WIDEO VIVY!

Agnieszka Woźniak-Starak mocno o Big Brotherze: „Ten program to dla mnie nauczka”

Niektóre zadania z wykorzystywaniem zwierząt były kontrowersyjne...

Rafał Kowalski 20 czerwca 2019 18:50

Zakończenie programu Big Brother wcale nie zamknęło dyskusji na temat uczestników i zadań, które pojawiły się w show. Widzowie zwracali wielokrotnie uwagę na to, że niedobrze traktowane są w domu Wielkiego Brata zwierzęta. Śmierć poniosło kilka kur. Co na ten temat sądzi Agnieszka Woźniak-Starak? Zapytaliśmy.

Agnieszka Woźniak-Starak o zadaniach w Big Brotherze

Gwiazda TVN zrezygnowała niedawno z prowadzenia Ameryki Express właśnie przez zadania, które według niej nie były odpowiednie. Z kolei w Big Brotherze, uczestników rażono prądem, a kilka kur nie przeżyło w kurniku… Jak na całą sytuacją patrzy prowadząca format? „Nie miałam problemu z rażeniem prądem, sama bardzo chętnie poddałabym się takiemu zadaniu z rażeniem. Mamy w programie dorosłych ludzi, którzy zawsze mogą powiedzieć nie. A zupełnie inaczej podchodzą do zadań ze zwierzętami, które nie mogą zająć stanowiska. Najczęściej burzę się w takich sytuacjach. Sama mam dużo rezerwy i duży problem z wykorzystywaniem zwierząt w rozrywce. Zawsze chciałabym, żeby to odbywało się w jak najbardziej bezpieczny sposób i bez szkody dla tych zwierząt. Ten program to dla mnie kolejna nauczka, żeby jeszcze bardziej zwracać uwagę na los zwierząt. Mniejszy problem mam z ludźmi, bo każdy z nas ma swój rozum”, powiedziała VIVIE.pl Agnieszka Woźniak-Starak.

Gospodyni show wyjaśniła też, jak naprawdę wyglądała śmierć kur. Okazuje się, że nie zabił ich upał, tylko zadecydowały zdarzenia, na które produkcja nie miała wpływu. „Trzy kury zginęły z powodu lisa. Dwie porwał, a jedną tak poturbował drastycznie, że zdechła. Dla mnie to było fatalne, przeżyłam to strasznie. Odbyłam też dużo rozmów z moją szefową na ten temat. Jest mi bardzo przykro z tego powodu”, zdradziła nam gwiazda TVN.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, jaki plan pomocy zwierzętom miała Agnieszka Woźniak-Starak, jeśli chodzi o drugą edycję. Prezenterka dodała także, jak jej mąż zniósł 3 miesiące prowadzenia Big Brothera oraz, jakie ma najbliższe plany. Zobaczcie nasz wywiad wideo.

A dla najwierniejszych fanów produkcji mamy dobrą wiadomość. W niedzielę, 23.06 o 20:00 TVN7 wyemituje specjalny odcinek programu Big Brother, w którym pokazane zostaną materiały wcześniej niepublikowane na antenie. Będziecie oglądać? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?