Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Kozidrak zaprosiła na scenę byłego męża. Padły poruszające słowa

„Dzięki niemu stałam się kobietą, artystką”

Olga Figaszewska 26 czerwca 2021 09:25
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Wystartował Polsat SuperHit Festiwal. W pierwszym dniu na scenie pojawiła się Beata Kozidrak. Wokalistka zachwycała nie tylko swoim głosem, a także stylizacją. Gwiazda prezentowała się zjawiskowo! W pewnym momencie Beata Kozidrak zaskoczyła widzów i zaprosiła na scenę byłego męża. To co wydarzyło się potem poruszyło jej fanów.

Beata Kozidrak na Polsat SuperHit Festiwal 2021

Na scenie Polsat SuperHit Festiwal 2021 nie zabrakło największych polskich gwiazd. Jedną z nich była Beata Kozidrak. Jak zwykle wokalistka na scenie dała z siebie wszystko. Wykonała największe przeboje zespołu Bajm. Wszyscy zwrócili uwagę na niesamowitą kreację gwiazdy.

SPRAWDŹ: Beata Kozidrak o nowym związku: „Jestem kobietą, która może znaleźć uczucie w każdym wieku”

Polsat Super Hit Festiwal 2021, Sopot, Beata Kozidrak
Fot. Karol Makurat/REPORTER

W pewnym momencie Beata Kozidrak zwróciła się do byłego męża, Andrzeja Pietrasa, zapraszając go na scenę. Muzyk i kompozytor, współzałożyciel zespołu Bajm świętuje 45-lecie pracy.

Beata Kozidrak nie ukrywa, że chociaż ich drogi kilka lat temu się rozeszły i zaczęli nowe etapy w swoim życiu, to jest wdzięczna byłemu mężowi, za to co osiągnęła.

„Teraz pozwolicie, że będzie taka specjalna sytuacja. Chciałam zaprosić na chwilę na scenę człowieka, który w tym roku obchodzi swoje 45. lecie pracy w show-biznesie. Zaczął już pracować przed Bajmem. Chciałam mu z całego serca podziękować, mimo iż nie jesteśmy razem, za to, że dzięki niemu stałam się kobietą, artystką. Zapraszam na scenę Andrzeja Pietrasa”, mówiła gwiazda, gdy były mąż odbierał statuetkę z rąk Krzysztofa Ibisza. 

„Wspólnie stworzyliśmy taką legendarną grupę i dzięki Andrzejowi też jestem na tej scenie. Byliśmy razem przez wiele wiele lat. Duże brawa dla Andrzeja”, dodała wokalistka.

Beata Kozidrak  zadedykowała byłemu mężowi utwór Płynie w nas gorąca krew.

ZOBACZ: Beata Kozidrak o seksie z Andrzejem Pietrasem. Ujawniła pikantne szczegóły małżeństwa

Polsat Super Hit Festiwal 2021, Sopot, Beata Kozidrak, Andrzej Pietras
Fot. Karol Makurat/REPORTER

Związek Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras byli małżeństwem przez 37 lat. Wspólnie doczekali się dwóch córek. Para rozwiodła się w 2016 roku. W swojej biografii, wokalistka zespołu Bajm opowiedziała także o swoim związku z Andrzejem Pietrasem. Gwiazda zasugerowała, że ich relacja od dawna przeżywała kryzys. Stali się dla siebie obojętni, zabrakło czułości...

„W moim małżeństwie, jak w każdym, pojawiły się symptomy kryzysu. Dziś byśmy powiedzieli „wypalenia”. Chyba nie sprostaliśmy wyzwaniu, jakim było bycie ze sobą non stop, i w pracy, i w domu”, czytamy na łamach książki Gorąca krew.

„To, że chcesz zbudować komuś idealny dom, dać poczucie bezpieczeństwa, całą swoją miłość, wcale nie znaczy, że w zamian dostaniesz to samo. A perfekcja? Cóż, pewnie nigdy nie wyleczę się z dążenia do niej. Ale teraz mój perfekcjonizm przejawia się w pracy. Życie pozbawiło mnie wiary w idealne związki”, pisała Beata Kozidrak.  

Polsat Super Hit Festiwal 2021, Sopot, Beata Kozidrak, Andrzej Pietras
Fot. Karol Makurat/REPORTER

Polsat Super Hit Festiwal 2021, Sopot, Beata Kozidrak
Fot. Karol Makurat/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.