VIVA! Photo Awards, oblig
VIVA! Photo Awards

VIVA! Photo Awards: plebiscyt internautów. Zagłosuj na najlepsze zdjęcie!

Zdecyduj, kto otrzyma Nagrodę Publiczności!

Redakcja VIVA! 15 grudnia 2020 14:15
VIVA! Photo Awards, oblig

VIVA! Photo Awards w toku! To już 12. edycja prestiżowego konkursu fotograficznego, w którym światowej sławy jury nagradza laureatów w kilku kluczowych kategoriach. W tym roku prace fotografów oceniają m.in. Martyna Wojciechowska, Tomasz Gudzowaty czy Katarzyna Tusk. Jedną ze statuetek przyznają internauci! Oto plebiscyt na najlepsze zdjęcie w kategorii Nagroda Publiczności. Zagłosuj!

VIVA! Photo Awards: plebiscyt internautów

Fotografowie zgłaszali zdjęcia w czterech kategoriach. Ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń (było ich kilka tysięcy!) jury wybrało 10 zdjęć, które teraz powalczą o Nagrodę Publiczności. Zagłosuj na swoje ulubione już teraz! Głos możesz oddać raz do 28 grudnia 2020 (do końca dnia).

W ramach konkursu VIVA! Photo Awards zostaną przyznane także nagrody w czterech głównych kategoriach (Reportaż, Portret, Natura/świat, Film), oraz Grand Prix 2020. Laureatom czterech kategorii podstawowych oraz Grand Prix i Nagrody Publiczności zostaną przyznane nagrody rzeczowe (m.in. aparaty fotograficzne czy nagrody od Apart i Albert Riele), oraz kampania promocyjna na portalu Viva.pl.

Tegoroczne zwycięskie prace zostaną zaprezentowane w formie wystawy w Łazienkach Królewskich w Warszawie, oraz będą poddane licytacji, z której dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Laureatów pozostałych kategorii VIVA! Photo Awards ogłosimy w styczniu na łamach magazynu VIVA! oraz portalu Viva.pl. Nasi jurorzy są w trakcie konsultacji.

Szczegóły na temat konkursu znajdziesz tu: https://photo-awards.viva.pl/

Regulamin plebiscytu na Nagrodę Publiczności znajdziesz tu: https://akcje.viva.pl/_mat/regulaminy/regulamin_plebiscytu_nagroda_publicznosci_vpa.pdf

Pamiętaj, że głos na jedną z poniższych fotografii możesz oddać tylko raz! Głosuj już teraz! 

PARTNERAMI KONKURSU SĄ M.IN.:

VIVA! Photo Awards, partnerzy, logo

VIVA! Photo Awards, partnerzy, logo

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.