TYLKO U NAS!

Beata Kozidrak kupowała ubrania od prostytutek! Ujawniła powód tej decyzji

Dlaczego zdecydowała się na ten krok?

Konrad Szczęsny 23 lipca 2021 16:49

Bawi się modą, uwielbia eksponować nogi i nie boi się eksperymentów. Beata Kozidrak ma swój wyrazisty styl, którego nie da się skopiować. Przed naszą kamerą ujawniła, że w czasach PRL-u kupowała ubrania od prostytutek! Dlaczego? 

Beata Kozidrak o karierze w PRL. W hotelach kupowała ubrania od prostytutek

W dyskografii Bajmu jest piosenka „Okej, okej, nic nie wiem, nic nie wiem”. Jak ujawniła w swojej biografii „Gorąca krew” Beata Kozidrak, była ona inspirowana historiami kobiet lekkich obyczajów. Swego czasu artystka spotykała je regularnie na swojej artystycznej drodze. W innej rozmowie ujawniła natomiast, że w latach 80. XX wieku kupowała swoje sceniczne ubrania od... prostytutek właśnie!

Tak, tak, gdzieś tam w wywiadzie mówiłam o tym, bo to jest prawda. Jeśli to wychodzi z moich ust czy ukazały się jakieś sytuacje w książce, to to są prawdziwe historie – potwierdza w rozmowie z viva.pl gwiazda.

I drobiazgowo wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na ten krok!

Czytaj także: Beata Kozidrak czuje się ikoną społeczności LGBT+? „Każdy z nas zasługuje na szczęście”

Beata Kozidrak o wizerunku i strojach scenicznych w PRL

– Takie były czasy, że w sklepach nie było ubrań. A kiedy przyjeżdżaliśmy do hotelu po koncercie, to te kobiety po prostu zarabiały w ten sposób... W inny sposób też (śmiech). Ale zarabiały również tym, że miały do sprzedania różne, zupełnie inne ubrania – wyjaśniła nam Beata Kozidrak.

Artystka dodaje, że w ten sposób realizowała swoją wizję, związaną ze scenicznymi stylizacjami.

Uważałam, że skoro jestem artystką i stoję na scenie, to muszę się absolutnie odróżniać i muszę być sobą i zakładać to, co lubię, ubierać się inaczej. Scena rządzi się swoimi prawami – zaznacza wokalistka Bajmu.

Pełny zapis rozmowy z Beatą Kozidrak możesz zobaczyć powyżej.  

Czytaj także: Beata Kozidrak w jednej chwili przerwała koncert. Wokalistka była w niebezpieczeństwie

Beata Kozidrak, Polsat SuperHit Festiwal, 29.05.2015 rok, Sopot
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Beata Kozidrak, Polsat SuperHit Festiwal, 29.05.2015 rok

Beata Kozidrak, Polsat SuperHit Festiwal, Sopot, 25.06.2021 rok
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Beata Kozidrak, Polsat SuperHit Festiwal, Sopot, 25.06.2021 rok

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?