Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Połączyły ich wspólne pasje. Kim jest ukochany Ewy Wachowicz?

Dawno nie pokazywali się publicznie

Redakcja VIVA! 21 października 2020 08:00
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Dziennikarka, prezenterka telewizyjna, producentka, była rzeczniczka prasowa rządu, Miss Polonia, III wicemiss w konkursie Miss World, a także Miss Świata Studentek. Ewa Wachowicz rozstała się ze swoim mężem, Przemysławem Osuchowskim w 2006 roku. Mają razem córkę, Aleksandrę. W 2015 roku media obiegła informacja o nowym związku prezenterki. Połączyła ich wspólna pasja. Kim jest ukochany Miss Polonii, Sławomir Kowalewski?

Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski. Połączyły ich wspólne pasje

Połączyło ich wspólne zamiłowanie do wspinaczki górskiej, żeglarstwa oraz podróży. Osoba z ich otoczenia wyznała w rozmowie z Na żywo, że para wyjątkowo szybko znalazła wspólny język. "Kiedy spotkała Sławka, poczuła, że wiele ich łączy i może mu zaufać", można było z kolei przeczytać w Dobrym Tygodniu. Według tygodnika Sławomir Kowalewski stracił głowę dla swojej ukochanej. Odkąd tylko się poznali, miał się w niej momentalnie zauroczyć. "Dla niego Ewa jest ideałem kobiety. Piękna, mądra, bezpośrednia, ciepła, doskonała kucharka i do tego podziela jego wielkie pasje". 

Ponadto obydwoje mają córki w podobnym wieku. Sławomir Kowalewski okazał się świetnym opiekunem dla Aleksandry Osuchowskiej, córki Ewy Wachowicz. Podobno złapali ze sobą naprawdę świetny kontakt. "Kowalewski bardzo dobrze dogaduje się z córką Wachowicz. Ewa zyskała spokój, widząc, że Sławek zaprzyjaźnił się z jej dzieckiem, a Ola go zaakceptowała. Cała trójka uwielbia planować wspólne podróże. W Tatrach mają maleńką chatkę, gdzie często bywają", podawał Dobry Tydzień

Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski cenią sobie prywatność. Pomimo, że oboje są osobami publicznymi, którzy pracują w mediach, a bycie w centrum uwagi nie jest dla nich obce, swój związek utrzymują z dala od opinii publicznej. Para rzadko pokazuje się razem obiektywom aparatów. Ostatni raz miało to miejsce podczas premiery serialu Miasto skarbów w 2019 roku. 

Wielkanoc Ewy Wachowicz
Fot. VIVA!

Kim jest ukochany Ewy Wachowicz, Sławomir Kowalewski?

Gdy się poznali, Sławomir Kowalewski prowadził jeszcze audycje na antenie RMF FM. W stacji radiowej pracował w latach 2003-2016. Słuchacze mogą pamiętać go przede wszystkim z porannej audycji Byle do piątku. Ukończył kulturoznawstwo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Po studiach rozpoczął pracę jako prezenter radiowy i telewizyjny w rodzinnym Szczecinie. Prowadził radiowe programy poranne i popołudniowe, a w lokalnej telewizji prezentował wiadomości. Obecnie pracuje dla Radia Kraków. 

Jednak największą pasją ukochanego Ewy Wachowicz jest muzyka. Sławomir Kowalewski śpiewa w zespole rockowym, dla którego tworzy także utwory. W 2016 roku dziennikarz postanowił także spróbować swoich sił w programie Must Be the Music. Tylko muzyka. "Powiedziałem sobie, że dosyć spełniania marzeń innych, przyszedł czas na mnie i na swoje marzenia. Myślę, że to jest dobry moment, by wrócić do tego, co najbardziej kocham, czyli do śpiewania", mówił o decyzji wystąpienia w talent show.

Ponadto uwielbia wędrówki górskie, żeglarstwo, podróże oraz dobrą kuchnię. Doznania w tej ostatniej kwestii zapewnia mu ukochana Ewa Wachowicz, która znana jest z zamiłowania do gotowania oraz znakomitych umiejętności kulinarnych. Miss Polonia była nawet jurorką w polskiej adaptacji programu Top Chef.  

Opublikowany przez Slavka Sulimę Kowalewskiego Środa, 26 listopada 2014
Opublikowany przez Slavka Sulimę Kowalewskiego Poniedziałek, 30 grudnia 2019

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.