WIDEO VIVY!

Agnieszka Woźniak-Starak mocno o Big Brotherze: „Ten program to dla mnie nauczka”

Niektóre zadania z wykorzystywaniem zwierząt były kontrowersyjne...

Rafał Kowalski 20 czerwca 2019 18:50

Zakończenie programu Big Brother wcale nie zamknęło dyskusji na temat uczestników i zadań, które pojawiły się w show. Widzowie zwracali wielokrotnie uwagę na to, że niedobrze traktowane są w domu Wielkiego Brata zwierzęta. Śmierć poniosło kilka kur. Co na ten temat sądzi Agnieszka Woźniak-Starak? Zapytaliśmy.

Agnieszka Woźniak-Starak o zadaniach w Big Brotherze

Gwiazda TVN zrezygnowała niedawno z prowadzenia Ameryki Express właśnie przez zadania, które według niej nie były odpowiednie. Z kolei w Big Brotherze, uczestników rażono prądem, a kilka kur nie przeżyło w kurniku… Jak na całą sytuacją patrzy prowadząca format? „Nie miałam problemu z rażeniem prądem, sama bardzo chętnie poddałabym się takiemu zadaniu z rażeniem. Mamy w programie dorosłych ludzi, którzy zawsze mogą powiedzieć nie. A zupełnie inaczej podchodzą do zadań ze zwierzętami, które nie mogą zająć stanowiska. Najczęściej burzę się w takich sytuacjach. Sama mam dużo rezerwy i duży problem z wykorzystywaniem zwierząt w rozrywce. Zawsze chciałabym, żeby to odbywało się w jak najbardziej bezpieczny sposób i bez szkody dla tych zwierząt. Ten program to dla mnie kolejna nauczka, żeby jeszcze bardziej zwracać uwagę na los zwierząt. Mniejszy problem mam z ludźmi, bo każdy z nas ma swój rozum”, powiedziała VIVIE.pl Agnieszka Woźniak-Starak.

Gospodyni show wyjaśniła też, jak naprawdę wyglądała śmierć kur. Okazuje się, że nie zabił ich upał, tylko zadecydowały zdarzenia, na które produkcja nie miała wpływu. „Trzy kury zginęły z powodu lisa. Dwie porwał, a jedną tak poturbował drastycznie, że zdechła. Dla mnie to było fatalne, przeżyłam to strasznie. Odbyłam też dużo rozmów z moją szefową na ten temat. Jest mi bardzo przykro z tego powodu”, zdradziła nam gwiazda TVN.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, jaki plan pomocy zwierzętom miała Agnieszka Woźniak-Starak, jeśli chodzi o drugą edycję. Prezenterka dodała także, jak jej mąż zniósł 3 miesiące prowadzenia Big Brothera oraz, jakie ma najbliższe plany. Zobaczcie nasz wywiad wideo.

A dla najwierniejszych fanów produkcji mamy dobrą wiadomość. W niedzielę, 23.06 o 20:00 TVN7 wyemituje specjalny odcinek programu Big Brother, w którym pokazane zostaną materiały wcześniej niepublikowane na antenie. Będziecie oglądać? 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.