TYLKO U NAS!

Beata Kozidrak czuje się ikoną społeczności LGBT+? „Każdy z nas zasługuje na szczęście”

Artystka o potrzebie szczęścia i spełnienia

Konrad Szczęsny 22 lipca 2021 18:41

Dla gejów jest niekwestionowaną ikoną. Odważna, wyrazista, pewna siebie i obdarzona niezwykłym wokalem. Beata Kozidrak to zjawisko na polskiej scenie muzycznej. Od lat niezmiennie wywołuje emocje i wzbudza zachwyt. Przed naszą kamerą opowiedziała, czy czuje się ikoną społeczności LGBT+ i jak ważne jest dla niej, by każdy w życiu odnalazł szczęście.

Beata Kozidrak wsparła społeczność LGBT. Piękne słowa diwy

Udowadnia, że seksapil nie ma metryki. Od lat jest wulkanem energii. Jej koncerty przyciągają fanów w każdej grupie wiekowej. Ma setki wcieleń i w każdym z nich świetnie się odnajduje. Beatę Kozidrak upodobała sobie zwłaszcza społeczność LGBT+. Czy czuje się jej ikoną? W końcu jej przedstawiciele uwielbiają wokalistkę Bajmu...

– Jak wielu innych ludzi, z różnych kręgów. Ja po prostu mówię szczerze to, co czuję, że każdy z nas zasługuje na szczęście, niezależnie od tego, z kim śpi i jak się układa jego życie. Po prostu to jest najważniejsze. Mamy jedno życie i powinniśmy czuć się w tym życiu szczęśliwi, budzić się rano uśmiechniętymi, spełniać swoja marzenia. Ja tylko to powiedziałam – podkreśla artystka w rozmowie z viva.pl, znacząco się przy tym uśmiechając. 

Pełny zapis rozmowy możesz zobaczyć powyżej. 

Czytaj także: Beata Kozidrak w jednej chwili przerwała koncert. Wokalistka była w niebezpieczeństwie

Warszawa, Parada Równości 2021, 19.06.2021 rok
Fot. Jakub Kaminski/East News

Warszawa, Parada Równości 2021, 19.06.2021 rok

Beata Kozidrak – ikona gejów

W maju tego roku w programie „Rezerwacja” Katarzyny Janowskiej na łamach Onetu Beata Kozidrak była bardziej stanowczs. Zapytana o środowisko LGBT, nie ukrywała oburzenia.

„Nauczmy się mówić inaczej. To nie jest środowisko, to są wspaniali ludzie. Pracuję z tymi ludźmi od wielu lat. Przestańmy o nich mówić jakbyśmy ich zamknęli w jakiejś enklawie”, zapelowała.

I dodała, że jest przeciwna wszelkim podziałom. 

Wszyscy jesteśmy tacy sami, każdy ma prawo do szczęścia. Mamy tak dużo dzielenia dookoła nas, że to jest obrzydliwe. Ja się na to nie zgadzam”, zapewniła wokalistka Bajmu.

I trudno się z nią nie zgodzić! 

Czytaj także: Rodzinny dramat Beaty Kozidrak. O tej tragedii nie wiedział niemal nikt

Beata Kozidrak, Polsat SuperHit Festiwal, Sopot, 25.06.2021 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Beata Kozidrak, Polsat SuperHit Festiwal, Sopot, 25.06.2021 rok

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.