WIDEO VIVY.PL

Ewa Wachowicz o przyszłości córki. Ola nie poszła w jej ślady: „To jej wybór i jej życie”

„Najważniejsze, żeby wspierać pasje naszych dzieci”, dodaje

Rafał Kowalski 6 maja 2022 17:50

Ulubienica widzów Ewa Wachowicz doczekała się jednej córki. Aleksandra Osuchowska ma dziś 22 lata i choć lubi gotować oraz piec jak mama, to nie zwiąże z tym swojej zawodowej przyszłości. Bez względu na jej wybory, była Miss Polonia podkreśla, że stoi za Olą murem.

Jaka jest prywatnie córka Ewy Wachowicz?

Podczas sesji do VIVY! zapytaliśmy Ewę Wachowicz o to, czy Aleksandra jest podobna do niej charakterem. „Stety lub niestety mamy podobne charaktery. Też lubi rządzić”, przyznała nam bohaterka nowej VIVY! i dodała, co najbardziej ciekawi jej jedyne dziecko. „Córka odziedziczyła po mnie zamiłowanie do gotowania, torty robi nawet lepsze ode mnie! Ale na co dzień studiuje budownictwo i pasjonuje się kosmetologią. Bardzo nie lubi jak o niej opowiadam, więc pewnie już w tej chwili za dużo powiedziałam”, usłyszeliśmy przed kamerą VIVY.pl.

Ewa Wachowicz z córką, 2008 Karpacz

Ewa Wachowicz z córką, Aleksandra Osuchowska, Karpacz, 23.02.2008 rok
Fot. Wojtek Wilczyński/FORUM

Najnowsze zdjęcia córki Ewy Wachowicz

Czy sławnej mamie podoba się taki pomysł na przyszłość? „Zobaczymy, co życie przyniesie. Ale uważam, że najważniejsze, by wspierać dzieci w ich pasjach i wyborach. To jest jej życie i całym sercem chciałabym, żeby po prostu była szczęśliwa. A co będzie robić? To jej wolny wybór”, powiedziała VIVIE.pl Ewa Wachowicz.

Przypomnijmy, że Ola Osuchowska regularnie dzieli się w sieci efektami swoich prac kosmetycznych. Idzie jej to naprawdę świetnie!

Czytaj takżePołączyły ich wspólne pasje. Kim jest ukochany Ewy Wachowicz?

Ewa Wachowicz o podobieństwie do taty

Niewiele osób o tym wie, ale gwiazda programu kulinarnego Polsatu jest nie tylko jego prowadzącą, ale i producentką. Czy w życiu osobistym też gra pierwsze skrzypce tak jak na planie? „Niektórzy mówią, że jestem dyrektorem we wszystkim. Lubię rządzić! To i dobra i zła cecha. W firmie, w restauracji to fajnie jak kobieta rządzi, a w domu? To bywa rozmaicie! Ale faktycznie mam coś po moim nieżyjącym już tacie i lubię sobie porządzić”, przyznała nam szczerze była miss.

Co jeszcze zdradziła? Dowiedz się, oglądając nasz wywiad wideo od początku do końca. 

CZYTAJ TAKŻEEwa Wachowicz: „Młode piękno niesie inną energię, inną wibrację, ale to dojrzałe też jest niczego sobie”

Ewa Wachowicz, Viva! 9/2022
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.