brother 2 będzie Gabi Drzewiecka. Jak zdradził Edward Miszczak, jako pierwsza o tej decyzji, dowiedziała się właśnie Agnieszka: „Ona dowiedziała się jako pierwsza, że jej następczynią będzie Gabi Drzewiecka. To była trudna, ale fajna rozmowa, bo ja kochałem Agnieszkę za to, w jaki sposób podchodziła do tego programu. O uczestnikach wiedziała wszystko”, wyznał.

Gabi Drzewiecka - kim jest nowa prowadząca Big Brother 2

Kim jest Gabi Drzewiecka? Dziennikarka, miłośniczka muzyki. Partnerem Gabi Drzewieckiej jest Łukasz Riedel. Dziennikarka na swoim instagramowym profilu często udostępnia wspólne zdjęcia. Wiele razy pojawiała się w roli prowadzącej imprezy medialne. Najczęściej przeprowadzała dla Dzień Dobry TVN wywiady z zagranicznymi gwiazdami. Gabi Drzewiecka to też jedna z prowadzących Top of the Top Sopot Festival. Teraz pojawi się w nowej roli - właśnie została prowadzącą Big Brother 2. Przypomnijmy, że nowe odcinki Big Brothera 2 pojawią się już 13 września.  

Top of the Top Sopot Festiwal 2019, Gabi Drzewiecka
Fot. ONS

Gabi Drzewiecka, Bal Dziennikarzy 2019
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.