VIVA! Photo Awards, oblig
VIVA! Photo Awards

VIVA! Photo Awards: plebiscyt internautów. Zagłosuj na najlepsze zdjęcie!

Zdecyduj, kto otrzyma Nagrodę Publiczności!

Redakcja VIVA! 15 grudnia 2020 14:15
VIVA! Photo Awards, oblig

VIVA! Photo Awards w toku! To już 12. edycja prestiżowego konkursu fotograficznego, w którym światowej sławy jury nagradza laureatów w kilku kluczowych kategoriach. W tym roku prace fotografów oceniają m.in. Martyna Wojciechowska, Tomasz Gudzowaty czy Katarzyna Tusk. Jedną ze statuetek przyznają internauci! Oto plebiscyt na najlepsze zdjęcie w kategorii Nagroda Publiczności. Zagłosuj!

VIVA! Photo Awards: plebiscyt internautów

Fotografowie zgłaszali zdjęcia w czterech kategoriach. Ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń (było ich kilka tysięcy!) jury wybrało 10 zdjęć, które teraz powalczą o Nagrodę Publiczności. Zagłosuj na swoje ulubione już teraz! Głos możesz oddać raz do 28 grudnia 2020 (do końca dnia).

W ramach konkursu VIVA! Photo Awards zostaną przyznane także nagrody w czterech głównych kategoriach (Reportaż, Portret, Natura/świat, Film), oraz Grand Prix 2020. Laureatom czterech kategorii podstawowych oraz Grand Prix i Nagrody Publiczności zostaną przyznane nagrody rzeczowe (m.in. aparaty fotograficzne czy nagrody od Apart i Albert Riele), oraz kampania promocyjna na portalu Viva.pl.

Tegoroczne zwycięskie prace zostaną zaprezentowane w formie wystawy w Łazienkach Królewskich w Warszawie, oraz będą poddane licytacji, z której dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Laureatów pozostałych kategorii VIVA! Photo Awards ogłosimy w styczniu na łamach magazynu VIVA! oraz portalu Viva.pl. Nasi jurorzy są w trakcie konsultacji.

Szczegóły na temat konkursu znajdziesz tu: https://photo-awards.viva.pl/

Regulamin plebiscytu na Nagrodę Publiczności znajdziesz tu: https://akcje.viva.pl/_mat/regulaminy/regulamin_plebiscytu_nagroda_publicznosci_vpa.pdf

Pamiętaj, że głos na jedną z poniższych fotografii możesz oddać tylko raz! Głosuj już teraz! 

PARTNERAMI KONKURSU SĄ M.IN.:

VIVA! Photo Awards, partnerzy, logo

VIVA! Photo Awards, partnerzy, logo

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?