Robert Pattinson twarzą wiosennej kampanii Dior Icons
Fot. Stephane Cardinale/Getty Images
moda 2024

Robert Pattinson twarzą wiosennej kampanii Dior Icons

Gwiazdor „Zmierzchu” po raz kolejny został ambasadorem francuskiego domu mody.

Wiktoria Oskroba 11 kwietnia 2024 19:23
Robert Pattinson twarzą wiosennej kampanii Dior Icons
Fot. Stephane Cardinale/Getty Images

Kampania z udziałem brytyjskiego aktora została uwieczniona przez fotografa i reżysera Alasdaira McLellana. Kolekcja obejmuje odzież męską zaprojektowaną przez dyrektora artystycznego Dior Homme, Kima Jonesa.

ZOBACZ TAKŻE: Oto 6 supermodnych marek torebek! Nie kosztują fortuny, a są hitem!

Co znajdzie się w kolekcji Dior Icons?

W wiosennej linii kapsułowej mają się znaleźć m.in. jedwabne koszule, spodnie z szerokimi nogawkami, dzianiny oddające miejski styl w ciepłe dni. Ceny elementów najnowszej kolekcji wahają się od 800 euro (ok. 3410 zł) do 4500 euro (ok. 19176 zł). Znajdą się tam także akcesoria: plecaki i torby weekendowe. Oprócz podstawowej czarnej i beżowej kolorystyki możemy liczyć na charakterystyczny dla domu mody motyw Dior Oblique.

CZYTAJ TEŻ: Znajdź najlepsze białe jeansy na wiosnę 2024!

Robert Pattinson ponownie w kampanii Dior

Brytyjski aktor po raz kolejny przywdziewa stylizacje w kampanii promocyjnej francuskiego domu mody. Także w ubiegłym roku wystąpił w wiosennym spocie Dior. Wspólna przygoda Roberta Pattinsona z luksusową marką rozpoczęła się jednak już w 2013 roku, kiedy aktor został twarzą zapachu Dior Homme.

Najnowsza kampania Dior Icons z jego udziałem wystartuje już 2 maja. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.